Niepoprawne działanie gry.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Agacior1916, 24 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agacior1916

    Agacior1916 Forumowy żółtodziób

    Witam, jestem nowym graczem w farmeramie. Jednak już na początku napotkałem na spore problemy.

    Gra nie działa poprawnie. Wszystko działa strasznie wolno, nie idzie kliknać tam gdzie pokazuje mi samouczek, gra się zawiesza i praktycznie nie idzie grać. Stanałem w miejscu, ktoś wie może jak temu poradzić ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj Agacior1916.
    Obecnie trwa Ważny 24-godzinny test techniczny. Warto wyczyścić całą pamięć przeglądarki i ciasteczka jak również sprawdzić czy jest ona w najnowszej wersji. Zapoznaj się proszę z podanym w linku ogłoszeniem, znajdziesz tam wszystkie informacje i poradnik.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Sprawca

    Sprawca Forumowy żółtodziób

    Ja mam identyczny problem a nic nie pomaga. Wyczyszczenie pamieci, ciasteczek a nawet zmiana przegladarki. Nie idzie w ogole nigdzie kliknac a gra sie laduje normalnie choc troche wolniej.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sprawca czy sprawdzona została wersja przeglądarki, jest najnowsza?
     
  5. Sprawca

    Sprawca Forumowy żółtodziób

    Tak wyczyscilem ciasteczka pamiec przegladarki a przegladarka to chrome najnowsza wersja , na edge kompletnie juz nic nie dziala Gra nadal nie dziala poprawnie.
     
  6. diorina

    diorina Stary wyjadacz

    A jak się sprawdza tą wersję przeglądarki, też jestem na chromie, ale pesel mam zdecydowanie nie internetowy ;) ?
     
  7. skretnik

    skretnik Forum Pro

    Tu nic nie pomaga. Kombaj sobie ucieka, i pewnie nie zwrócą za straconego czasu. Florki brać umieją,
    ale nic po za tym!
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Duże znaczenie mają też parametry sprzętowe. Tak jak jest napisane w poradniku:

    Jakie są minimalne wymagania?
    Klient Unity/WebGL to zupełnie inna technologia niż Flash i ma wyższe wymagania systemowe. Intensywnie to przetestowaliśmy i uważamy, że aby osiągnąć akceptowalne wrażenia z gry, gracze Farmerama będą potrzebować co najmniej:

    System operacyjny:
    • Windows: 7 SP1+, 8, 10 (tylko wersja 64-bitowa)
    • MacOS: 10.12+
    • Linux: Ubuntu zmienione przez 16.04, 18.04 and CentOS 7
    Sprzęt komputerowy:
    • CPU: Core i3-3110M (BGA) (wydanie czerwiec 2012)
    • Karta graficzna: Intel (R) HD Graphics 4000
    • RAM: 4 GB
    • System operacyjny: Windows 7, 64-bitowy.
    Niemniej jednak klient Farmerama Unity/WebGL działa również na komputerach z mniej wydajnymi specyfikacjami sprzętowymi, ale czas ładowania może znacznie wzrosnąć i może być konieczne wyłączenie animacji lub ograniczenie jakości obrazu w ustawieniach.

    diorina po prawej stronie okna Chrome są 3 pionowe kropki, kliknij je i wybierz Pomoc - Google Chrome Informacje, jeśli przeglądarka nie jest aktualna to zostanie zaktualizowana.
     
  9. Sprawca

    Sprawca Forumowy żółtodziób


    W prawym gornym rogu masz 3 kropki pionowe. Kliknij w nie potem ustawienia i na dole po lewej stronie masz zakladke chrome-informacje. Tam masz napisane czy masz aktualna wersje.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Test już został zakończony, w związku z tym temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.