Nieoficjalny ranking Farmy, Wyspy oraz Doliny szarotek

Temat na forum 'To Ci się może przydać' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_Izolda*

  BA_Izolda* Komandor forum

  Witajcie Farmerzy!

  Abyście nie musieli czekać na aktualizację rankingów, stworzyliśmy specjalnie dla Was formularze, które będziecie mogli wypełnić, gdy będziecie mieli zamiar zaktualizować swoje PD/TPD/APD, bądź wpisać się na listę po raz pierwszy. Dane z formularzy są samoczynnie przenoszone do stosownego rankingu, który jest automatycznie odświeżany co 5 minut.
  Oprócz rankingów wszech czasów obejmujących wszystkie wprowadzone dane zostały stworzone rankingi ostatniego roku, które biorą pod uwagę jedynie wpisy dokonane w ciągu ostatnich 365 dni.
  Listy wszech czasów są ograniczone do 500 miejsc, natomiast TOP ostatniego roku do 100 miejsc.
  Zapraszamy do dyskusji w tym wątku i do wpisywania się na listy :)  Farm_Rank_Form.png
  Farm_Rank_All.png
  Farm_Rank_Last.png


  Baha_Rank_Form.png
  Baha_Rank_All.png
  Baha_Rank_Last.png


  Alpy formularz.png
  Alpy ranking wszech czasów.png
  Alpy ranking roku.png

  Uwaga!
  Listy rankingowe mają charakter nieoficjalny i opierają się jedynie na danych wprowadzonych przez samych Graczy. W przypadku zauważenia nieprawidłowości prosimy o poinformowanie nas o zaistniałym problemie.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 grudnia 2022
 2. MOD_Zgredek*

  MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  Proszę przy wprowadzaniu danych uważać na wielkość liter w nazwie gracza. Dzisiaj poprawiałem kilka wpisów spowodowanych właśnie tym, że osoby kiedyś podały nick, a teraz Nick. Niestety arkusze nie radzą sobie z wyszukiwaniem danych w takich sytuacjach i w efekcie w rankingu pojawiają się dwa wpisy.
   
 3. MOD_Zgredek*

  MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  Prosiliście, żeby "coś zrobić" z osobami, które zajmują wysokie miejsca w rankingu i nie aktualizowały swoich wpisów od dawna. Stworzyłem filtr, który ze wszystkich wpisów wybiera tylko te, które zostały dokonane w ostatnim roku i prezentuje je w nowym rankingu.

  Top ostatniego roku operuje na tych samych danych, co ranking wszech czasów. Oznacza to, że gracz wypełniając jeden formularz dostaje się zarówno do rankingu ogólnego, jak i do rankingu ostatniego roku. Wszystkie listy rankingowe aktualizują się automatycznie.
   
 4. MOD_Zgredek*

  MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  Przypominam o zwracaniu uwagi na wielkość liter i znaki specjalne. Proszę w formularzach wpisywać nick dokładnie w takiej postaci, jak jest w grze.
   
 5. MOD_Zgredek*

  MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  Zapraszam do dopisywania się do nowoutworzonego rankingu w Dolinie Szarotek. Linki znajdują się w pierwszym poście.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.