Nieoficjalny ranking Farmy i Wyspy

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 28 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Z tego co widzę, to jesteś na liście oczekujących, lista sama się aktualizuje, ale to może trochę potrwać, a widzę, że dzisiaj się wpisywałaś.
     
  2. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Aha w takim razie dziękuję za odpowiedź :)
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    BA MUSA mowisz ze lista sama sie aktualizuje ,to mam pytanie jak czesto sie aktualizuje bo widze ,ze od 14 listopada jest lista oczekujacych i zero zmian :(:( na wyspie i farmie :cry:
     
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    -mala159- lubi to.
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

  6. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Wcześniej była tylko jedna zakładka, od pewnego czasu, gdy jest ustawione automatyczne aktualizowanie listy to ta stara zakładka jest tylko pomocniczą. Właściwy ranking znajduje się w zakładce Ranking.

    Podmieniłam tutaj podlinkowania https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/nieoficjalny-ranking-farmy-i-wyspy.10539/ żeby od razu na właściwą zakładkę przekierowało:)
     
    -mala159- lubi to.
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Należą Ci się pochwały BA_Musa :) .... dobra robota z tą zmianą w listach rankingowych.
    Aktualizacja działa natychmiastowo:) .... po chwileczce od wpisu.
    A myślałam, że będę miała powód do zawracania Ci głowy z tymi aktualizacjami ;)xD
    Miłego popołudnia:)
     
  8. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dawno tutaj nie zaglądałem i w sumie dobrze. Czy ktoś z Ekipy ma pod opieką te ranki ?
    Na Farmie 2 pierwsze miejsca to kpina , na Baha też błędy poziomowe i punktowe u Est-orki.
    Albo zamknijcie ten temat , albo choć trochę wysiłku proszę.
     
  9. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    est-orka automatyczne sortowanie "zrobił" jeden z naszych Moderatorów ;)

    blazers sprawdzamy Wasze zgłoszenia, ale przykro mi, nie mam wpływu na to co ktoś sobie wpisze. Jeśli ktoś podaje błędne dane takie się zapisują. Możemy pousuwać te które wyglądają na niepoprawne.
     
  10. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Izoldko :) .... moja BA...... to niech ten Moderator zrobi teraz porządek w tych sortowaniach..... bardzo proszę:)

    I proszę o usunięcie mojego wpisu w liście na wyspę ( ten 123 poziom i 1201000000PD) bo to jest pomyłka, za którą przepraszam.:)
    Pozdrawiam serdecznie Izoldko:)
    Miłego dnia :)
     
    Anetta41 lubi to.
  11. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    To zróbcie proszę porządek z Est-orką :p i tym userem z pierwszego na Farmie , gdyby miał 195 poziom byłby w zakładce TOP 10 , a nie widzę go.
    Z góry dzięki Izolda.
     
  12. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    oj ja nie wiem czy z Estorka da sie zrobic porzadek :p

    Zrobie to jak wroce z pracy :)
     
  13. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Ok, poprawiłam i mam nadzieję, że jest ok :)
    Jakby coś było nie tak, dajcie znać :)

    Pozdrawiam :)
     
  14. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    No i widzisz :) już mnie Izoldka uporządkowała xD
    Teraz muszę pomyśleć .... jak tu nie dać Ci się na wyspie wyprzedzić :)
    Izoldko :) ..... a jednak dało się zrobić porządek ze mną ;)xD
    Dziękuję :)
     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witam wszystkich rankingowiczów i przekazuję Wam zmianę, która mam nadzieję nie będzie dla Was wielka i bolesna. Ilość miejsc, które będą wyświetlane, ze względów technicznych zostanie zmniejszona do 500 pozycji. Zatem zostaną tylko najlepsi ;) Zostały przy okazji usunięte ewidentne błędy, ale miejcie na uwadze, że jest to ranking nieoficjalny, zatem nie możemy wszystkich sprawdzić pod kątem uczciwości deklarowanych wartości. Automatyka stworzona przez naszego wspaniałego MODa sprawiła też, że rzadziej zaglądamy do rankingu, zatem jeśli znajdziecie błąd lub sami go popełnicie, prosimy o taką informację, a postaramy się zareagować jak najszybciej :) Pozdrawiam :)
     
  16. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    jaki wspaniały ten MOD :D
     
  17. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    najwspanialszy:inlove::inlove::inlove:

    :D
     
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Wpisałam się do rankingu zaciekawiona które to miejsce zajmę, a tu nawet się nie kwalifikuję xD
    Za to na wyspową się załapałam :) W sumie to zaniedbuję farmę kosztem wyspy...
    Podoba mi się, że od razu po wpisaniu się jest wsio na liście :)
     
    toDzasta i gadek lubią to.
  19. bozenap2

    bozenap2 Okazjonalny autor

    Witam:)
    Mam prośbę do Moderatora/ki - proszę o usunięcie tzw "nicku 268" Pozycja na obecną chwilę to nr 53
    Zamiast podać swój nick wpisałam z rozpędu poziom bahamy:) Ponownie wprowadziłam swoją zmianę.
     
  20. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Zrobione :)
    Dzięki za informacje :)
     
    BA_Czerwona lubi to.