Nieoficjalny Poradnik Farmeramy - Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Sekme, 25 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Podziękowania należą się dla Was obojga

    Kawał dobrej roboty
    Dziękuję :inlove:

    ps
    no dziś jeszcze przetestuję :D
    trochę zmyliła mnie nazwa ''czas wzrostu '' ale szybko skumałam że to o bonusy ''zegar '' chodzi

    Nieoceniona pomoc
     
    ania1713 i krasnoludek10 lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Rysiowi, Ani i adikab za tak świetnie wykonaną pracę:) !!!
     
    ania1713 i hlnrys lubią to.
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    W wierszu 8. chyba ma być wystrzałowa fabryka 4 :)
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum


    O tak, dzięki nie zauważyłam tego. Poprawiłam
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak zauważył Tomek, w formularzu brakowało pytania o runę zwiększającą ilość PD otrzymywanych przy awansie sąsiada. Dodałem je i będzie się pojawiało przy nowych wpisach. Niestety dotychczasowe dane są niepełne. Może to tłumaczyć, dlaczego tak ciężko szło wnioskowanie na ich podstawie. Mam nadzieję, że teraz szybko uzupełnimy nowe dane i na ich podstawie opracujemy wzór na ilość PD.
     
    empatyczna, hlnrys oraz krasnoludek10 lubią to.
  6. ewanta

    ewanta Komandor forum

    te kalkulatory roślin i zwierząt są genialne!!! właśnie przetestowałam jak je używać- są niesamowite- dzięki wielkie wszystkim którzy przyczynili się do ich stworzenia- jesteście Wielcy :inlove:
     
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    TygrysRoli - Twój post, który nie był w temacie wątku usunęłam.
    Z tego typu pytaniami zapraszam do działu Pomoc.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    hlnrys - wielkie dzięki za ten arkusz https://board-pl.farmerama.com/inde...-poradnik-farmeramy.10622/page-3#post-1899013
    Super sprawa i świetna robota! Ja się z arkuszami nie lubię o_O i niesamowite jest dla mnie, że są gracze, którzy poświęcają swój czas, żeby ułatwić grę nie tylko sobie, ale też innym :inlove:
    Od jakiegoś miesiąca korzystam też z Twoich kalkulatorów roślinek i zwierząt i zastanawiam się dlaczego tak późno je "odkryłam" xD no, ale w końcu szperałam i przeglądałam różne wątki i znalazłam:)
    Jeszcze raz: jesteś Wielki - dzięki:D:):)
     
    krasnoludek10, miwi45 oraz hlnrys lubią to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  10. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    To dziękuję również ania1713 Tobie:):) kalkulatory baaardzo pomocne i jak to się ładnie mówi: kawał dobrej roboty;) :)
     
    krasnoludek10, ania1713 oraz hlnrys lubią to.
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie przeszkadza mi ograniczenie do 50 pozycji. Jednak na kłopoty z arkuszem Google jest lekarstwo. Nazywa się zewnętrzny hosting obrazków. W komórce, w której chcemy wstawić grafikę, można wówczas użyć funkcji =IMAGE("link_do_obrazka"; ewentualne_dalsze_parametry)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Przez jakiś czas bawiłam się w hosting, ale potem bezpośrednio z kompa zaczęłam wrzucać. I tak zostało


    Itemów jest bardzo dużo, więc podejrzewam, że za jakiś czas jeszcze bardziej ukrócę tę tabelkę. Za dużo zabawy z tym, a czasu na to nie ma. I z dzieleniem na części, bo hosting nie mieści w 1 kawałku
     
    krasnoludek10, hlnrys oraz ania1713 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ogromnie Ci dziękuję, Aniu i całej Twej ekipie - dzięki Wam farmerskie życie jest o wiele prostsze i już nie jestem taki zapominalski:D Głównie dzięki cierpliwości Rysia i złości pozostałych jak coś spartolę;) Może dzięki temu kiedyś, w bliższej lub dalszej przyszłości zostanę lepszym farmerem a może i człowiekiem:D
     
  15. tigre

    tigre Fanatyk forum

    A ja zostawię ogromne podziękowania dla twórców wyszukiwarki w misjach- :inlove::inlove: Aniu jesteś wspaniała i Twoim pomocnikom też głębokie ukłony ślę
    Kawał świetnej roboty :inlove:
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No to napiszę tutaj, że czuję się przeceniony. Mój udział jest ograniczony do poprawiania błędów znajdowanych przez pracowite pszczółki w zapomnianych przez wszystkich poradnikach. Akurat w drużynie FAQ to na ogół ja się zajmuję niestandardowymi sprawami i służbowo padło na mnie :)
    Zaś przy samym powstawaniu narzędzia moja pomoc ograniczyła się do kilku rozmów na GG i podesłania paru linków do poradników dotyczących HTML. Nie napisałem ani linijki kodu źródłowego.

    A narzędzie jest świetne i sam mam zamiar go używać :)
    Dziękuję!
     
  17. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Wsparcie psychiczne też jest bardzo ważne ;) Gdybym nie miała gdzie przelać mojej frustracji, że nie wychodzi (bo częściej nie wychodziło niż wychodziło :p ), to dawno bym to rzuciła.

    I inne (nie umniejszając jego wagi) jest wsparcie osoby, które nie zna się na tym ni w ząb, a inne wsparcie osoby, która ma jako takie pojęcie o co chodzi ;) Zwykle jak komuś pojęczę, to za chwilę wpadnę na rozwiązanie xD
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 - Twój post, który nic nie wnosił do tematu (Nieoficjalny Poradnik Farmeramy - Dyskusje) usunęłam.

    ania1713 - dziękuję za Twój czas, nerwy i wyszukiwarkę. Ja tak z krzaczka podsłuchiwałam i podglądałam, kciuki ściskałam za powodzenie :)
     
    ania1713 lubi to.
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Gorące podziękowania dla Ani i Jej Pomocników za kolejną świetną tabelkę!
    Dzięki Wam, takiemu leniowi jak ja, będzie się lepiej planowało wykonywanie misji ;).
    Jesteście wielcy :inlove:!
     
    cyfrzakk, ania1713 oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    mega super doskonała wyszukiwarka, gratuluję cierpliwości, wykonałaś perfekcyjną pracę poświęcając swój czas, bardzo dziękuję :)
     
    krasnoludek10 lubi to.