"Nieodpowiedni" klip na forum

Temat na forum 'Nowe forum - pytania techniczne' rozpoczęty przez użytkownika hator, 28 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. hator

  hator Ekspert forum

  Witam :)
  Dzisiaj rano, konkretnie o godz 7,20 w wątku "Czego właśnie słuchacie" zamieściłam dwa klipy z piosenkami.
  Po niedługiej chwili jeden z tych klipów został usunięty przez moderatora z informacją, że jest nieodpowiedni na to forum. Absolutnie nie mam pretensji, taka jej praca, ale chcąc uniknąć na przyszłość wklejania tam nieodpowiednich filmów, uprzejmie proszę o dokładne sprecyzowanie, co tam było nieodpowiednie.
  Zaznaczam, że zadałam sobie przed chwilą trud dokładnego przeczytania regulaminu forum, jeszcze raz obejrzałam ten "nieodpowiedni" klip i niczego zabronionego tam się nie dopatrzyłam. No ale może coś jednak przeoczyłam, proszę poinformować mnie co, abym na przyszłość nie popełniła tego błędu.
  Pozdrawiam
   
 2. MOD_Marion

  MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

  hator, forum nie jest odpowiednim miejscem na rozważania, dlaczego klip został usunięty. Proszę o kontakt w tej sprawie z >>Pomocą techniczną<<. Przypominam, że na forum zabronione jest omawianie decyzji członków Ekipy, w związku z czym temat zamykam.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.