nieobsadzone pola

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika johanaa1988, 25 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Coś się dzieje od jakiegoś czasu, że zostają nieobsadzone pola. Odświeżanie tu nie pomaga, trzeba posadzić potem się wylogować i zalogować ponownie dopiero wtedy są obsadzone. Dodam, że ciasteczka mam wyczyszczone i to już przerobiłam kilkukrotnie wiec proszę nie pisać o ciasteczkach.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    johanaa1988 tak może się zdarzyć przy niestabilnym połączeniu kiedy informacja o wykonanych czynnościach nie dociera do serwera gry. Sprawdź proszę, ewentualnie zresetuj modem/router i ponownie uruchom komputer.
    Jeśli ta sytuacja się powtórzy to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT: Pomoc Techniczna.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Problem występuje już od ok 5-7 dni jak nie dużej i wszystkie te czynności były wykonywane w międzyczasie. Kiedyś już była podobna sytuacja i po długiej batalii stwierdziliście, że problem leże po waszej stronie i jest to błąd gry a nie problem indywidualnego gracza.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie przypominam sobie takiego stwierdzenia, za to jak już niejednokrotnie pisaliśmy jest właśnie tak jak wyżej napisałam. Gdyby taki problem leżał po stronie gry to dotyczyłby on wszystkich lub przynajmniej dużej części Graczy.
    I tak jak napisałam wyżej, jeśli problem się powtórzy to napisz do PT, Twoje konto zostanie sprawdzone.

    A skoro nie masz dalszych pytań to tutaj temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.