Nie można się zalogować do gry

Temat na forum 'Pytania techniczne' rozpoczęty przez użytkownika yvonnege_, 11 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Wywaliło mnie i już nie mam możliwości zalogowania się. Nie wiem może coś u mnie się zepsuło, ale chyba nie bo pokazuje się taka biała strona zapisana drobnym "maczkiem". Ciekawa jestem czy u innych też jest problem.
     
  2. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    U mnie to samo, brak możliwości logowania.
     
    bogusiania, bieganskag oraz michal01096 lubią to.
  3. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Ja też nie mogę się zalogować. Wyskakuje mi komunikat co ostatnio wyskakiwał hlnrys 'owi. Czekałem aż ktoś założy wątek żeby nie było że tylko ja znowu mam problem.
     
    bogusiania, Agata5959 oraz bieganskag lubią to.
  4. Atena70

    Atena70 Młodszy ekspert

    dokładnie tak
     
  5. Agata5959

    Agata5959 Czeladnik forum

    Miałam tak samo, teraz udało mi się zalogować.
     
    Kurciuś, bogusiania oraz michal01096 lubią to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie też taki problem się pojawił jakąś godzinę temu, ale zamknęłam przeglądarkę i za jakiś czas jak otworzyłam to zalogowałam się już bez problemu.

    Czy u Was nadal są problemy?
     
  7. Magdanna76

    Magdanna76 Aktywny autor

    A ja nie mogę zebrać zwierząt w oazie miłości. Mieli i mieli i nic z tego nie wynika. Rozumiem, że to po to by udzie nie zebrali promocyjnie wyhodowanych zwierząt. Baby boom się kończy więc trzeba "zachęcić" graczy
     
    bogusiania lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Magdanna76 spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki (od początku) lub wypróbuj inne przeglądarki.
    Jeśli to nie pomoże to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT, zgodnie z poradnikiem: Pomoc Techniczna.

    Czy główny problem tego wątku czyli z zalogowaniem jeszcze u kogoś występuje?
     
  9. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    U mnie już jest w porządku
     
  10. DarkGood

    DarkGood Okazjonalny autor

    Ktoś jeszcze nie może odebrać zwierzaków z oazy ? Nic tylko mieli i mieli.
     
  11. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    U mnie też wczoraj była strona zapisana "maczkiem" i nie dało się zalogować. Więc z BB nici :( A dzisiaj nie mogę wejść na dziką łąkę, więc eventu nie zrobię :( To chyba koniec mojej długoletniej przygody z farmeramą, bo rady z PT nic nie dały :( Na pole weszłam, ale rośliny do rozsiania nie mam :(
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    DarkGood
    bogusiania i nie będziesz miała rośliny do wysiania póki druga misja nie wystartuje, czyli o godz.14:00. Zajrzyj proszę do poradnika:
    Wszystko zakurzone - misje 24 godz.

    Dziękuję i w takim razie temat zamykam.
     
    bogusiania lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.