Nie ma jak w domu - lista Top3000

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Agata00755, 15 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Witam

    Jak co roku otwieram wątek z listą Top3000, aby zostało dla upamiętnienia https://docs.google.com/spreadsheet...xVCUFgoFi1/pubhtml?gid=1317521127&single=true

    Ze względu na rozmiary listy będzie to w tej formie. I kilka informacji ogólnych:
    • lista będzie aktualizowana w miarę mojego wolnego czasu i chęci8)
    • Polscy gracze jak zwykle będą pokolorowani, ale to nie teraz:p8) Myślę, że zrobię to dopiero jak będzie ostateczna lista.
    • na razie musi wystarczyć nazwa państwa ( nicki Polskich graczy można póki co w grze podejrzeć zmieniając zakładki lub w dokumencie poprzez opcje znajdź- wszyscy się podświetlą)

    No to chyba wszystko co chciałam przekazać

    Edycja:

    Jeszcze takie coś dla chętnych statystykami.
    https://docs.google.com/spreadsheet...xVCUFgoFi1/pubhtml?gid=1613899334&single=true

    Autor: MOD_Zgredek*
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2017
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Proszę, udostępnij mi ten arkusz. Mogę zrobić tak, żeby kolorował się sam i od razu podawał liczbę graczy z Polski :)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2017
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    O było by fajnie. Udostępniłam:)

    Z góry dzięki za pomoc
     
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Agatko zmień jeszcze tytuł arkusza, bo jest"koci chaos"
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Wiem, że taki jest, ale wynika to z tego, że wszystkie listy TOP mam w 1 arkuszu, a nazwa wynika, z tego, że te 2 arkusze udostępniłam do publicznego odczytu. Jak widzisz jest i nazwa obecnej:
    [​IMG]

    Są tam też inne listy, np. z grzybobrania, ale tej nie udostępniałam, bo wrzucałam screeny, dlatego nie pokazuje. Gdybym wszystkie listy udostępniła te co tam są to nazwy też by były. A nazwa głównego arkusza jest taka, bo to pierwsza lista, która tam się znalazła.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2017
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Agata :inlove:, przede wszystkim wielkie dzięki za tabelę zbiorczą.
    Przyda sie jednym na pamiatkę, innym żeby kolejne minima wyliczać ;)
    Czy możesz pokolorować nr 799 BKJHK70, to też Polka. Dziękuję :).
     
    Mikasek-, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  7. magros

    magros Nadzorca forum

    witam a moze gdzies jest jeszcze lista top
     
    Mikasek- lubi to.
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No właśnie jej szukałam kilka razy, bo wiem, że w tamtym roku też nie była (ciągle zapominam jaki ona ma nickxD:cry:xD:cry:). Loguje się na angielskiej stronie, więc dlatego jej nie pokolorowało. Już poprawiłam państwo i jest pokolorowana
    na razie nie chyba...bynajmniej nie widziałam.
     
    Mikasek-, Marrylan oraz zagma lubią to.
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    skoryguj sobie te pierwsze miejsce..wirusik czy co;)
     
    Mikasek- i Agata00755 lubią to.
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Już poprawiony nick;)
     
    Mikasek- i Marrylan lubią to.
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bardzo fajna tabelka -wielkie dzięki. Dzięki Tobie wiem,że mimo wszystko znalazłam się w drugim tysiączku:)Prawie w samym środeczku ..A i czasu i jakoś chęci nie miałam na wrzucanie.Można powiedzieć,że to przez chęć zdobycia skrzynek,które akurat dla mnie były wyjątkowo łaskawe
     
    Mikasek-, Marrylan oraz Agata00755 lubią to.
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tych listung nicht gewuenscht .czyli wyswietlanie zabronione..jest wiecej na 168 ev 172 miejscu powinna byc moja sasiadka BlackLady1609....austriaczka
     
    Mikasek- lubi to.
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Skoryguje to jak w grze pojawi się lista, na chwilę obecną nie wiadomo co to za gracze
     
    Mikasek- lubi to.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ze Black tam jest to wiem na 100%..szli duza grupa graczy...na 10 min przed koncem dozynek to wlasnie z tej grypy Sky wyskoczyl;)
     
    Mikasek- i magdalena lubią to.
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Tylko wiesz nie jesteś pewny które ma miejsce (podałeś 2 warianty), a głupio wpisać złe miejsce. Poczekajmy aż lista będzie znowu dostępna w grze i wtedy ją się wpisze.
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Bill_Bons, post zostaje usunięty. Zgodnie z Regulaminem: