Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Napisz do PT
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję. Ale zakładam,że pewnie będzie tak jak przez ostatnie lata czyli nagrody dopiszą dopiero po weryfikacji .
     
  3. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    Mam pytanie, gdzie można sprawdzić listę? Jak ją znaleźć?
     
    ewanta, robins71 oraz magdusia668 lubią to.
  4. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    Zegar :)
     
  5. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

  6. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Lista jest wiec jeszcze raz wszystkim GRATULUJE [​IMG]
     
  7. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jesteś na 2209 pozycji gratuluję
     
  8. edytka1978

    edytka1978 Stały bywalec

    Dziękuję Ci bardzo:):):D farma goła i wesoła, ale chociaż się załapałam:):);)
     
  9. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    W końcu udało mi się sprawdzić listę :eek: i jestem :Dpozycja 1941:inlove: udało sięxD moim sąsiadkom RWM41 jagódka133 i bulkazmaslem serdecznie gratuluję:D i pozostałym Topowiczom również gratulacje:D a tym którym się teraz nie udało życzę powodzenia w przyszłym roku:)
     
  10. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    gdzie ta lista :p
     
    robins71 i miwi45 lubią to.
  11. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    tam gdzie zegar
     
  12. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    kliknij na zegar:)
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Niestety spośród moich sąsiadów nikt nie startował w TOP. W zeszłym roku przynajmniej jeden był :(
     
  14. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    wróciłam właśnie z pracy, lista sprawdzona :)
    gratulacje dla wszystkich, zarówno tych na liście , jak i tych poza
    a największe dla moich Sąsiadów - 9 brało udział , w tym 7 osób w pierwszym 1000 :inlove:

    podziękowania za super doping :inlove::inlove:
    no i oby do następnego TOP- u, w takiej formie
     
  15. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Witam wieczorowo ,gratuluję topowiczom,ja skromniutko 1275 miejsce8),ale i tak się cieszęxDxDxD
     
  16. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    dzięki :)
    Gratulacje naprawdę gratulacje dla wszystkich :)
    [​IMG]

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Warto zapoznać się z >>tym poradnikiem<<, a >>TU<< można poćwiczyć:)
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 listopada 2018
  17. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Dobry z wieczora, g r a t u l u j ę wszystkim tym którzy osiągnęli swój cel w TOP-ie i tym którym się nie do końca udało bo i tak jesteście wielcy bo odważyliście się pomimo obaw wystartować i poczuć emocje towarzyszące podczas tej rywalizacji. Bardzo dziękuję wszystkim kibicującym, za piękne wierszyki (podczas czytania których łezka się nie raz zakręciła), za pompony, za słowa otuchy. To przecież jest święto wszystkich farmerów i czas na zabawę i rywalizację.
    A żeby nie było, że nie w temacie to udało mi się nie wylecieć z 1000 uffff. Prawdę mówiąc nie wiedziałam, że mam aż tyle towaru w stodole. Teraz trzeba szybko wytrzeć półki i przygotować na nowe świeżutki owoce, warzywaka i inne dobroci.
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dziękuję wszystkich za udział w top
    dziękuję wszystkim kibicującym
    radocha była ogromna
    a emocje eh tego się nie da opisać

    Gratuluje dla wszystkich
    dziś nie ma przegranych :inlove::D

    *****
    Mój pierwszy top i udało się utrzymać w 2000 [​IMG][​IMG][​IMG]

    dla mnie to wielka wygrana z samych sobą i wielki sukces farmerski
    ale szczerze
    wahałam się tak troszkę ;)

    Brawo My [​IMG]
     
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    2049 bez specjalnego przygotowania nie jest żle za rok bedzie lepiej .Dziekuje wszystkim za udział i kibicowanie
     
  20. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ja również gratuluję wszystkim TOPowiczom ;) nie zależnie czy są na pozycji 1000, 2000 czy 3000! ważne że się udało!!

    szczególnie gratuluję sąsiadom: kacper_07 , ankagdw , -tunga- , duzy6666 :inlove: brawo i jeszcze raz brawo!


    miałam nie brać udziału ale jak straszyliście, ze to może być ostatni TOP to zaryzykowałam. Chciałam wejść do 2tys ale zabrakło mi te 15 mln więc stwierdziłam, że nie będę kombinować i ulokuję się bezpiecznie ale bez szaleństw w 3 tys. A i przy okazji stodoła nie jest jakoś bardzo pusta. Cosik zostało :)


    Fajne emocje więc jeśli TOP zostanie to na pewno spr sił za rok :) dzięki kochani :)


    P.S ktoś liczył ilu jest Polaków w TOP??
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.