Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Piotrek dziekuje;)
    Tobie rowniez gratulacje, ladne mniejsce:D:)
    Ewiana bardzo dziekuje;):)
     
  2. bozenap2

    bozenap2 Okazjonalny autor

    1327 - ale gdybyś mi nie pogratulowała na początku to kibicowałabym walczącym:D
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Szkoda.że nie udało się :( Ale drugi tysiąc też nie jest zły...Oraz trzeci xD Ważny był udział.8)
     
  4. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Akcje ratowniczą dla farmerów z pustą stodołą mamy organizować ? ;):)
     
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy zostalam w2000 wylogowało mnie i teraz wpuściło,za rok bedę lepiej przygotowana.
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dobrze, że cię widzę, zagma - dla ciebie oraz dla akinomrd, azikowo, Rock, chris975 i BKJHK70 naprawdę ogromne podziękowania za wczorajszą piękną akcję (no i przy okazji gratuluję genialnego pomysłu).

    A poza tym oczywiście gratuluję wszystkim, najgoręcej tym debiutantom, którzy sobie ogołocili stodoły, żeby wejść do TOP.

    Aha, i przy okazji...

    ...Dlaczego bal na Gnojnej jak co dnia / Gdy mnie jednej pary dziś brak...

    ... czyli gratuluję osobom niewymienionym jak dotąd z nicków (zapewne przez przeoczenie): -norbijas-, magdalenaewes.
    Brawo :)
     
  7. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Dzięki za gratulacje. W zeszłym roku z marszu, bez przygotowania wziąłem udział w TOP i zająłem 1915 miejsce . W trakcie czytałem forum od deski do deski i uczyłem się z postanowieniem uplasowanie się w pierwszej setce za rok.
    Miejsce , które zająłem - 14 - dedykuję tym farmerom , którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem , z cierpliwością tłumaczą wszystko młodym adeptom . Serdecznie ich pozdrawiam i dziękuję za cenne rady.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2018
  8. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    brawo my ha ha
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Witam, parę przemyśleń dotyczących kiedyś sławnego, dziś zwykłego TOP

    Startowałam w nim kilka razy, nie zawsze docierałam do 1000.
    Nie pamiętam w którym, ale za to sławnym zajęłam miejsce pod tuż przed granicą 1000 i to był mój sukces, na który wylano łyżkę dziegciu. A to z powodu 2 rodzinnych kont ( sprawdziliśmy, do tej pory czerwone), które cos tam przesyłały w prezentach.
    Ale ten TOP był super, na forum był cudowny doping, jak wypadałam poza 1000, to gracze podsyłali drogie dżemiki na handel abym za zarobione SG kupiła towar do wora. I za to wszystko wtedy Wam dziękuję.
    A dodam, że w TOP zostałam, ale item topowy władza mi zajumała.

    W ubiegłym roku nie udało się wejść do 1000 a tylko do 2000, ale także forum było super, zagrzewające do walki.

    W tym roku bez problemu jestem w 1000 ale i bez jakiejś wielkiej satysfakcji.
    Wzięłam w nim udział, bo może to ostatni TOP.

    Teraz można mieć setkę kont wspomagających i jest OK.
    Nie mam takich kont, znów rodzina ma swoje konta i czasem coś przesyła jak im się chce trochę pograć.

    I uważam, że ten event był smutny tu na forum.
     
  10. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    jak sprawdzić listę ?
     
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  11. JOLKOWO59

    JOLKOWO59 Forumowy żółtodziób

    Mam ten sam problem !!!!
     
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  12. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    na razie listy brak
     
  13. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    jest lista- oby to byla ostateczna - jak sad ostateczny.....:p;):p;):p;) hurrrrrraaaaa- mam 816 miejsce w topie..........:inlove:xD:cry::inlove:xD:cry:
     
  14. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    1478 . Mam nadzieje, ze u mnie lista jest aktualna :)
     
  15. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    U mnie lista już jest. Na razie jestem w 1 tysiącu. Oby już tak zostało. Dla wszystkich którzy się załapali w TOP składam serdeczne gratulacje ;) Tym co się nie udało załapać również wyrazy uznania za sam fakt startu i odwagę. Sporo nas jest na liście. Pierwsze 2 miejsca to jest dopiero kosmos :oops:
     
  16. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    tadammmmmmmmm ... 615 ...:inlove::D:inlove::D


    szkoda ,że nie umiem tu wrzucać screnów (chyba tak to się pisze ) xD
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2018
  17. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    i bedzies dalej.................... lista juz sie nie zmieni.................. gratki xD
     
  18. agadrozdz2

    agadrozdz2 Czeladnik forum

    A ja od dwóch godzin nie mogę się zalogować i sprawdzić listy
     
    ewanta lubi to.
  19. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Dzięki :) Bałem się, że nie zostanę. Ostatniego wrzuconego towaru chyba mi nie doliczyło? Ale się cieszę.
     
  20. maliniakk

    maliniakk Koneser forum

    Gratulacje wszystkim uczestnikom tegorocznego TOPu.
    To mój pierwszy udział, emocje niezłe i udało się utrzymać do końca w 1000. Fajnie było przez chwilę postać u boku licznej grupy zacnych Kosynierów, chociaż czułem się trochę jak ta żaba, co widząc, że konie kują, sama łapkę podstawia :p
    Teraz trzeba przeciąg w stodole zlikwidować - już myszy się ode mnie wyniosły, bo stwierdziły, że nie mają zamiaru tutaj głodować o_O
    Do zobaczenia w następnym TOPie, jeśli będzie :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.