Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    :DTrzeba było mi to powiedzieć kilka lat temu - szukaj kiedy ;)Myślisz że ja wtedy myślałam,o życiu po dożynkachxD:cry:
    Raczej kombajn i marchewka xD:cry:
    Spontan przeżyłam- bez targu- na własnych zapasach - wór wciągnął mi zawartość stodoły xD
    Oczywiście zgadzam się z Wami i nie polecam, chociaż te kilka lat temu nauczyłam się grać inaczej, dzięki temu.
    No i nie zapomnę jak wielu Graczy mi pomogło:inlove:

    Rok temu wystartowałam z zapasami, ale to była ciężka praca przez cały rok.

    Nawet wygodny stołek miałam :p, ciekawa jestem gdzie jutro znajdzie się ta kwota z tamtego roku.

    Metod jest sporo, fajnie że o nich piszecie.

    Dziś jest tyle możliwości w grze, że przynajmniej nie zbankrutuje się całkiem, kiedyś to ja sg wydałam nie było skąd wziąć i na prowizje też nie było - to dopiero było wyzwanie.
    Dziś są pnącza, itemy z sg to chociaż tu łatwiej, owoce to drzewa się wystawi itp., ja osobiście uważam, że najtrudniej to się "odsiać"
    - z nasionami jest jednak nieciekawie, w końcu non stop coś siać trzeba :sleepy:

    W dalszym ciągu trzymam kciuki za Wszystkich.

    Aż miło zaglądać na listę :inlove: [​IMG]
     
  2. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    o_Oooo to jest to o czym ja mowie, dobra organizacja, pomyslowosc, pamietajac caly rok o dozynkach:D
    Zaplanowac, bez szkicu, regulki, jakiejs tabeli, ot stodola powinna wystarczyc, w niej mamy rownowartosc tego co warto a co sie nie oplaca;) cierpliwie zbierac, sprzedac to co ma wartosc w sg a zbierac to co ma wartosc w stodole najlepsza.
     
  3. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Dokladnie, Eleno..dzis odbic sie od dna to zaden klopot. Jakies zadanka w kaciku zlecen czy cus i juz jakos sie wraca na rynek. :)
     
  4. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dokladnie:D ja pamietam jak bieglam do domku farmerskiego oddac towar :Dbo tam troche kasy dalo :pbylo na prowizje na targu.
     
  5. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    No dobra..teraz juz lece w dol az milo- czy Wy sie nie powinniscie wyspac wszyscy przed praca i wrocic po 15.?xD
     
  6. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Przygladam sie jak Ania(bacowa70) meczy sie z wplata do wora aby ulozyc 7 :D:inlove:
    Wrrrr ja dzis chcialam wrzucic drobnice do wora aby zrobic 377 777 777, no myslalam ze mnie szlak:wuerg: mialam takie problemy ze choinka wyszlo mi za wiele:D
    Wlasnie sasiad mi pisze ze ma takie same problemy, system nalicza jak szalony, lub ukrywa przez kilka minut sume ktora ujawnia lub wplaca. >:( masakra z tym worem:(
    Dobranoc wszystkim:)
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    giphy.gif

    Dalej, wyżej, w górę hop,
    Wasz jest ten farmerski TOP.
    Wrzucone moringi i sandałowce
    ale w stodole są jeszcze owce.
    Poszły już krowy i małe świnki
    chociaż miały nietęgie minki.
    Gwoździe i młotki, piły i farby
    w stodole znajdą się i inne skarby.
    Mówią niektórzy: nagroda marna
    ale TOP lista jest legendarna.
    Być na niej wśród polskiej, farmerskiej braci
    więcej się zyska niżeli straci.
    A więc Farmerzy zwierajcie szyki
    i nie słuchajcie żadnej krytyki.
    Do przodu, jeszcze jeden krok mały
    a wynik na liście będzie wspaniały.

    [​IMG] flaga gif.gif

     
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Bardzo dziękuję za pomoc :inlove: będę walczyć , to mój pierwszy raz :oops:xD
     
  9. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dasz radę ! trzymam kciuki !:inlove:
    Dzięki Wszystkim !:inlove:
    targ 34.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2018
  10. _Myszka30_

    _Myszka30_ Naśladowca mistrzów

    Jak dobrze pamiętam to było chyba 3 latka temu - wtedy też poleciałam spontanem i wypadłam przed samym końcem.;)
    Nauczyłam się dużo wtedy i odtąd "Dożynki" to mój ulubiony event!:D
     
  11. ewanta

    ewanta Komandor forum

    łaty możesz dostać ze skrzynek jak oddasz towar do TOP. na środku planszy z domkami masz informacje ile towaru musisz oddać żeby otrzymać skrzynkę - jest to wartość towaru ze stodoły. żeby oddać towar do TOP to na dole przy informacji o twojej pozycji jest "plusik" i tam jak klikniesz to przeniesie cię do stodoły żebyś mogła oddać towar
     
  12. Rock

    Rock Koneser forum

    A jakie mają herby? :p Może jeszcze na chwile zdążę ubrać, chociaż listę kurtek, spodni i innych pieszczoch do przymiarki, mam w zasadzie wypełnioną do ostatniego ćwieka czy innego frędzla xD.

    Top zaczął przyspieszać czy to tylko nocna korekta? ;)
     
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    TOP przyspiesza. W ciągu ostatniej godziny spadłam 24 pozycje.
     
  14. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Ja przez noc ponad 1000 ha ha dzien dobry a to na pocieszenie [​IMG]
     
  15. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Bladym świtem dziś wstajemy i od rana kibicujemy!!!!!
    Nieee dajcieee sięęęę!!!!
    Trzyyymajcieee sięęęęę!!!!!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  16. magdalena

    magdalena Weteran forum

    [​IMG]

    Pamiętamy że w ostatnich godzinach top szaleje i wykresy skaczą do góry.
     
  17. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    miło się was czyta :) tyle dobrych rad ... na kolejne jeśli będą trzeba się dobrze przygotować :music:a póki co to wyrzuciło mnie na dół z wielkim hukiem:p podrzucam coś do wora i ... może się uda w 1000 utrzymać :) wszystkim walczącym życzę powodzonka i dobrego miejsca w Top-ie:inlove:
     
  18. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Witam Wszystkich :D Ale w TOP w nocy ładnie do wora wrzucili. Na razie jestem na pozycji 205. Trzeba się przygotować na to, że trzeba będzie jeszcze dorzucić coby się w 1 tyś. trzymać. Powodzenia dla naszych ;)
     
  19. ewanta

    ewanta Komandor forum

    mnie zaraz wykopią z drugiego "piętra" - spadnę do ostatniego tysiaka i oby do 14 udało się utrzymać :p

    jestem cykor - dorzuciłam 20 mln :) czas do pracy - będę pilnie obserwować moje spadanie ......
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2018
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    o_Ooo, zaczyna się walka na szczycie, na pozycji "1" zmiana liderao_O, ale Kasia goni :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.