Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Wg mnie Asiu to już nie masz co planować. Tyle co masz to będzie nawet za dużo :)
     
  2. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    fajnie by było . dzięki Wojtek za takie info :)


    ja jestem raczej z tych, którzy sobie nie wyobrażają, tylko licza na to, co inni wyliczą :p
     
  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :(:(Byłam pewna, że Skrzynia z Nawozami będzie dawać Komplet nagród... a tu rozczarowanie :cry:bo Ze skrzyni z nawozami otrzymasz jedna losową nagrodę ... to mnie powstrzymało przed wyzerowaniem stodoły do zera, nawet jak skrzynka byłaby codziennie... :(:(
     
  4. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Marion :) ... w zeszłym roku, udało się wytypować ostatnie 4 dni dożynek, na podstawie 4 dni poprzednich oraz doświadczeń z lat ubiegłych. Z tego co sobie przypominam, rozbieżność na koniec każdego z tych dni nie była większa jak 2 mln, a wartość końcowa różniła się o 18 mln ... więc zaskoczenia dużego nie było ;)
    Pozwól proszę, że przypomnę Tobie, jak udało się zabawić w Macieja (wróżbitę) ;) KLIK
     
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    pierwszy raz biorę udział w top-ie, no dobra drugi ale pierwszy się nie liczy bo to było po miesiącu grania i siałam sałatę żeby dorzucić do wora, jak na koniec zobaczyłam jak winduje pułap do góry to byłam zła na siebie że stodołę do cna wyczyściłam xDxDxD

    czy doświadczeni top-owcy mogą podpowiedzieć czy 95 mln starczy na ostatni przedział?
     
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    wczoraj o tej porze byłam na około 1500 pozycji,27 mln,ale się cieszyłam,,,wróciłam z pracy,,nie było mnie na liście,,muszę dziś wrzucić wszystko,,i liczyć na cud,,wrócę z pracy ,,,,o 15,,,buuu

    edit wrzuciłam 99mln 500

    i jeszcze wrzucam,,chcę to ulepszenie,,wystarczy jedno:(
     
  7. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Nic mi po ulepszeniu nawet z 3 miejsca, ja chciałam komplet nagród ze skrzynki nawozowej - bo tam był kupon na kombajn i to by mi ułatwiło grę i to bardzo jakby taki kuponik był raz dziennie..... bo chyba nagroda byłaby lepsza za tyle milionów towaru wrzuconych do TOP
     
  8. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Wszyscy wrzucaja comaja troche wam pomoge [​IMG] brac i do wora hi hi
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    W zeszłym roku troszkę mniej mi wystarczyło na TOP 3000 8)
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Postanowiliśmy w jakiś sposób zaznaczyć w Topie obecność tych, którzy zostali pozbawieni możliwości startu, a naszym zdaniem na top zasługują. Zachęcamy do udziału w zabawie, dzięki której nasi moderatorzy też choć na chwilę znajdą się na liście.

    Na początek wybraliśmy moderatorkę, która choć niedawno wdziała mundurek, to już dzielnie i z ogromnym wyczuciem pilnuje wątku Dożynkowego.
    Przedstawiamy Mod_Marion :D

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wow, jestem w TOP :D Nie wyobrażacie sobie, jak ogromną przyjemność mi tym zrobiliście:inlove:
    Fantastyczna niespodzianka:D A już miałam pisać, że coś się u mnie w pasku herbów zepsułoxD

    Bardzo, bardzo Wam dziękuję :D:inlove:
     
  12. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    witajcie i bawcie się dobrze
    kosa nr 5 dorzucona a jutro zobaczę co dalej;)
    dobrej nocy Wszystkim
     
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    Marku,wez pod uwage,ze pojawilo sie 200+ i wartosci roslin zblizyly sie do owocowo_O
     
  14. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Hejka wieczorowo :)
    W ubiegłym roku byłam w top 3000 to tak w ramach przechwalania się :p
    Zaś w tym roku nawet nie miałam zamiaru startować. Zamierzałam tylko kilka skrzynek zdobyć, bo ja lubuję się w otwieraniu wszelakich skrzyneczek :music: a póki co ...tak dałam na luz, że jeszcze nie mam podstawy zrobionej xD
     
  15. Rock

    Rock Koneser forum

    Jako kolejną zapraszamy na top listę bohaterkę utworu Chrisa de Burgh’a :music:. Nasza Dama w Czerwieni, spokojnie mogłaby się znaleźć nie tylko na farmerskim topie, ale także na liście top BA! Wie wszystko, a jak nawet czegoś nie wie, to i tak to z BP wyciągnie :p. Widać, że kocha to co robi :).

    [​IMG]
     
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Wielce interesująca inicjatywa, zatkało mnie jak zobaczyłem ……. fani Ekipy xD:cry:xD.
    Tego jeszcze tutaj nie grali.


    No nic, czekam na DaMę.
     
  17. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Fani, nie fani mamy w końcu nasze farmerskie święto :) a znam kilka osób, które naprawdę sumiennie się do topu przygotowywały ale nie z własnej winy nie mogą brać udziału :) więc możemy się bawić wszyscy wspólnie, czyż nie doktorku? :p
     
  18. asienka-1989

    asienka-1989 Forumowy żółtodziób

    Dziękuję za odpowiedź, a skąd te szmaty? zrobiłam 3 domki i na 4 utknęłam, gdyż oddałam wszystko z hodowli ale to i tak za mało a tej szmaty nie mam ani jednej wiec nie mam nawet z czego mielic w młynie :(
     
  19. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzięki Tobie odzyskałam motywację :D:D:D

    No i śpiewam i rymuję i do boooojuuu dopinguję!!!!!
    [​IMG]
     
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Jak najbardziej, uczczeni członkowie na bank będą się dobrze bawić, a pozostali ………
    W końcu możecie w taki zabawny sposób wyrazić kto jest wg Was lubiany, no chyba że naprawdę wszyscy trafią na herby.
    Byłoby mega.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.