Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Ja mam pytanie z innej beczki,czy macie w skrzynkach te szmaty w kwiatki? Różowych i niebieskich mam paręnaście,a w kwiatki żadnej. Chyba nie będę czekała i wrzucę to co mam bez mielenia
     
  2. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Ja dostałam 4 tylko. Reszty też mam po kilkanaście i czekam, aż coś jeszcze wyskoczy.
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Do tej pory 6 szt.miałam tylko-a towaru za przeszło 277 mln oddałam -.-
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wszystko przez to, że nie startuję to i nie spamuję w wątku... Od razu jakieś 20 stron mniejxD:cry:xD

    Pamiętam, że w zeszłym roku katowałam Was statystykami... w ostatnich godzinach TOP-u podawałam je chyba z częstotliwością co 10 min - jak zegarynkaxD Teraz statystyk nie będzie... parę miesięcy temu poszły z dymem, znaczy z Windowsem 10, który paskudnie potraktował mojego - niemłodego już - lapka... :oops:

    Pamiętajcie też, że w tamtym roku zaskoczył nas poziom wrzutek -zwłaszcza dla TOP 1000... Podniósł się ponad wszelkie oczekiwania wnosząc dużo emocji do wątku... A teraz czym się emocjonować... 136 mln na pozycji 1000 na kilkanaście godzin przed końcem? Rok temu o tej porze było chyba prawie 250 mln...
    No i mieliśmy dużo emocji w związku z niezwykłymi zawirowaniami na samym TOP-ie TOP-u...
    Oj... na wspominki mnie wzięło xD:cry:
     
  5. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    U mnie: różowych - 18, niebieskich - 20, w kwiatki - 5 (wrzucone 260mln)
     
  6. diorina

    diorina Komisarz forum

    W jaki sposób można zajrzeć na listę TOP?, ... a nie zrobiłam do końca eventu
     
    magdusia668, robins71 oraz Mikasek- lubią to.
  7. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Dziękuję za odpowiedź dziewczynki. Chyba nie będę czekała i oddam te szmaty. Nie ma co liczyć na cud,takich ilości jak Ty Gosiu nie wrzucę bo nie biorę udziału w topiku. Walczę tylko rośliną eventową. Trzymam kciuki za wszystkich polskich farmerów
     
  8. tigre

    tigre Fanatyk forum

    No i jak doczłapałam do kos to wszyscy pouciekali :( ;) ale mam i ja swoje "7" :)
    [​IMG]
     
  9. tz23

    tz23 Naśladowca mistrzów

    Rzeczywiście w ub. roku końcówka TOP-u była niezwykle emocjonująca, przy każdej aktualizacji dolna granica dla pierwszego 1000 podskakiwała o kilka, a bywało, że kilkanaście mln.SG. Myślę, że w tym roku będzie łagodniej, bo nagrody nie są aż tak zróżnicowane jak w ubiegłym roku.
    Ja osobiście będę jednak miała wyjątkowe emocje. Jutro rano mam wizytę u specjalisty /8 m-cy czekania/ i bardzo wątpię czy uda mi się wrócić do domu przed godz. 14, muszę więc dzisiaj zdecydować się na napełnienie wora. Nie chciałabym pozbyć się ze stodoły ostatniej sałaty, ale też nie fajnie byłoby przechytrzyć o kilka czy kilkanaście milionów SG. Jestem jak dziecko we mgle, a pora decyzji się zbliża. Może ktoś potrafi zapalić jakieś światełko na drogę lub w swoich fusach od kawy potrafi dojrzeć jutrzejszą przyszłość.
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A co tam-poszedł pies,to niech i łańcuch idzie :p Więcej nie mam,to i skrzynek więcej nie dostanę :cry:Może za rok-jak nie zlikwidują-spróbujesz?
     
  11. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Tam gdzie oddajesz roślinę eventową masz na środku (dół planszy) puchar -kliknij w niego
     
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Witam pierwszy raz startuje w dożynkach , jest fajnie specjalnie się nie przygotowałam.Za cel miałam pokończenie misji,chcę sie utrzymać 2000
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Trzymam kciuki Olga [​IMG]
     
  14. diorina

    diorina Komisarz forum

    Dzięki obok mam ciagle napis zablokowane, więc nie wpadłam :sleepy:
     
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dziękuje ja co roku trzymałam za was w tym roku też,tyle że sama postanowiłam sie bawić powodzenia dla wszystkich, pozdrawiam
     
  16. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    No właśnie, gdzie się wszyscy podziali?
    Tak to jest, jak się kobieta szykuje na imprezę. Zanim dotrze, może być już pozamiatane xD

    [​IMG]
     
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    ja będę w pracy jak będzie koniec TOP-u więc muszę zaplanować wszystko jutro koło 12-ej ....mam nadzieję być w pierwszym 1000 :p
     
  18. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja też będę w pracy - mam nadzieję że będzie spokojnie w pracy i będzie można podejrzeć co się dzieje u szczytu :)
    a jak będą przeszkadzać to zamknę się w wucecie na ostatnie pół godziny albo i godzinę - można zgonić na sensacje żołądkowe xD
     
  19. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Pewnie jak się zdecyduję to zlikwidująxDxDChciałam w tym roku,ale po przerwie za słaba byłam;)xDTrzymam kciuki;):)
     
  20. tz23

    tz23 Naśladowca mistrzów

    masz sporo więcej włożone do worka niż ja. Też myślę o pierwszym tysiącu, więc pewnie będę musiała Cię gonić. Telefon mam niestety taki, który tylko dzwoni i wysyła sms-y, więc mi się jutro nie przyda i muszę dziś wyobrazić sobie tę dolną granicę TOP-u
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.