Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Aaaaa no tak Aga:D nie pomyslalam o tym:pciagle robie wszystko w panice, czy te kosy dobrze ustawione, czy doliczy, policzy itd
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No właśnie nie, teraz głównie, klony i imbir cytrynowy
    Tak czasem bywa :) niebawem to aby dostać 1 marną skrzyneczkę trzeba bedzie mase oddac :)
     
  3. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Pozwoliłem się podłączyć do Szanownej Grupy z siódemkami :) Mam nadzieję, że jest to dopuszczalne. Pozdrawiam i miłego dalszego TOP-owania :music:
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no to chyba jest tak jak pisze Rafal..chociaz ja tego u siebie nie zauwazylem..
     
    robins71, magdusia668 oraz agucha31 lubią to.
  5. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Aga, mamy wybor, albo skrzyneczki, albo utrzymac sie na pozycji 7, kos:Dwybierzemy skrzynki, wylecimy z 7, wybierzemy kosy, skrzyneczki beda slabiutkie:Dja zostaje w towarzystwie kosynierow:Da co? przeciez tam jest superancko:p:DxD
     
  6. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Ja tak właśnie sobie policzyłam tylko z innymi owocami i wpisałam ilość przed przecinkiem i wyszło mi za dużo. To albo z tym liczeniem coś nie tak w systemie, albo już ślepa jestem i nie widzę co wklepuję.xDxD
     
    robins71, magdusia668 oraz Reniarama lubią to.
  7. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    W poradniku jest napisane jakie nagrody znajduja sie w skrzynkach .
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak znam życie, będziesz jeszcze pracowała nad dwójką z przodu, to możesz wtedy spróbować z tą rzeżuchą.
    Musiałam wpłacić 6, czyli 1,2 żeby przeskoczyło o 1.
     
  9. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    [​IMG]
    Dotarłam;).
    Nawet się udało precyzyjnie,chociaż czekałam na 2 aktualizacje i ostatnią wpłatę zrobiłam sałatą.
    I stała się rzecz niesłychana bo wpisałam 415 szt.sałaty,a system sam mi zamienił na 414.I jest dobrze.
    Dziwne....o_OxD.
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nie wiem juz sama jak jest, wiesz nie mam 10 lat i nie bawi mnie jakies durne robienie kogoś w konia ze pokazałam co innego a na koniec te 1 sałate dołożyłam celowo, wychodziło idealnie a wyszło inaczej :(
    Wiesz i tak z kosami aby nie wylecieć z 1000 bedziemy musieli sie wyżej wdrapać
    Ale to ze trzeba będzie coś dorzucić to jest pewne :)
    To Tobie zabrał te 1 co mi podrzucił xD:cry:
     
  11. maliniakk

    maliniakk Koneser forum

    Witam wszystkich!
    Grono Kosynierów powiększyła właśnie moja skromna osoba. Może przez jakiś czas uda mi się dotrzymać Wam kroku :)
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Reniarama, jak może zauważyłaś jeden z Twoich ostatnich postów edytowałam. Zastanów się nad tym co napisałaś i jak to mogło być odebrane... Opanuj trochę gorączkę dożynkową i emocje, nie będę już więcej ostrzegać.
     
  13. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Bry
    Jest coś nie tak z tym doliczaniem, ja tez wczoraj wyliczyłam dobrze (i ta na raty, żeby błędu nie zrobić) na podglądzie wychodziły siódemki, po odświeżeniu wyszła ósemka na końcu, no i się na pamiątkowe zdjęcie z kosami nie załapałam :cry::p
     
  14. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    MOD_Marion

    Nie mialam pojecia ze moge tym kogos obrazic.
    Jak zauwazylas, wlasnie zamilklam.
     
    magdusia668 lubi to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ciezko mi jest powiedziec jak to bylo u Ciebie bo ja zawsze robie tak jak juz pisalem...;)
    czytalem kiedys na de jak system liczy zbiory przy podziale na metode zbioru..
    np
    masz dwa itemy ,,ich wartosc do zbioru 55,6 pd kazdy..
    jeden zbior kombajnem...55,6x 2=111,2..system zaliczy wtedy 111 pd
    a gdybys zebrala recznie to kazdy zbior w gore;) czyli 56 co w sumie 112 pd
     
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Historii narodu nigdy nie można zostawić. Ona jest ponad jakąkolwiek grą.

    Jakoś tam powoli do góry, trzeba analizować sytuację w TOP.
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech Norbi było jak było już nawet sie nie bede nad tym zastanawiała, no może rzeczywiście gdzieś coś mi sie nieumyślnie wcześniej klikneło gdzieś na rzeżuchę czy coś z przecinkiem i nawet nie wiem, tym bardziej ze coś i net mi głupieje tak jak z polubieniem ja daje lajka a zaraz patrze i go samo zabiera :) :) coś chyba u mnie nie tak :( ale juz sobie tym głowy nie zawracam, niech wyjdzie ze świętuje 8 dożynki :)
     
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Aga ... jeżeli jest problem z wycelowaniem cyfrę, to celuj w cyfrę o 10 niższą.
    Policz sobie jutro ile czego wrzucić na 277.777.777 i celuj w 277.777.767 ... następnie poczekaj do odświeżenia, żeby cała kwota została zaliczona, bez żadnych zielonych cyfr pod spodem ... i wtedy dopakuj brakującą wartość liśćmi sałaty.
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Marku ale czy widziałeś to co wklejałam tu wcześniej? czy wedle Ciebie jest tam zle policzone? bo mi wychodzi idealnie a wyszło zle :(
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Z własnych doświadczeń z zupełnie innych gier (i nie tylko gier): przy poprzedniej wrzucie (wrzutach) coś ci się zapisało po przecinku.
    Ponieważ nie wiesz, ile tego jest po tym przecinku, masz raczej małe szanse na wyrównanie do zera.
    Może delikatnie reguluj tą rzeżuchą ;)
     
    Mikasek-, Sookie oraz agucha31 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.