Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. iza_79

    iza_79 Książę forum

    apel poległych
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie nic takiego nie było. Wiesz już to, że jest TOP 3000, a nie jak dawniej TOP 1000 to już jest gest dla tych, którzy się w TOP 1000 nie zmieścili.:pxD
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    xD:cry:
    Staną do dożynek 2018
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2018
  4. AlicjaDelicja

    AlicjaDelicja Aktywny autor

    Dla mnie nagrodą była zawartość skrzyń. Wrzucałam dla tych nagród które były w nich. W tym roku ta zawartość to porażka.
     
  5. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Widzę Katynka się obudziła i TOP napędza - 1 miejsce nasze :).

    Top chwilowo odpuszczam, ale jeszcze zobaczymy, 500 miejsce mi starczy.

    Szacuneczek za 2 miejsce. Gratuluje wreszcie zaszalałeś. Powodzonka

    Ps. A Ty w topie celujesz na polskie podium, bo dużo się słyszało o tych Twoich sandałach i taktyce na dożynki.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2018
  6. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    W koncu do domu dotarlam i sobie spokojnie liste TOP poogladalam, przedtem troche na telefonie sledzilam- coz za widok piekny.. tylu Polakow na liscie..choc jeszcze nie wszyscy dolaczyli do stawki. No brawo, brawo nasi :D:D:D


    Ja mecze czwarty domek..jak skoncze to nie bedzie juz z czym do ludzi..xD

    Pan Pingpongista- Gratuluje!!! :)
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Dzieki:)
    jest katynka to niedlugo pojawi sie chyba reszta rywali;)co do mojego startu...mam jeszcze dwa zbiory wiec na razie tym sie musze zajac;)......raczej nie bede wysoko celowal...klimat nie jest odpowiedni do tego....;)
     
  8. matthero

    matthero Weteran forum

    Wszystkie domy postawione! Moja pozycja 220, ale coś czuję że za długo tutaj nie pobędę! xD
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i pomyliłam sie o 1 w kosach, wyjdzie pewnie ze celowo, no ale niestety to była nie celowa pomyłka :(
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Może się nie pomyliłaś, tylko zrobiłaś to co ja, wpłaciłaś coś co ma po przecinku jakąś wartość i system Ci zaokrąglił.
    Teraz z tym walczę.:)
     
  11. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Masz rację Chrisu to z podniecenia,no i okulary za słabexD:cry:xD
     
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    wrzuciłam co-nie-co i dołączyłam do klubu kos :p na tym najniższym poziomie ale zawsze.

    oj chyba wszystkiego nie zaliczyło ... czeka na następną aktualizacje a liczyłam z kalkulatorem xD
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nie wiem jak to sie stało, nie wiele brakło pod koniec na szybko chciałam dorzucić z tej radości ze już mam odblokowane i tak wyszło, nooo albo wiem to sugestia sama wyszła ze to nasze 8 kosy, czyli 8 rok :)
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie przejmuj się tym. Ważne ,że jesteś blisko kos :)
    Żeby mieć 77 777 777 można wrzucić przykładowo...sandałowca 131159 + 490 sałaty.

    Brawa dla Naszych na liście TOP!
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kosy nie sa 8 lat.....cala akcja jest wzorowana na moim i orki pomysle:)
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj gdybym ja wcześniej takie ładne wyliczenie widziała
    Oj Norbi, no wiem ze kosy nie ale dożynki tak :)
     
  17. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Przyłączam się do rodaków :)
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Chyba coś ci się pomyliło.Masz tego pecha,że jestem wystarczająco dlugo w grze i w kosach.Sporą ilość sów z Zojką wymieniałam podczas różnych TOP-ów
    <ciach>
    W temacie jeszcze kikanaście minut8)

    Niepotrzebną treść usunęłam
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 listopada 2018
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie popadam..jak chyba dobrze wiesz,,mysmy z Zojka jako pierwsi zapoczatkowali wspolny start w topie,,,kosy byly rok pozniej...i to mialem na mysli....a jak mi nie wierzysz sprawdz sobie listy top

    no tak to juz 8 lat..:)
    ja w tym roku bede bratal narody...dolaczam do pewnej dosc duzej grupy graczy....w herbie jest flaga takze bedze rozpoznawalny;):)

    Cytowany post edytowałam zgodnie z oryginałem
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 listopada 2018
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  20. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Gratuluję wszystkim naszym, kibicuję Wam mocno, mocno. Sama jeszcze sieję roślinkę i zobaczymy co dalej :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.