Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    np można je oddawać do Topikowego wora. Zawarte jest to w tabelce ;)
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bo ja wiem.
    U mnie to wynika z poradnika.
    Może mam jakiś promocyjny poradnik...? 8)
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Łaty wypadające przy zbiorach eventówki możecie wrzucić do TOP-owego worka (w finalnej części). Pozwolą zaoszczędzić na wrzucanych owocach, roślinach, czy innych dobrach. Mają w końcu solidną wartość - np. łata w kwiatki to równowartość 100.000 SG. Czytajcie poradnik...
     
  4. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    O ile dobrze zrozumiałem poradnik to można je oddawać do TOP
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ty wiesz , że z mojego także? Też się na promołszyn załapałam xD:cry:
     
  6. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    No tak to jest, jak ktoś się umie ustawić w życiu... Nawet poradnik ma lepszy, "promocyjny" ;)

    W poradniku jest napisane "wartość przy oddawaniu" - czyli służą do oddawania ;)
    A formuła eventu polega właśnie na oddawaniu wszystkiego, co się ma, w jedno miejsce - do TOP-u ;)
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli już przy łatach jesteśmy - lepiej się wyjdzie na tkanych z nich narzutach. 1 narzuta ma wartość 250.000 SG, podczas gdy łaty zużyte do jej produkcji mają łącznie wartość 175.000 SG (wartość przy oddawaniu do TOP).

    Edit - pociągnę temat - eventówka też ma niezłą wartość przy "wrzutkach" - 10.000 za 1 roślinę.
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tylko z tego co pamiętam w zeszłym roku miejsca od 1do 1000 dostały wszystkie te domki a to razem daje 155% czyli więcej niż teraz

    -----------------------
    a ktoś może wie dlaczego w poradniku nie jest napisane ile to "pole akcji" ma małych pól?
    edit: na szczęście Włosi napisali, że jest to 200 małych pól :)
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No wiesz, nam to w uznaniu zasług dali ten promocyjny 8)xD

    Solidnie na to z Anką zapracowałyśmy, a co, może nie...? 8)xD
     
  10. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    hmmm no nie bede duzo komentowa bo i po co jak dal mnie .....Żenada.... przez bardzo duże .... Ż

    normalnie dozynki powalaja :p jak bym miala brac udzial to bym sie solidnie wkurzyla ...nawet ten item petarda nic by nie dał.... Koszmar koszmar i jeszcze raz koszmar :p :p :p
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Masz rację. Patrząc na ubiegloroczny top roznica miedzy 1000 a 3000 miejscem wynosiła ponad 300 mln!! osoby z pierwszego tysiaca zgarnialy nagrody z 1,2 i 3 tysiaca -to robilo roznice.... mogloby byc tak i w tym roku ale niestety....:oops:
     
  12. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Dzien doberek nigdy w TOP nie brałam udziału i nie zamierzam event na dozynki lipa ale kibicuje wszystkim topowiczom t trzymam kciuki bo to ciezka praca przygotowac sie do tego wyscigu
     
  13. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Nooo - albo schować przed dożynkami :wuerg:

    Jak nic tak się stanie i zamiast corocznych dożynek będziemy mieć na farmie święto jakiegoś smoka
    hmmmm ....może Watatsuni (bóg mórz)
    albo Orochi (olbrzymi wąż )
    - co prawda nigdy w Top-ie udziału nie brałam ale kibicowałam naszym jak przystało na farmerkę :p
    Teraz też nie wezmę, a przy ewencie podłubię tak jak większość - dla tych ulepszeń fabryki :)
     
  14. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Ciałas zeby cie powaliły wiec masz powalenie ha ha
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no ba!8)xD:cry:
    wiesz co.... no przepraszam ale troche bzdurą to jest i mozna miedzy bajki wlozyc to zdanie , ze item by nic nie dal...
    wiesz ja widze roznice przy 115 itemach- na kazdym bede miala jakies 60-70 tysi wiecej dzieki tym 150% . to x 115 to daje jakies 7 milionow pd wiecej niz mam teraz- to chyba jest delikatna roznica... wiec ilosc itemow jest zasadnicza w tym przypadku .To nie kwestia roznicy zdan . To prosty rachunek.
     
  16. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ewent Nie ma jak w domu jako ewent może być. Nagrody.... ciągle tylko punkty doświadczenia aby było jak najwięcej poziomów bez sensu. Nagrody i to za dożynki to powinno być coś innego coś extra- coś zachęcającego do dalszego grania i kolejnych dożynek- Ułatwiającego grę.
     
  17. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    żeby brać udział w TOP trzeba wysiać (uzbierać) minimum 3000 badyla.
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale popatrz jak to sprytnie pomyślane - item jest dla tych, co się dostatecznie szybko połapali, co trzeba zbierać podczas G&T ;)
    No, jeszcze dla tych, co kupowali wtedy te muchołapki w skrzynkach ;)
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zosiu tych % z itemów nie można sumować. Tylko dom z cegły daje 100% ze wszystkiego i tylko w Nawiedzonym domu jest 150%, a dom ze słomy nie daje bonusu procentowego do PD tylko szansę na uzyskanie narzędzi.
    Item z obecnego eventu jest w związku z tym lepszy.
    Event robię ale bez entuzjazmu.:) Nie lubię eventów na tym dodatkowym polu akcji.
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Czyli zachęta do kupowania jeszcze więcej :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.