Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Czytam , czytam i dochodzę do wniosku,że w tym wątku, to tak jak w naszym kraju. Można tłumaczyć
    ileś tam razy, ale niektórym się nie da. Im się należy. Bez pracy, bez wysiłku, bez myślenia.... coś jak "ileś tam +". Ja nie chcę takiej gry.:cry:
    A w temacie - sieję ile się da i czekam na wydawanie zasobów ze stodoły.;) Chyba , że mi się znudzi i pójdę się "neronić" /czytaj:leżeć na kanapie/. xD
    Pozdrawiam "starych" farmerów, a" młodym" życzę cierpliwości w osiąganiu "dóbr farmerskich". :)
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wydaje mi się, że Wasza dyskusja w malowniczych meandrach coraz bardziej oddala się od tematu wątku - czyli dożynek;)

    Jaką obstawiacie wysokość dolnego progu przy TOP 1000?
     
  3. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    np. taką:
    -TOP 2015TOP 2016TOP 2017TOP 2018
    dolna granica 219 898 528 282 859 915 367 129 277476515000*

    * licząc przyrost procentowo (mój typ z wczoraj jest jednak wyższy: 508 067 443 :)
     
  4. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:).
    Wydaje mi się,że w tym roku absolutne minimum to 450.000.000.
    W ubiegłym roku 1000 pozycja zamykała się kwotą ok.367 mln natomiast w 2016r.było to ok.283mln,a w 2015r.ok.220mln.
    A zatem z roku na rok potrzeba coraz więcej,więcej i więcej dorzucać do TOP-owego wora.
    Ale nie jestem prorokiem i tylko mogę wyssać z palca swoje przypuszczenia:p:D.
     
  5. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Farmery oszalały!
    Kupka na targu schodzi po 5528,86 - to cena maksymalna.. I 0 ofert!

    A roślinka sobie rośnie, bez kupki, bo kupkę sprzedałam.8) Rośnie i może coś urośnie. :p
     
  6. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Czy ja dobrze rozumuje, że jeśli nie zrobię eventu to nie będę miała podglądu na listę Top?
     
  7. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Uwaga ja tzw " maluch" cieszę się ...byle czym. Oto są dwa moje domki. :p

    [​IMG]

    xD
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Podgląd będziesz mieć. Już możesz zerknąć, ale lista pusta.
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Drugi domek załatwiony.8) Mam małą prośbę do sprzedawców owoców-litości,nie po,kurka wodna,1 sztuce -.-
     
  10. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Im .... czyli mamy tu podział na ,,My,, i ,,Oni,, a ja dotąd myślałam że w grze jesteśmy tylko My - farmerzy
    - no widocznie też jestem głupia i naiwna :cry::cry::cry:
    i też nie chcę takiej gry która będzie dzielić zamiast łączyć :(
    a w temacie roślinka wysiana i jeden domek rozbudowany - kolejne ulepszenie fabryki jest
     
  11. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Gosiu xDOch.
    Trzeba iść z postępem. Żadna tam" kurka wodna". Teraz stosowniej będzie " koń morskiego" ;):cry:xD Reszta b.z. xD
    Idę na pole . Narazie. :)
     
    miwi45, magdusia668 oraz gosiagosia60 lubią to.
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Pusta listao_O
    Czyzby nie było chętnych naiwniaków;):pxD
    Sieje ten symbol rolniczych dozynek-.-
    2 domki zaliczone

    Black Friday...a u nas posucha
    Szanowne BP ja sie pytam dlaczego nie rzuciliście wszelkich możliwych wyprzedaży wszystkiegoo_O
    Skończyły sie zapasy pikseli w magazynie czy coxD:cry:
     
  13. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    "Nam się należy" - tak będzie lepiej. Nie miałam tu na myśli dzielenia, tylko pewnego toku rozumowania. :)
     
    kufynka lubi to.
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mam ochotę zapisać się do tych naiwniaków, ale nie wiem czy jestem wystarczająco naiwna.:pxD
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    "My farmerzy"...?
    Bo ja wiem, niby jak go zwał, tak go zwał, ale osobiście wolałabym jednak "my gracze".
    Farmer ze mnie taki, jak z koziego drugiego końca saksofon tenorowy, w życiu ani jednej marchewki nie zasadziłam.

    Ale to "my farmerzy/gracze" kojarzy mi się z powtarzanymi tu dość często żądaniami w tonie bardzo kategorycznym, w stylu: "my farmerzy domagamy się dodatkowego pola, a najlepiej pięciu pól, bo nam się jabłonki nie mieszczą, a jeszcze gdzieś trzeba grusze postawić".
    Chyba nie wszyscy "my farmerzy" podpisaliby się pod takim żądaniem w liczbie mnogiej, prawda...?

    Morał jest taki: ilu graczy, tyle strategii, taktyk, stylów gry.
    Sztuczne ujednolicanie tak niejednorodnej grupy poprzez pakowanie jej do jednej przegródki pod szyldem "my farmerzy" to moim zdaniem gruba pomyłka logiczna.
    Gra ma łączyć, nie dzielić...?
    Czyli wszyscy mamy być dokładnie tacy sami, klony jakieś...?
    A w życiu 8)
    Nie wiem, jak inni, ale ja osobiście jestem pojedyncza i wypowiadam się jako ja, nie jako my.
    Nie lubię, jak się mnie podpina pod jakąkolwiek liczbę mnogą... i to bez mojej wiedzy i zgody.

    Tyle obok tematu.

    A w temacie: gdybym wiedziała, że mi ten wątek spać nie da, to bym posiała totalnie niepotrzebny nudny badyl dożynkowy.
    Ze trzy zbiory bym miała jak nic, i to bez urologa 8)xD
     
  16. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    siemka. ja nie patrzę na minimum ale zerkam na max ile maja i co roku jestem przerażony. nie starczy mi żywota by zgarniać takie sumy do stodoły. a w temaciku wrzucania to raczej nie wystartuję czyli jak zwykle ale życzę wysokich pozycji na liście. pozdrawiam spracowanych farmerów
     
    magdusia668 i ankagdw lubią to.
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tym max nie należy się przejmować, w ogóle lepiej nawet na to nie patrzeć.
    Niewielka (naprawdę niewielka) grupka robi sobie prywatny wyścig TOP 10 - cóż, umieją grać, stać ich na to... niech się ścigają.
    No, trochę ciągną stawkę do góry... ale mądry człowiek wie, kiedy się zatrzymać ;)
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Jak nie jak tak:p
    Miejsce jakie zajmiemy będzie wyznacznikiem poziomu naszej naiwnościxD:cry:
    Na specjaliście zaoszczędzimy;)xD
    Po odliczeniu Siano Groszy na...zakupy,opłaty,rozrywkę i na ,,czarna godzinę" uważam,ze stać mnie na naiwność:p
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To siej zzizzi, siej, jeszcze się przyda.;)xD
    xDxDxD Boję się, żeby moje miejsce nie było szczytem naiwności, takie 3000 plus.;)8)
     
  20. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Tak - uogólniając jesteśmy; My farmerzy !
    tak jak ; My ludzie -

    Absolutnie - to zróżnicowanie ...strategii, taktyk, stylów gry - o których wspomniałaś jest jednym z walorów tej gry
    i jak dla mnie, to nawet czyni ją przyjemniejszą :)
    - nie chodzi o to że mamy być tacy sami a o to by nie było ,,ścian,, między nami
    i tej ,,przepaści ,, jaka obecnie jest między ,,starymi,, a ,,młodymi,, graczami choćby w owej wcześniej wspomnianej zasobności ;
    jaśki, kasztanki, drzewka nawozowe, florenowce itp.
    W moim odczuciu BP stara się obecnie tą ,,przepaść,, nieco...pomniejszyć -stąd mn mieliśmy niedawno możliwość zdobycia owego sławetnego JC i... może też stąd mamy dożynki na polu budowy ? I tylko raz koszyczek do kupienia i... dla żadnego z graczy nie będzie to łatwe, lekkie i ...bez roboty
    - wszyscy jednakowo muszą się mozolić z wysianiem potrzebnej ilości pantoflowego kwiatuszka
    idę go więc pozbierać.
    edit; żeby nie było nieporozumienia nie mam tu na myśli TOP-u a tylko samo dekorowanie domków
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2018
    Reniarama i ewanta lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.