Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    TOP 3000 z 2017r. >>KLIK<<
     
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  2. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Witam, mówią że do trzech razy sztuka. W ostatnich dwóch latach brałam udział w TOP-ie, ale tym razem tylko pokibicuję, jak będzie komu.:sleepy:
     
  3. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześc, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    A mnie się wydaje, że item za dożynki jest itemem naprawdę "wypasionym" (ale z nakładkami).
    Oczywiście startuję do TOP-u i mam nadzieję na 1-szy 1.000.
    Pozdrawiam zawiedzionych, a startującym życzę wysokich lokat.
    Mam nadzieję, że 500 mln w towarze w zupełności wystarczy na 1-szy 1.000.
     
  4. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Pomimo, że nigdy nie udało mi się uczestniczyć Dożynkach, to z opowieści spodziewałam się jakiegoś "wow". A tu taki sobie, skromny evencik (nagrodowo skromny, bo chyba ilości, które by trzeba wrzucić, to już takie skromne nie są). Tak sobie myślę, że może BP zależy na tym, żeby Dożynki umarły śmiercią naturalną ( np. z braku frekwencji) i zaserwują nam jakieś inne doroczne święto? I jeszcze mam taką refleksję, że to chyba bardziej dla prestiżu to miejsce w TOP, niż dla wartościowych nagród ?
    W każdym razie postaram się zrobić tę część "siewną" a resztę, z powodu notorycznych pustek w stodole, muszę odpuścić.
    Ale z ciekawością będę śledzić postępy Znajomych i trzymać mocno kciuki za rywalizujących :)
     
  5. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    Domek drugi, krok drugi -> owoce z drzew za 350 tysięcy ... Wiecie, że jest ogromna różnica w uzbieraniu 3000 cebul o wartości 105 sianogroszy od uzbierania 3 tysięcy owoców z drzew.

    Powodzenia i niezmiennie gratuluję przemyślanego eventu. W sumie to czemu nie "wincyj, wincyj panie, wincyj".

    Zgarniam ulepszenie fabryki, 4 imprezowe wejściówki i 10 farmarek i bywajcie.
     
  6. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Strasznie słabe te nagrody za TOP. o_O:oops:Muszę się ciężko zastanowić czy brać w nim udział. Jeszcze nie wiem ile zrobię eventu. Według mnie nagrody gorsze niż w tamtym roku, czy się mylę?
     
  7. agiwdaj12

    agiwdaj12 Okazjonalny autor

    a po co te łaty i narzuta,kto mi podpowie
     
    magdusia668, robins71 oraz kalinamala lubią to.
  8. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    wypasiony jak masz wypasione itemy ;)
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Ostatnia nakładka na item mogłaby dawać większy procent to raz, a dwa wolałabym, żeby gracze z przedziału 1-1000 dostali nagrody również z przedziałów niższych, jak to było rok temu.

    Póki co niczego mi nie urwało niestety -.-, zastanowię się, czy opłaca mi się w topiku brać udział...
     
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No i te tsy w skrzyniach mogliby zmienić na jakieś nowsze.
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bonus za TOP item wcale nie zaskakujący, ktoś chce więcej niech sobie dokupi jajo, pnącze czy inne rarytasy serwowane praktycznie bez przerwy w różnego rodzaju wyprzach.
    Jedno pole bez bonusów tylko z woda i kupą ……. nie ma jak w domu.
    Nie cierpię tej mechaniki i siania z zegarkiem w ręku, niby to podsumowanie całorocznej pracy na farmie, a tak naprawdę wyrównanie szans, dobrze że wartości stodół nie zrównają ilościowo.
    Dziwne, że tylko jeden kosz można nabyć, to chyba grube niedopatrzenie i ktoś za to beknie.


    Robię, do TOP-ika też wejdę i mam nadzieję, że pomimo pewnych niedogodności pobawimy się pod koniec tego eventu, bo tylko tasowanie w TOP-ie jest tutaj warte uwagi wg mnie, a przez głupie działanie będzie ono ograniczone o kilka dni.


    No i nie ma mini-gryxD.



    Bry w podróży.
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Najlepiej podpowie poradnik 8)

    ***

    No tak.
    Stała czołówka tych wielomiliardowców (czy ile to tam tych zer jest we wkładzie), czyli garstka Niemców, nieco okrojona garstka Węgrów oraz tzw Nasza Kasia, na pewno będzie się ścigać o pierwsze miejsca.
    Reszta to już zależy, czy się dadzą nakręcić.

    Gracz na tyle początkujący, że nie przyglądał się jeszcze żadnym dotychczasowym dożynkom, będzie się baaardzo dziwił, co farmerzy widzą w tym TOPie.
    Moim zdaniem, jeśli komuś nie zależy na tych TOPowych wspaniałościach, może równie dobrze odpuścić całość.
    I nie wydawać tych ośmiu zyla na sierocy wspomagający koszyczek 8)xD
     
  14. Rock

    Rock Koneser forum

    Miał być efekt "wow", a wyszedł efekt: "yyy... ale że o co chodzi?" xD

    Akurat znając BP od tylu lat, nie spodziewałam się jakiś fajerwerków, ale po cichu liczyłam, że może jednak mnie czymś zaskoczą. Patrząc na poradnik w zasadzie, nie zaskoczyli mnie w żadną stronę ;).
    Z plusów jest ograniczenie możliwości zakupu koszyków. Z minusów, już wcześniej wspomniane zbyt małe, jak na dzisiejsze wymogi gry, docenienie tych, którym uda się trafić do top 1000.
    Dodatkowo doczytałam na boku (forum EN), że podobno lista ma być w tym roku odświeżana co 30 minut, zamiast co 10 jak w poprzednich latach. Jeśli to się potwierdzi, to dla startujących, ostatnie pół godziny może być bardzo nerwowe. Może to jeszcze zmienią, albo chociaż przyspieszą odświeżanie na końcówce?

    Ostatnimi laty za namową osób, które mają niezwykły dar przekonywania, pokusiłam się o start w top mimo, że choćby rok temu wydawało się to karkołomnym pomysłem. Tym razem pewnie też spróbuje. Ostateczną decyzję czy i w który poziom top mierzę, podejmę jak zorientuje się jakie mniej więcej mogą być wymagania.

    Pole eventowe jest nudne, ale przynajmniej miejsca nie zabiera, więc sam event z topem czy bez też bym robiła, ot tak, dla sportu:p.
     
  15. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    A po co 3000 owoców z drzew??? Wystarczy np. 1273 szt. szyszki drzewa srebrzystego i masz 350 000 do wrzucenia :)
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    można się okryc -zima w koncu 8)
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Item dający 150% do zbiorów "wszystkiego", to chyba najlepsza z dotychczasowych "topikowych" nagród. Rok temu za TOP 1000 dostaliśmy m.in. 3 itemy:
    - dom ze słomy - większa szansa na uzyskanie narzędzi - bonus +5% przez 30 minut,
    - dom z drewna - bonus PD z mrocznych przedmiotów +50% przez 1 godzinę,
    - dom z cegły - bonus PD ze wszystkiego +100% przez 1 godzinę.

    Faktem jednak jest, od jakiegoś czasu mamy w grze "urodzaj" wszelkich nowych itemów, pnączy, - eventowych i płatnych - dających solidne bonusy. Obecna nagroda trochę przez to blednie... choć dla wielu graczy nie jest ona najważniejszym elementem rywalizacji w TOP.
     
  18. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Zapewne (znowu) niepełny poradnik u nas. Nie ma słowa o ich oddawaniu gdziekolwiek , komukolwiek lub gdziebądź......,
     
    robins71, magdusia668 oraz anna0089 lubią to.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wypasiony dla osób,którym na PD zależy...Mnie tam nigdzie nie spieszno,to i nagrody dla mnie nie zachęcające-nic dla mnie nie ma :cry:Posieję-jak mi się nie znudzi :p i zobaczę czy mnie fala dalej poniesie...xD
     
  20. glubaba

    glubaba Młodszy ekspert

    Nie wiem nadal po co te wypadajki i narzuty, z poradnika nic nie wynika, może ktoś wie?
     
    robins71, magdusia668 oraz miwi45 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.