Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Łata w kwiatki jest najbardziej cenna oby dużo jej było. Też nie mam ani jednej wypadajki. Trudno, co począć. A tak, narzuta jest o wiele bardziej cenna. :)
     
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    :)
    Dopiero od 7 zbioru mają wypadajki wypadać i ma to być zbiór z nocy ;):)
     
  3. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Dziwne. U mnie też okrągłe zero. Nikt nie załapał się chociaż na 1 sztukę?
     
  4. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    A za dwa dni bedzie je mozna mielić we młynie :)
     
  5. aisunel

    aisunel Generał forum

    No to tych narzut narobimy,ze hmm:)
     
  6. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    Trolololo u mnie też ani jednej łaty. Tym razem to z przykręcaniem wypadajek ktoś ostro poleciał.
     
  7. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    może niech napisze ktos komu wypadła jakaś? :)
     
  8. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    A gdzie taka informacja jest? Przeczytałam ponownie poradnik i nie ma, albo ja jestem ślepa:p, gdzie jest napisane, że od 7-go zbioru? :oops:
     
  9. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zbiór pantofla za 3:15 zbiór mimozy za 3:30 i ja się pytam jak żyć ?

    to był żarcik
     
  10. aisunel

    aisunel Generał forum

    7 zbior,po 2 dniach,a gdzie info,no to tych narzut niewiele wykonamy:p
     
  11. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    xD:cry:xD:cry:xD:cry:xD widać, nie tylko ja na poważnie wzięłam twoją wypowiedź xD:cry:xD Każdy przerażony, że łatek niema...udało ci się wywieźć nas w pole. Brawo xD
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No osobiscie bym sugerowała aby tak nie żartować, wiesz ze wiele osób tutaj może odebrać to na poważnie nie dla każdego bedzie to tylko żartem, wręcz przeciwnie może przy tym 7 zbierze poiawić sie oburzenie że komuś nie wypadło a miało wypaść
    Bo takiej informacji nigdzie nie znajdziesz jest to tylko żart
     
  13. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    To dobrze, że z 7-ego, bo wypada z piątku na sobotę - czyli całą noc mogę nie spać. Jakby było od 3, to dużo zbiorów bym w tzw. międzyczasie straciła ;) No i oczywiście dzięki za informację - masz jeszcze bardziej promocyjny poradnik niż mój ;)
     
  14. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    nie moge sie już doczekać siódmego zbioru :)
    eeehh jak ja nie lubie czekać
    :D
     
  15. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Dobrze, będę już grzeczny:)
     
  16. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Pantoflowego Ewentowego kwiatka wysiewacie na dużych czy średnich polach? Chodzi mi o wypadalność wypadajek tylko...:oops:
     
    GRZECZNYCHŁOPIEC, ewanta oraz Mikasek- lubią to.
  17. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Nie bądź taka poważna. Ta gra to zabawa i nawet jeśli inni wezmą to na poważnie to..jak to mawia mój brat...nie gramy o złote kalesony;):pxD W tej całej sytuacji trochę żartu się przyda - Mi osobiście podobał się żart :)
     
  18. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Ja siałam na dużych - 44 szt., uzupełniłam średnimi, ile wlazło i reszta małe pola.
     
  19. ewanta

    ewanta Komandor forum

    to tak jak ja :) do tego qpka woda i głośny budzikxD
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO tu lepiej uważać co sie pisze, bo przy tym 7 zbiorze to jeszcze Ciebie łatami obrzuca ktoś ze miały być a nie ma :)
    A w temacje u mnie też równe 0 no i jak tu uszyć te narzuty? oj do 7 zbioru jeszcze daleko ;)xD ( oczywiście dla osób czytających miedzy wierszami przypominam ze ten 7 zbiór to żart )
    No ależ ja i powaga? no coś Ty, tylko wiesz żarty w eventowym często mogą doprowadzić do zgrzytu bo ktoś coś gdzieś przeczyta nie tak jak trzeba :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.