Opinie Nie ma jak w domu, czyli Dożynki 2018

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Przygotuj się na jesienne budowanie domu z kapitanem Schwartebeckerem, Prosiakiem Piekarskim, panem Sporkiem i wilkiem Fenri. Czekają wspaniałe nagrody! Czy uda Ci się znaleźć wśród 3000 najlepszych Farmerów?

    Od tego roku wszyscy moderatorzy, którzy mają dostęp do naszego panelu Farmeramy (wszyscy, nie tylko BA), nie mogą brać udziału, ani z oficjalnego konta mod, ani z kont prywatnych.
    Co więcej, wszyscy moderatorzy (także ci, którzy nie mają dostępu do narzędzi BP) mogą z góry zdecydować, że NIE będą uczestniczyć w rankingu i poinformować o tym zespół FA, wtedy nagrody zostaną dopisane ręcznie.
    To znaczy:
    Ci moderatorzy, którzy zostali wykluczeni przez wyżej wymienione zasady, otrzymają wszystkie nagrody z eventu, które zostaną dopisane przez zespół FA!
    Ci moderatorzy, którzy wezmą udział w wydarzeniu, nie dostaną wspomnianych nagród!



    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek 22.11.2018, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa 28.11.2018, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    miwi45 lubi to.
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahahahaa xD:cry: pysznie :sleepy:szału nie ma:eek:
     
  3. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    że ja się pytam co???!!!! ???!!!! chyba ktoś na głowę upadł jak myśli, że to Dożynki xD :cry:

    zgarniam chyba tylko ulepszenia fabryk :oops: i to by było na tyle
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No to mamy dożynki... Chyba dożynające graczy...:sleepy:
     
  5. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Też robię dla ulepszeń fabryki. 4 domek mogę sobie odpuścić. Troszkę Wam - czekającym - współczuję takich dożynek...
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Heh xD Szkoda mojego trudu i towaru.8) I po co było czekać? o_O Zrobię tylko event,jeśli mi się uda-TOP sobie odpuszczam 8)
     
  7. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Bry :)

    Jednak odgrzewany kotlet i to na roboczym polu...ale...tym razem nikt nie powie, że koszykarze mają przewagę bo można tylko raz kupić skromny koszyk :) no i na szczęście nie trzeba odblokować tego pola tylko dane jest w całości.
    Robię i do topu też planuję coś włożyć 8)
     
  8. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Serio ?
    Dożynki na jednym polu i w dodatku z takimi nagrodami o_O
    Robić będę coś tam ale bez spinki i bez topu.
     
  9. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Przepraszam z góry za niegrzeczność...... To są nagrody za TOP w Dożynkach?!?! Ktoś upadł na głowę, pozamieniał ją z czymś innym, zadrwił z graczy. Coroczne święto, a tu ...... żałosne. Fajnej zabawy życzę dożynkowiczom. Papapa.
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja dla mnie to zbyt mala roznica miedzy 3000 a 1000 miejscem jesli chodzi o wartosc nagrod... za to pewnie kolosalna roznica w wartosci towaru wrzuconego do worka...dodali poziomow, dodali krocie pd do zdobcia to i item za pierwsze 1000 miejsc powinien byc nieco lepszy tak na logike...
     
  11. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    a gdzie mogę zobaczyć wyniki ubiegłorocznego TOPu?? wie ktoś??
     
  12. AlicjaDelicja

    AlicjaDelicja Aktywny autor

    Trudno się nie uśmiechnąć z politowaniem. Nawet drzewa i zagrody w skrzyniach niezbyt nowe.
     
  13. ryzio

    ryzio Weteran forum

    ja co prawda nigdy nie brałam udziału w topie i w sumie w tym też nie miałam , ale uważam, że te nagrody to jakaś wyjątkowa kpina 8) szkoda mi tylko tych osób, które poświęciły mnóstwo swojego czasu na zbieranie towaru do tego eventu:(
     
  14. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    zgadzam się w 100% dlatego chcę zerknąć ubiegłoroczne wyniki :) a potem porównam sobie z tymi. coś czuję że sporo osób odpuści sobie wyścig. Bo pytanie i po co??
     
  15. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    No właśnie :( cały rok zbierali, przygotowywali się a tu takie cuś...
     
  16. rozaagata

    rozaagata Aktywny autor

    witam mam poziom105 wiec trochę gram ale te dożynki uważam za bardzo słabe...ale co ja tam wiem ,pozdrawiam i powodzenia
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    w zgaduli pewien user wrzucal link pare stron wstecz ;)
    zrobie pewnie ten top bo przy wiekszej ilosci mucholapek to 150% pd wiecej daje sporo pd....ale i tak jestem nieco rozczarowana :oops:
     
  18. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    tylko jeden obrazek wyraża wszystko to o czym myślę

    [​IMG]
     
  19. ryzio

    ryzio Weteran forum

    ja bym osobiście była baaardzo zawiedziona...
    ale nagrody jeszcze można zmienić :) i pewnie tak też się stanie.
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.