Nie dziala zbieranie.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Magdam.1__, 23 czerwca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. LusiaSZ

    LusiaSZ Okazjonalny autor

    Gram na przeglądarce Firefox. Zbieram obecnie ręcznie. Wczoraj próbowałam zbierać ok. godz.22,logowałam się kilka razy, udało się dopiero po godz.23. Nie było problemów z przechodzeniem na inne polany. Kwiatki nie kręciły się. młyn działał.
    Obecnie ,po ponownym przelogowaniu - działa zbieranie. Mam nadzieję,że będzie OK.
     
  2. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Sytuacja z godzin porannych(nie wiem jak jest teraz bo nic jeszcze nie dojrzało, a nie chę marnować kuponu):
    1. Jadę na kliencie, unity- żadna przeglądarka nie chce "współpracować" z moją farmą.
    2. Ciastka/pamięć/nowo otwarty klient a nawet świeżo(wczoraj) zainstalowany
    3. Problem ponawiał się każdorazowo od dnia wczorajszego
    4.

    • Zbiór ręczny "częściowo" możliwy np możliwe zebranie sów i wron(itemów), ale już np pirackich papug i innych nie było możliwości
    • Każdorazowe(!) użycie kombajnu skutkowało zawieszeniem się gry(kręcący się kwiatek/i), próba przejścia na inne pole skutkowała rajdem/a raczej czołganiem się o 1% owieczek z taczką do 100%...po czym nic. Po odświeżeniu klienta sytuacja powtarzała się każdorazowo.
    • wyłączona animacja nic nie zmieniała(u mnie)- ręczny zbiór roślin/drzew/zagród nie był możliwy
    Może było coś jeszcze, ale nie mam do tego teraz głowy.
    Podkreślę jeszcze raz, to było rano. I nie wiem jak jest teraz.

    Edit.
    Dopisałem brakujące słowo, pkt 4, 2 odnośnik (komnajn)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2021
  3. maksio77

    maksio77 Czeladnik forum

    Już dobę kwiatek kręci się. O rekompensacie nic nie słychać. W dalszym ciągu nie można grać!!!
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zamknij aplikację, otwórz i zaloguj się ponownie. Napisz czy działa
     
  5. -kuna2011-

    -kuna2011- Forumowy żółtodziób

    nadal nie mozna nic zbierac,,,
     
  6. ruda120

    ruda120 Koneser forum

    odinstalowałam i zainstalowałam na nowo klienta, wyczyściłam ciastka, włączyłam animacje - (na wyłączonej nic nie działało), kombajn zebrał co było gotowe. Nie nazwałabym tego stanu działającym, gdyż latanie tych wszystkich pktów pd, wypadajek itd jest nad wyraz denerewujące, ręcznie zebrałam teraz zagrodę kur ... czekam na dalsze zbiory ale marnie to widzę po wyłączeniu animacji...
     
    Rielle78 lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ruda120 dziękujemy za informacje. A w jaki sposób wyczyściłaś te ciastka na kliencie?

    W jakim trybie dostępu masz problem - przeglądarka (jaka) czy klient?
    Czy wyczyszczona została pamięć przeglądarki i ciasteczka cookies a w przypadku klienta odinstalowano go, pobrano i zainstalowano ponownie?

    Pytania jak wyżej.

    Geniu7 Twój post z samym cytatem usunęłam.
     
  8. marta2409

    marta2409 Czeladnik forum

    od wczoraj gra bardzo zle działa, kombajn włączony nic zebrać nie można ogólnie event do luftu szkoda zdrowia na tak beznadziejną zabawę , czyszczenie i przeinstalowanie nic nie daje
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Rozumiem, że czyściłaś pamięć przeglądarki ale grasz na kliencie tak?
    Sprawdź może na różnych przeglądarkach (Chrome, Edge, Firefox) po wyczyszczeniu pamięci (od początku) i ciasteczek cookies.

    Grając na kliencie wobec otrzymanych najnowszych informacji - gra działa płynnie z włączoną opcją animacji zbiorów.
     
  10. bestia10698

    bestia10698 Aktywny autor

    no u mnie nadal nie działa na stacjonarnym na kliencie gram na laptopie na tym nowym oprogramowaniu tam działa
     
  11. kloto

    kloto Forumowy żółtodziób

    Grając na kliencie wobec otrzymanych najnowszych informacji - gra działa płynnie z włączoną opcją animacji zbiorów.[/QUOTE]
    Niestety, włączona czy wyłączona opcja animacji a efekt taki sam... nie można zebrać ani ręcznie, ani kombajnem. I o dziwo, pozostałe funkcje kombajnu działają bez problemu...
     
  12. slonko2222

    slonko2222 Wyjątkowy talent

    witam u mnie nic nie mozna zebrac tylko pnacze poszlo reszta bez reakcji nawet kwiatkow nie ma
     
  13. .lexus.

    .lexus. Okazjonalny autor

    czy ktos to wkoncu naprawi
     
  14. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    jak mam wyczyścić ciasteczka w kliencie nie mogę ich znaleść
     
  15. Gall85

    Gall85 Forumowy żółtodziób

    mi pomogło to co parę osób tu napisało, czyli włączenie animacji zbiorów... sprawdzałem na przeglądarce (Firefox) i kliencie, działa prawidłowo, ale jeżeli tylko wyłączę tą opcję to znów pojawiają się problemy (w kliencie i przeglądarce):
    -brak możliwości ręcznego zebrania niektórych itemów np. na wybiegu dla zwierząt, sowie drzewo mogę ręcznie zebrać, ale już Radosna magia miotły II czy Machina przeciwzaćmienna II już nie... w Nawiedzonym Domu, nie zbiorę ręcznie Dzięki za pomoc... nie ważne ile razy będę klikał i odświeżał
    -po użyciu kombajnu gra się zawiesza i trzeba odświeżyć za każdym razem...

    nie sądzę, żeby było to potrzebne, ale wrzucam zrzuty ekranu z moich opcji, kiedy gra działa u mnie poprawnie... liczę również, że jest to tylko chwilowa sytuacja i niedługo znów będę mógł wyłączyć animacje zbiorów nie tracąc na jakość rozgrywki...


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Merrick lubi to.
  16. miekinia

    miekinia Czeladnik forum

    Moje pytanie brzmi; czy ktoś panuje nad tą grą? Od wczoraj nic się normalnie nie da zrobić. Jak tak dalej pójdzie to reszta graczy która została też odejdzie. Kto nam zwróci kasę zainwestowaną w grę. Nie interesują mnie pouczenia o czyszczeniu ciasteczek, bądź zmiana przeglądarki. Mam nowy komputer, światłowód o największej szybkości i wiem że to po stronie gry jest problem.
     
    Merrick lubi to.
  17. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    u mnie klient szajby dostał a dopiero co go wczoraj instalowałam najpierw się nie chciał się włączyć a potem jak go zamknełam to sie sam włączył google od wtorku nie działa owh też zaliczyła awarię może to nie nasza wina tylko wyżej wymienionych-.-
     
  18. daniell0123

    daniell0123 Aktywny autor

    po włączeniu animacji zbiorów działa a też nic nie mogłam zebrać od wczoraj
     
  19. maciekmietek

    maciekmietek Okazjonalny autor

    czy ktoś wie ile to jeszcze potrwa nadal nic nie można zebrać to jakaś porażka i masakra >:(>:(>:(>:(
     
  20. Sabcia158

    Sabcia158 Forumowy żółtodziób

    ja też mam problem przelogowania nic nie dały - dobrze że choć codzienny prezent dalo się odebrać
    Dział techniczny powinien zareagowac
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.