Nie dostałam itemu...

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika purblanka87, 4 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. purblanka87

    purblanka87 Okazjonalny autor

    Na ostatnią chwilę udało mi się kupić ostatni item w evencie (zostawiłam sobie najtańszy na koniec), a mianowicie świetlikową uwerturę. Przelogowanie ani ciasteczka nic nie dały, nie ma go w moich rękach i mam przez to niepełne pnącze (na nic moje sianie i kombinowanie w evencie). Mógłby mi ktoś podpowiedzieć co mogę jeszcze zrobić ?
     
  2. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    purblanka87, napisz zgłoszenie do Pomocy Technicznej. Tam zostanie sprawdzone, czy zakupiłaś item jeszcze podczas trwania eventu, czy już może po jego zakończeniu. Na forum w tej sprawie nie pomożemy.
     
  3. purblanka87

    purblanka87 Okazjonalny autor

    Dziękuje, tak zrobię :)
    Pozdrawiam, można zamknąć
     
  4. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Również dziękuję, życzę dobrej nocy i zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.