Opinie Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 8 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Skończyłam i ja . Pnącze odpalone , neonówki są . Luzik . xD
     
  2. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ewent zrobiony, zagrody neonowe zgarnięte. z przeskoków jeden ciekawy z wron albinosów była wrona czarownica i tyle.
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A ja się właśnie tak zastanawiam nad tymi neonówkami.
    Byłyby spoko na prezent 8)
    No nic, poczekam, aż cena tego drobiu trochę spadnie... i może to sobie machnę w te pół godzinki czy ile xD
     
  4. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    zaczęłam z opóżnieniem ale skończyłam bezboleśnie :p przeskoków nie zauważyłam , więc na tym skończę chyba moje BB xD:cry:xD
     
  5. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    ja juz skonczylam,latwyi przyjemny,jeszcze troche paszy zostalo,trzeba zbierac na nastepny.
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Trafiły mi się dwa przeskoki do wrony azjatyckiej. Do więziennej nie było żadnego, do złodziejki parę (niewiele). W sumie chyba nieźle, miewałam dużo gorsze BB:) Poszło ekspresowo, nie zdążyłam poczuć, że event robię:D
     
  7. oli23959

    oli23959 Forumowy żółtodziób

  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    zaczęłam ewent z 230 sztuk wron,,malutko:(,ewent zaliczony,,wron w stodole 98 sztukxD,,da się
     
  9. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Dla mnie szczęśliwy event - ze zwykłych gęsi - złota wpadła :)8):inlove:
     
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam nocne duszki;)
    to i ja sie pochwale:D:D:D jeszcze nie zaczelamxDxDxD,
    ale gaski w oazach od rana czekaja, a wrony na polu, bo mialam tylko 1, ale od wczoraj juz jest ich wiecej, to szybko poleci;),
    aha, wron 130 wiecej jak wczoraj:), lece pakowac je do oaz:)
    powodzenia i wysokich przeskokow w kolorkach ;)
     
  11. Peter0202

    Peter0202 Okazjonalny autor

    Witam,

    Nie wiem jak Wam, ale mnie wizualnie te neony "się nie podobają" delikatnie mówiąc, wyglądają jak niedokończone, jak z obornikiem do wybrania :wuerg:
     
  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jestem jak zorro - pojawiam się i znikam :p wpadłam się pochwalić

    Myślałam, że skoro wrony na tapecie, to miksy pójdą kiepsko, a tu taka niespodzianka :)
    Zwykle mi skaczą 2 oazy na 8. Oczywiście, to z tymi lux perfumami

    [​IMG]
     
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Event oczywiście zrobiony na raz. Lubię neonki, bo są ekonomiczne, a na wygląd za bardzo uwagi nie zwracam, choć faktycznie na pierwszy rzut oka zagrody wyglądają jakby kupa nie została zebrana...
    Pierwszy raz przy tego typu eventach przegapiłam odpowiedni moment na zarobek na rynku. Ceny spadły szybciej niż myślałam (wystarczyło udać się do pracy 8)). Mam spore zapasy wron i gęsi (dzięki naszym Wróżbitom ze zgaduli :inlove:), ale raczej po takich cenach się ich nie pozbędę...Coś tam powrzucam na rynek, ale większość zostawię na "zaś".
    W sumie event mało wymagający to i farmerzy nie chcą kupować ptoków i nie dziwota, że wyszło jak wyszło.
    Czekam na neonowe kukułki najbardziej, no i na rysie trochę też. Pewnie za rok dopiero...
     
  14. Piotrusia1

    Piotrusia1 Okazjonalny autor

    A u mnie pierwsze neonki które muszę odpuścić( przynajmniej w połowie):cry:. Nie mam wron w stodole prawie wcale i pomimo że mam sporo ich ulepszeń ale podstawy tylko 2. Niestety jeżeli dobrze widzę to nie da się kupić podstaw>:(:cry::cry::cry:
     
    kasik778, izabell2468 oraz magdusia668 lubią to.
  15. hator

    hator Ekspert forum

    Da się :) w mrocznym sklepie Jacka.
     
  16. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Ewent skończony i w ramach bb takie cudo mi się trafiło:

    [​IMG]
     
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zrobiłam i ja ale przeskoków niestety brak - u mnie to norma.
     
  18. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    W oczekiwaniu na ostatnią parę gogli do misji I poczytałam forum. Odważyłam się pójść Twoim śladem i zrobiłam 8 podobnych miksów. I nawet, nawet. ;)

    [​IMG]
    Aniu. Dziękuję za zainspirowanie mnie :inlove::D Całe lata nie próbowałam miksów, a tu taka miła niespodzianka .
     
    kasik778, ania1713 oraz izabell2468 lubią to.
  19. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Event fajny do zrobienia, o dziwo, poszło sprawnie i "bezboleśnie" . Tylko dlaczego kolor neonowy wygląda, jak czarny ? Bo ktoś kiedyś skrytykował, że mu się nie podoba, że za jaskrawy ? Mnie kolor neonowy się podoba, bardzo ładnie się prezentuje. Czy można to zmienić ? Szkoda, że nie ma opcji zmiany koloru lub wyglądu ulepszeń zagród.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 stycznia 2020
    kasik778, olgs3 oraz izabell2468 lubią to.
  20. ghostpain

    ghostpain Mieszkaniec forum

    Ktoś jeszcze walczy tak jak ja? Mi co chwile brakuje i paszy i wron i gęsi :cry:

    Walkę uważam za w miarę udaną... udało mi się zdobyć oba neony... może uda się zdobyć rząd chmur 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 stycznia 2020
    kalinamala, kasik778 oraz bogusiania lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.