Opinie Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 14 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Pawianekad

    Pawianekad Czeladnik forum

    Dziękuję za wyjaśnienie. Poszukam a za pomoc jeszcze raz dzięki!
     
    niebo016 lubi to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie miało prawa zniknąć. Odśwież grę i sprawdź czy się nie pojawiło w miejscu, gdzie je wystawiłaś, albo czy nie masz go w pasku. Pasek najlepiej sprawdzać będąc na wybiegu zwierząt domowych.
     
    niebo016 lubi to.
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Event dawno skończony :) Na szczęście nie musiałam kolorować motyli/kameleonów (zrobiłam parę testów, ale nie skakały zbytnio) i w ruch szły strusie i inne takie - może nie tyle skakały, co przechodziły często 2-3 poziomy :) Wiadomo: struś ma długie nogi xD

    PS. Kalkulatory zaktualizowane o nowe neonowe zagrody
     
    niebo016 i Mikasek- lubią to.
  4. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    Ale fuks, kupiłem motyl czerwony aksamit za 2.5ml :)
     
    niebo016 i Mikasek- lubią to.
  5. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Ja walczę ...dzielnie... :(:cry: przynajmniej się staram :p:cry:. Brakuje mi kameleonów i chyba z nimi nie zdążę. Natomiast motylki, hmm... teraz kiedy brakuje mi jednego, jedynego aby skończyć (szafirowe skrzydło) to jak na złość - wirtualny mi wypadł xD:cry:xD Hodowlę muszę uruchamiać od początku bo zwykłe mi się już skończyły.
    Chciałabym podejrzeć z jakich zwierzaków są dostępne neonki ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej tabeli, czy takowa została już stworzona? Są tabele zwykłych, + i ++ mega i td, ale neonki?
     
    niebo016 lubi to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Podrzucam zestawienie kolorowych ulepszeń zagród na farmie >>KLIK<< i na wyspie >>KLIK<< :)
     
    niebo016 lubi to.
  7. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Dzięki
     
    aleksandra i niebo016 lubią to.
  8. dreamteam31

    dreamteam31 Forumowy żółtodziób

    Czy jak robię tylko środkowy rząd to będę mogła zdobyć główną nagrodę, tą za 146 kłódek?
     
    Mikasek- i niebo016 lubią to.
  9. Krzysiek_78

    Krzysiek_78 Forumowy żółtodziób

    Nie musisz zrobić wszystkie trzy na górze i dopiero tą na dole
     
    Mikasek- i niebo016 lubią to.
  10. dreamteam31

    dreamteam31 Forumowy żółtodziób

    Dziękuję! :)
     
    Mikasek- i niebo016 lubią to.
  11. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Cały czas rozważam, czy robić ostatnie zadanie w motylach i kameleonach :p
     
  12. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Ja uznałam, że stawką w tych 4-tych zadaniach jest też ostateczne ulepszenie kokonu. Warte sporo, bo dodatkowe godziny +1 do zagród. Dlatego z bólem serca, ale zrobiłam ;) Z bólem serca, bo w stodole, po tym manewrze, zostały mi 3 szt kameleonów :cry:
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    taką samą miałam motywację, żeby skończyć - ostatnie ulepszenie do kokonu :)
    a zwierzaki czy zapas SP się odrobi, wystarczy postawić jedną menażerię z pomarańczowymi kameleonami i po tygodniu będzie 160 zwierzaków, a SP się nakręci w młynie i trochę z koła wpada i w nagrodach czasem jest, na drzewie i w misjach, w skleporamie - jak się dobrze popatrzy to się znajdzie ;)
     
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kokon dojrzał i wszystkie ulepszenia już nałożone:)
     
  15. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Brawo Ty :) Długo walczyłam z kameleonami i wyczyściłam nich stodołę, ale kokon za 3 godziny będzie gotowy.
     
  16. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :)Moje jajko motyla dziś późnym popołudniem się wykluje dopiero. Zobaczymy jak będzie wyglądało :)
     
    -rybka24- i Mikasek- lubią to.
  17. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam mój kokon taki śliczny neonowy:inlove:za 2 doby będzie gotowy do zbioru muszę pomyśleć aby wpasować zagrody na farmę i wyspę aby przyniósł jak najwięcej korzyści bo jeszcze dużoooo roślinki mam do wysiania w wielkich łowach:eek: dużo paszy poszło bo i tych kłódek sporo potrzeba było:(ale co tam warto:D
     
  18. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    No i skończyłam całość :p:D:)
     
    Mikasek-, abc2016 oraz martajolka81 lubią to.
  19. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Suuuper :mad: nie miałam szans na ostatnie oddanie kamciów za 700 000 i odpuściłam. Policjanta jakiego miałam, puściłam z podstawowymi, a dziś...:mad::cry::mad: następne baby boom i to niezapowiedziane:cry:. W stodole puchy po samą piwnicę a tu taka możliwość :cry::cry::cry: Zakup kamciów nie wystarczył bo ceny poszły jak winda ekspresowa do góry :oops: . No nic.... 9 zagródek zakupionych, policjant w poszukiwaniu zwykłych wpadł na kawę i został :D więc podejmuję rękawicę 8) farmerską, wskakuję w moje kwiatkowe gumiaczki. Nocka moja :p8):p jutro odeśpię :sleepy::sleepy::sleepy:xD
     
    -rybka24- lubi to.
  20. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.