Opinie Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 14 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    event zrobiony ale puścił mnie z torbami mimo że miałam ponad 800 kameleonów w szopie no cóż szopa pusta trza zbierać na nowo a o motylach nawet nie wspomnę baby bom też żadnych szaleństw nie było
     
  2. Treper

    Treper Okazjonalny autor

    800?? Ja miałem 250 motyli o zrobiłem z nimi cześć i podobną ilość kameleonów i jeszcze muszę doprodukować kilka i domiksować do ostatniego poziomu.
    Robię tylko podczas BB
     
    Mikasek-, GRZECZNYCHŁOPIEC oraz miwi45 lubią to.
  3. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    :) :) Ja miałam niecałą setkę i zrobiłam cały, a właściwie sam się zrobił. Oczywiście z BB.
    Pozdrowionka Farmerzy
     
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    I myk. xD

    [​IMG]
    Dwa pełne wsady, bom inwalidka oczna i nie dojrzałam, że niektóre hodowle po dwie kłódki dają. -.-xD Trudno .Przeboleję.xD
    Z przeskoków masakra. Ups. Ryby mi raz skoczyły do perłowej. Chyba jakiś bug w grze..:cry:xDxD
     
  5. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Również skończyłam. Zrobiłam całość choć planowałam inaczej :music::pxD zostało sporo kłódek i żal mi się ich zrobiło xD;):p
     
  6. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    Czy ja dobrze liczę..? A by wszystko zrobić po cenie rynkowej należy wydać na zwierzaki ok 500ml? Mam ale nie dam.
     
  7. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam ja jeszcze czekam na ostatnie 16 szt neonowe serce i środek skończony plus zdanie finałowe .A co do BB warto było poczekać motylków i kameleonów poszło tak na oko po 120 szt do domku UCIECH 8)więc nie tak źle:p.
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    to powinnam się cieszyć,,50 mln poszło się huśtać,,niestety jeszcze nie skończyłam,,jeszcze walczę
     
  9. angella_j

    angella_j Forumowy żółtodziób

    Mam kokon motyla ale nakładki nie mogę nałożyć co robić dzięki ,
     
    Mikasek- lubi to.
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Odpowiedź na to pytanie znajdziesz tu >>KLIK<<
     
    miwi45 lubi to.
  11. konradowiec

    konradowiec Młodszy ekspert

    Pytanko czy kokon działa tylko na te pole na którym stoi czy na całość farmy?
     
    Mikasek-, miwi45 oraz GRZECZNYCHŁOPIEC lubią to.
  12. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Ewent zakończony. Byłby zakończony wczoraj ale zabrakło neonowych serc, wiec baha w zwierzynie stała. . Kłódki wyliczone co do sztuki, kameleony i motyle tez wyczyszczone prawie do zera. Wczoraj Udało się kupić 2 kameleony policyjne po 6,9 mil za sztukę. dziś już są ciut droższe :) także nie trzeba wydać pół miliarda SG żeby zakończyć Ewent. Trochę zapasów i szczęścia w zakupach i jest.
     
    Mikasek- i miwi45 lubią to.
  13. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum



    siemka
    raczej bedzie działać na całą farme
     
    Mikasek- i miwi45 lubią to.
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    ja wiem, że jest event, ale te ceny... :cry:
    [​IMG]
     
  15. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Dzień Dobry :)
    Skończyłam. Przepuściłam 600 SP (ale klonowałam też wrony, konie i małpy - do misji) oraz 30 mln SG. Kokon stoi od wczoraj. Przeskoki takie sobie. Ze zwykłych motyli dostałam wirtualnego i gotyckiego i ze zwykłych małp wskoczyła mi piracka. Reszta - standardy. Gratuluję tym, co ukończyli i trzymam kciuki za walczących :)
     
    Mikasek- lubi to.
  16. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    Ewent zakończony. Byłby zakończony wczoraj ale zabrakło neonowych serc, wiec baha w zwierzynie stała. . Kłódki wyliczone co do sztuki, kameleony i motyle tez wyczyszczone prawie do zera. Wczoraj Udało się kupić 2 kameleony policyjne po 6,9 mil za sztukę. dziś już są ciut droższe :) także nie trzeba wydać pół miliarda SG żeby zakończyć Ewent. Trochę zapasów i szczęścia w zakupach i jest.

    Ok Jednak "reszty nie wydają". Tak? jeżeli za duża wartość dostarczonych zwierząt, to nadwyżka przepada????
     
    Mikasek- lubi to.
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak, nadwyżka przepada i trzeba uważać z dostarczaniem zwierzaków...

    Narzekacie na przeskoki... Ktoś mnie przebije? Klonowałam motyle i kameleony - tyle, aby nazbierać kłódek (7 zostało). Najwyższy przeskok - w kameleonach 1 kameleon sportowiec a w motylach - chyba 3 pazie królowej. Tak mniej więcej po równo klonowałam jedne i drugie. No powiem Wam, że byłam pod wrażeniem tych przeskokówxD:cry:xD
     
    tigre lubi to.
  18. 1rumcajs1

    1rumcajs1 Czeladnik forum

    Witam wszystkich. Mam pytanie czy ktoś dostał jajo kokonowego motyla? Ja otrzymałem same ulepszenia kokonu a jaja nie.
     
    Mikasek- lubi to.
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przejdź na wybieg zwierząt domowych i będąc tam zerknij do paska. Jeśli zrobiłeś co najmniej 3 części środkowego zadania, to jajo neonowego motyla musisz mieć. Może już je gdzieś wystawiłeś - sprawdź. Jeśli nie znajdziesz, pozostaje zwrócenie się do Pomocy technicznej. Link znajdziesz pod ramką gry.
     
  20. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Poszukaj dobrze w itemach, to się chyba nazywa jajo neonowego motyla-jak jest wystawione.
    W pasku szukałam po obrazkach bo nie mogłam znaleźć.

    Zmęczyłam i ja.Zostało serc na następny taki ewent - 607, a kłódek -105
    tylko zwierzyna wyszła, trzeba będzie znowu wystawić zagrody i produkować,
    a one tak wolno rosną.
     
    tereska1108 i Mikasek- lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.