Opinie Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 14 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    Ja trochę z innej beczki, zwracam się do ciebie jako, do Moderatora, a więc wczora na drzewie mądrości wzięłam sobie JC za gwiazdki, ale tego JC nie mogłam postawić na farmie bo, każą mi coś wymienić, gwiazki mi pobrało a JC nie mogę na farmie postawić bo, w dalszym ciągu jest na drzewie mądrości, co mam wymienić ? nie wiem o co chodzi. Pomożesz mi? Pozdrawiam.
     
  2. sisi1973

    sisi1973 Zaawansowany

    neony mnie zrujnowly 600 sp i zwierzaki ponad 1000 poszły serc nie ma brakuje ponad 300 powodzenia
     
  3. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Hurrra ! Jaki przeskok, nawet nie wiem, o ile - z kolorowych kameleonów "wyszedł" najcenniejszy kameleon "Apsik!" :) :) :)
     
    Dybilas4, oset53 oraz ania1713 lubią to.
  4. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    JC nie bierzesz z drzewa mądrości za gwiazdki. Na drzewie mądrości odblokowujesz miejsce gdzie możesz postawić (wcześniej zdobytego gdzieś) JC i on wtedy działa na wszystkie pola.
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Po wykupieniu tej runy, można JC ulokować na drzewie mądrości, natomiast ona tego itemu nie daje.
    Czy zanim wydałeś niepotrzebnie gwiazdki, przeczytałeś dokładnie opis nowych run?

    Serca neonowe wypadają z zagród. Wystaw je np. na polach tropikalnych i spokojnie skończysz event.
     
  6. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    gratulacje! u mnie najlepsze to aksamit i policyjny ;/
     
    miwi45 i bogusiania lubią to.
  7. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Piękne przeskoki, nie ma co, zamiast BB powinno być PPPO
    Pocałuj Psa Pod Ogon xD
     
  8. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    Dziękuję za odpowiedz, waśnie zrobiłam błąd, nie czytając opisu, trudno, moja strata, dziękuję bardzo.
     
  9. matthero

    matthero Weteran forum

    Event zakończyłem. Straciłem 500 paszy. Mimo, że BB trwa, reszty SP nie tracę. Poczekam jak będzie Farmarkowe szaleństwo. Może dadzą pod koniec Baby Boom. Czasami tak robią, żeby zachęcić graczy...
     
    anna0089 lubi to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak z innej beczki, to nie tutaj. Ponieważ gracze już Ci odpowiedzieli, to ja tylko poproszę, żebyś pytania zamieszczała w odpowiednim do tego dziale: Pomoc.
    Tym razem to pytanie wraz z odpowiedziami zostawiam.
     
    miwi45 lubi to.
  11. aisunel

    aisunel Generał forum

    Jajo dojrzewa na wybiegu 90h i wyprzedzajac pytania,ktore i tak nastapia,ulepszamy kokon,a nie jajo:p.Bylo minelo,kokon jest rewela,dajmy na to takie kury+1 przez 12h,ale rozno:D
     
    miwi45, anna0089 oraz AngelGina lubią to.
  12. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Dziękuję, sama jestem w pozytywnym szoku, bo miałam co najwyżej kameleon sportowiec :) Mam pytanie do Admina - dlaczego nie można używać ekskluzywnych perfum, na co one się marnują w stodole ? To kiedy można, przecież powinny być do dyspozycji podczas każdego BB, zwłaszcza w czasie tego eventu, gdzie hoduje się kolorowe zwierzęta :)
     
    anna0089 lubi to.
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wprawdzie ja nie Admin, ale może Cię zadowolę odpowiedzią.
    Takie zasady ustalili Twórcy gry, że ekskluzywne perfumy w oazach miłości są jakby osobnym mini eventem. Zdarza się, że się nakładają z Baby Boom, ale bardzo rzadko. Najczęściej jest to osobny mini event, podobnie, jak Farmarkowe szaleństwo.
    Z tego typu pytaniami, tak, jak w poście wyżej zapraszam do działu Pomoc.

    Motyle już przerzuciłam w maksymalnej ilości. Teraz kameleony się wykluwają. Najwyższy, jaki dostałam ze zwykłych to czerwony aksamit :)
     
    Dybilas4, anna0089 oraz AngelGina lubią to.
  14. _Marchewa_

    _Marchewa_ Zaawansowany

    u mnie największy przeskok jaki w ogóle mi się trafił czyli ze zwykłych policyjny. Chyba jest to pierwszy ewent hodowlany, który ukończę w całości, chociaż nie chcę mówić hop

    Edit: Jednak mój największy życiowy przeskok to ze zwykłych motyli na motyl czerwony aksamit
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2018
    Dybilas4, anna0089 oraz AngelGina lubią to.
  15. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry .A ja już neonki skończyłem bo ze zwykłych przeskoczyło mi na tęczowego więc nie musiałem kombinować jak uzbierać 700....
    i SP zaoszczędziłem:)
     
    Dybilas4, anna0089 oraz AngelGina lubią to.
  16. -Batka74-

    -Batka74- Mieszkaniec forum

    Ukończyłam tylko cudem bo na kole fortuny mi czerwony aksamit wyskoczył przy polowaniu na bonus do stodoły, z klonowania kameleonów najwyższe 3 policyjne wyszły ale dałam radę , brak mi jeszcze 70 neonowych serc ale rano po zbiorze już będą :)
     
    anna0089 lubi to.
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie bieda z nędzą, zero przeskoków, nie mam wartościowych zwierząt do oddania.
    Klapa na całej linii, zrobiłam tylko "jajo motyla", kłódek mam już nadmiar na całość:(
    i nic z tego nie wynika bo zwierząt niet- niema.
     
  18. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Kochani forumowicze czy ja znów czegoś nie doczytałam ? Sprawdzam stodołę i tam mam 3 ulepszenia kokonu walczę jeszcze
    o główną nagrodę ale tam będzie jeszcze jedna . To gdzie 5 >:(o_O ?

    [​IMG]

    edit. wiedziałam że stara i głupia ;)dzięki za odpowiedz
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2018
    oset53 lubi to.
  19. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    siemka ,
    są4 ulepszenia ,
    z jaja masz kokon dopiero
    i na to 4 ulepszonka i dadzą wtedy kokon V
     
    Dybilas4 lubi to.
  20. mjs17

    mjs17 Naśladowca mistrzów

    Miałem nie robić tego eventu w ogóle :) potem stwierdziłem ze zrobię tylko cześć żeby mieć kokon i do tego 3 ulepszenia wiec tak zrobiłem ale mi się trafił niezły fart trafiłem na targu motyl czerwony aksamit ze 3,5 MLN SG oraz kameleon tęczowy za 8 MLN SG i zrobiłem dzięki temu cały event chodź nie miałem tego w planach :) do tego super sprzedaż na targi i zarobione prawie 300 MLN SG takiego wyniku jeszcze nigdy nie miałem
     
    oset53 i GRZECZNYCHŁOPIEC lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.