Opinie Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 14 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    No tak,wczoraj.Wiadomo,że trzeba się przygotować ;)
     
    ewanta, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  2. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    wystarczyło wczoraj w nocy wystawić foki i już ;)

    u mnie 269 serc :)
     
    ewanta, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  3. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    a ja miałam 208 serc :)
     
    ewanta i magdusia668 lubią to.
  4. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Brakuje 185 serduszek. Na Wyspie krótsze zagrody. Na farmie misz masz jeszcze ale do wieczora uporządkuje.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2018
    ewanta, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  5. abask

    abask Komandor forum

    Neonowych zagród nie robię bo ich nie lubię i tych co mam, nigdy nie wystawiam na pole. Robię tylko środek bo on troszkę taki za free :)
     
    ewanta i magdusia668 lubią to.
  6. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    neonki wczoraj skończone :)
     
  7. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Neonowe zrobione na tyle na ile starczyło zwierzaków. Z pozostałymi krokami czekam na BB
     
  8. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    Z neonami czekam na BB. Serduszek brakuje mi tylko 25, ale spokojnie z bahamowych zagrod wyskocza.
     
    jagódka133, ewanta oraz robins71 lubią to.
  9. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    kokonek stoi na polu i czeka na wyklucie:pulepszenie w stodole a reszta po 18-tej kwestia 20 min:) kłódki mam tylko zwierzaków w cenie brakło:D
     
    jagódka133 i ewanta lubią to.
  10. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Serduszek mam nadmiar już chyba a z pozostałymi zadaniami czekam na BB. Zrujnowałam się finansowo na zwierza ale co tam. xDRobię ile dam radę. :D Warto chyba. A kasę odrobię;):p
     
    jagódka133, ewanta oraz robins71 lubią to.
  11. Treper

    Treper Okazjonalny autor

    Serduszka bez stresu się uzbierały i można się skupić nad drugim eventem czekając na BB.
    Dziękuję firmie za rozsądne ustawienie wypadania tych serduszek. ;)
     
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    u mnie tez nie wiedzieć kiedy uzbierało się 379 serduszek :)))
    oazy zapchane czekają na 18-tą, event tez czeka :)
     
    kalinamala, AngelGina oraz jagódka133 lubią to.
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    zwierza mam i to spory zapas ale czekam na BB bo nie lubię marnować zwierzyny ;) wolę nią pohandlować na targu. Ale do 18:00 jeszcze tyle czasu :sleepy: :sleepy:
     
    AngelGina i 6elka4 lubią to.
  14. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Event neonowy ogłaszam za zakończony. Bez czekania na BB. Po prostu - zrobić, zapomnieć. Czas zająć się siewnym, który też dobrze idzie. Miłego :music:
     
    Mamcia493 i AngelGina lubią to.
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Piękny wynik, u mnie również uzbierało się już 356 serduszek (myślałam, że mam dopiero 256, ale przypomniało mi się, że wczoraj wrzuciłam już 100 sztuk na jajo motyla ;)), oazy zapakowane czekają na BB, lubię mieć więcej :)
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam ;)

    do zakonczenia eventu brakuje 27 serc i 77 kłódek ;),czekam na BB i koncze ten event 8)
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja jeszcze tego eventu nie zaczęłam. Jestem na etapie zbierania. Zacznie się Baby Boom, to i event zacznę :)
     
    Daisy44 i -mala159- lubią to.
  18. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    A te +1 na zwierzaki od jajka motyla to na wszytskie zwierzaki czy tylko na motyle ???
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bonus dotyczy wszystkich zagród (poza oazami miłości i zagadkowymi zagrodami) :)
     
    ania1713 i frixi77 lubią to.
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    to np. kawii nie dostanie się wtedy +1? :eek: czy masz na myśli te... zagrody zagadkowe zanim się "wyklują"?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.