Opinie Neonowe Zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 7 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Nie, no, żebym wydziwiał, ale tak samo się czuję, jak korzystam z kombajnu na farmie[​IMG] . Klik i po sprawie! Jak zbieram lub sieję na małych polach lub zbieram drzewa z całej farmy ręcznie, to wiem, że żyję! [​IMG]
    Ja to miałem takich bidoli jak ja na myśli...[​IMG] , którzy dwa razy liczą, zanim raz wydadzą...[​IMG] i muszą liczyć na bogatych sasiadów[​IMG] .
     
  2. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    itemy bardzo fajne (nie mowie o wizualnej stronie, ale o wartosci pd) - wg mnie jedne z lepszych. zreszta mamy tu specjalistow (oreczka i agata) od itemow. one na pewno w odpowiednim miejscu je umieszcza:p
    ja sie zawsze ciesze, jak sa podwojne itemy. jedne zawsze wedruja u mnie na pnacze, a drugie (o odpowiedniej wartosci pd), na wyspe


    a co do nowej mechaniki (juz nie takiej nowej ;)). moze i fajnie sie klonuje. na pewno zdecydowanie szybciej. ale wg mnie juz bez takiej atmosfery :p ja np. z zapartym tchem czekalam co z poszczegolnych oaz mi sie urodzi. a teraz rach ciach i juz po zawodach - tak troche jak w wylegarnixD
    ale co ja chce - przeciez mamy fabryke klonowxDxDxD
     
  3. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ja nie liczę, bo dostałabym zawału, gdybym wszystko zsumowała ;):p
    Na wygląd nie patrzę, tylko na ilość PD/TPD. Interesują mnie itemy od 1100 PD/TPD wzwyż, dlatego napisałam, że są w miarę fajne:) Specjalistów nie potrzebuję...;)
     
  4. gertruda1212

    gertruda1212 Książę forum

    jeszcze klonuje aby zdobyc podwojnie kurke neonowa na wymiane moze sie przydac i moze cos na targ pojdzie z tego klonowania nie wiem ....wiem ze jeszcze nie skonczylam z klonami :D zabawa trwa a co mi tam niech sie dzieje :D :D :D !xDxD
     
  5. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    to ty tak jak ja;) pikselki-itemki estetyczne nie musza byc, najwazniejsze zeby swoja role spelnialy (dawaly pd/tpd) i to najlepiej 2 razy na dobe, tak jak wchodze na farme ;). ale poniewaz wyspa skarbow i ogrod nie z gumy, a itemki coraz "lepsze" co chwilke trzeba przemeblowanie robic;):p.
     
  6. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jakoś te poziomy trzeba zdobywać:), od lajków nie chcą wchodzić :cry:;)xD

    Neonowa krowa dostała bana i teraz siedzi na wyspie:pxD Pewnie do palm nie jest przyzwyczajona:oops: Może chociaż kokosowe mleko będzie dawać?:pxD
     
  7. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Chyba nie będą jakoś specjalnie dużo warte - ale coś zawsze. Pamiętam jak wesżły neonowe zagrody, to dość tanio można je było upolować na g&t. Itemów wtedy nie było, to trudno porównać ;)
     
    -katie1234- i ross2 lubią to.
  8. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    mleko kokosowe???:eek: jak sie smothie, albo kruszonku opije, to bedzie wsciekle mleko xD. moja tez w zacnym towarzystwie sie wygrzewa xD, az jej zazdroszcze, bo u mnie zimno:eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 11 stycznia 2016
  9. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    w sumie event zrobiony xD

    klonowanie skończone bo SP brak :p

    i teraz tydzień nudów na farmie, bo nic ciekawego nie zapowiadają na ten czas :music:
     
  10. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    A mnie brakło na itemy te drugie, zrobie tylko pnącze zobaczymy może na G&T sie uda je zdobyć
     
    -katie1234-, ross2 oraz kropelka04 lubią to.
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    U mnie event też skończony w piątek po rozpoczęciu BB:)
    [​IMG]
    Co prawda duuuużo mniejszy, a nawet skromniutki zapas itemów jest, ale jednak jest:)
    [​IMG]
     
  12. mamuńka-

    mamuńka- Naśladowca mistrzów

    witam:D
    mam dwie neonowe zagródki,za kilka może kilkanaście minut mam nadzieję mieć trzecią:D
    wydałam nieco sg.,bo miałam mało sp.,ale postanowiłam się nie poddać................
    a BP uparło się zrobić mi prezenty,z dwóch oaz czubatych dostałam marynarskie:D
    poszły na targ,ale ja musiałam szukać sp. w spółdzielni..............
     
  13. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum


    odezwij się na podczas G&T to dostaniesz królika ode mnie :)
     
  14. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    kure mogę ci dać :)
     
  15. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja mam na zbyciu kozę i będziesz miał komplet xD:p

    Wczoraj na koniec super paszy kaczusie finansową dały i takim miłym akcentem zakończyłam zabawę :)
    oczywiście wsio co sie dało pozdobywane ;)
     
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    na tej młodej faremce BP nadal robi mi prezenty:D
    teraz dla odmiany jak potrzebowałam czubatej,to z kaczorów wyszła dziennikarska:eek:
    sp. się skończyła,więc muszę pokombinować co kupić.................
     
  17. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    a ja nie mam nic na zbyciu, ale mam dodatkowy komplet (kura z towarzystwem ;) ) obiecany. takze jesli bedziesz chcial wyslij sowe w czasie GT.

    ewa - gratulacje :) powiem ci, ze ja mimo wszystko bylabym zadowolona ;)
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*
    jestem bardzo zadowolona:D
    mimo,że musiałam coś dokupić,to i tak nie jest źle:D
    trzy neonowe zagródki już stoją:D
    i trzy itemiki: owieczki,kurki i króliki też stoją:D
    na młodej faremce wszystko cieszy:D
     
    Ostatnie edytowanie: 11 stycznia 2016
  19. tarantula66

    tarantula66 Stały bywalec

    Jestes NIESAMOWITA !!!!!!! Serdecznie pozdrawiam :):):)
     
  20. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witaj Zuza :Dczy Ty zbierasz neonowe zagrody :Djesli nie a masz je jeszcze wolne (nie masz ochotnika na nie )to czy moglabym je u Ciebie zamowic :inlove:
     
    -katie1234-, 1grosik oraz kropelka04 lubią to.
  21. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie przesadzajmy - prawie nie gram, to mi nie zależy na niczym xD
    Tak sobie czasem machnę jakiś event żeby zgromadzić prezenty dla ludzi którym zależy... i tyle ;)

    Zagrody już niestety zarezerwowane, przez tę rezerwację event robiłam xD
    Ale itemy te kurze to mam, tzn królika i kozę bo kura już poszła ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.