Opinie Neonowe Zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 7 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Zabrałam się za wysokie zwierzaki i miksuję to co zostało po evencie, ale nie wszystko od razu, żeby nie było wtop. Trochę po bożemu i po chwili taki miks. Póki co strat nie mam :) I przy okazji zbieram serduszka. Wymienię je na jakiś item :) W pasku może sobie leżeć, jeść nie woła ;) :p
    [​IMG]
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    już mam dość eventu na ten moment:(
    zmykam spać,rano zacznę polowanie na sp.................
    dobranoc:D
     
    gertruda1212 i kasiag33 lubią to.
  3. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Ja narazie też odpuszczam. Powodzenia dla robiących event. 8)
     
  4. Kyyli

    Kyyli Forumowy żółtodziób

    Łączę się w bólu, dokładnie to samo pomyślałam patrząc na poradnik :D
     
  5. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Pnącza działają. Z przeskokami było marnie, coś nie mam na to szczęścia.
     
    Megan i panoramaogrodnicza lubią to.
  6. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Ewent ukończony :) Dwa pnącza pysznią się neonowymi kolorami :inlove: Kłódek w zapasie mam trochę. Przeskoków w BB nie było i pewnie nie będzie. SP zostało mi sie...3 szt :p Ale za to zarobiłam deko i w stodole muczą, kwaczą i beczą kolorowe zwierzaki.
     
  7. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Witam,event skończyłam wczoraj,trochę poklonowałam i chyba koniec z kupowaniem super paszy-takiego dziadostwa z bb dawno nie było,wszystko przez reniferki a teraz kłódki:oops::p
     
    Nutka, draculik34 oraz Megan lubią to.
  8. pyrekroxa

    pyrekroxa Czeladnik forum

    Witam powiem wam szczerze że niedawno powróciłam do grania i nigdy jakoś nie spinałam się przy robieniu eventów ale ten jest fajny i prawie kończę także będę posiadać wszystko :) fajnie jest wrócić po roku gdzieś przerwy na stare śmieci, choć jedno co nie bardzo mi się podoba to że znikły wszystkie posty z forum i zaczynam od zera , takie trochę dziwne. Pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki by każdy osiągnął zamierzony cel:)
     
    eliza9070, Nutka oraz Megan lubią to.
  9. Justa16

    Justa16 Młodszy ekspert

    Hej, u mnie nie wiele gorzej z trzech zwykłych kaczek i jednej czubatej finansowa :inlove: a poza tym kukułka pszczela z czterech zwykłych i owca połyskująca ( z czterech zwykłych i jednej brązowej). W porównaniu do ostatniego bb to niebo a ziemia ;)
     
  10. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    ja powoli do przodu i skoncze :)
     
    toDzasta, eliza9070 oraz draculik34 lubią to.
  11. Megan

    Megan Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Chociaż event zakończyłam to jednak skusiłam się jeszcze na kilka prób z BB, człowiek jest naiwny a może bardziej ma nadzieję i przekonanie, że następnego dnia będzie lepiej, akurat....nic się nie zmieniło.

    Oglądając wyniki miksów innych graczy, pomyślałam może i u mnie szczęście dopisze.
    W owieczkach najwyższy wynik to czarna, jakby BB wcale nie było a te inne też do najlepszych nie należą, takie przeciętne jak u większość, przeskoki o jeden poziom, czasami o dwa.
    [​IMG] [​IMG]
    Misję w spółdzielni z zamkami chcę podgonić, więc wrzuciłam 20 prób z małpkami i te najlepsze, zw zwykłych trafiła się giełdowa.
    Jednak zamykam domki, nie ma czym zwierzaków karmić, SP nie kupię dla takich przeskoków.
    [​IMG]

    Poszłam na targ i kupiłam flądrę migoczącą za prawie 27 mln. a co tam, to w końcu wirtualna kasa, po to jest żeby wydać, jak szaleć to szalećxD
    Teraz idę odrabiać poranny wydatek, nie lubię jak w portfelu pustki, dobrze że stodoła jeszcze pełna;)

    Mimo słabych przeskoków event należy do udanych, zarobiłam na nim już 14 mln i mam zamiar jeszcze coś zyskać.
    Powodzenia walczącym jeszcze z kłódeczkami a tym którzy ukończyli gratulacje:)
     
  12. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Od samego rana prezenty od BP ze zwykłych małp 2x (2 oazy) małpa z rajskiej dżungli a wcześniej King Kong wczoraj teksańska , kilka rudych ,kędzieżawych i trochę SG wpadnie na moje konto.:p
     
  13. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Z czterech latających ryb wyszła migocząca flądra. Chętnie dokupiłabym drugą, żeby zbudować karpie koi, ale niestety na moim targu nie ma :( Event już właściwie za mną, bo nie wszystko robię.
     
    eliza9070, moni15382 oraz Megan lubią to.
  14. pusia24_48

    pusia24_48 Baron forum

    Witam-nie mogę postawić neonków na pnącze.Jedno pnącze zapełnione ,drugie jest puste mimo że mam itemki.Czy muszę itemy kupić w sklepiku z kłódeczkami?
     
  15. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    mam itemy a pnącze mam kupic czy co ?
     
  16. karolamba

    karolamba Książę forum

    u mnie na 500 sp przeskoki żadne kiedys chociaż trafiał się zwierzak typu byk ognisty teraz najwyżej krowa ruda czy owca naga to najwyższe przeskoki.kaczek w ogóle nie komentuje bo totalne dno.a końcówce sp jedynie pieski troche sie spisały bo kilka party dogów wpadło ale to i tak kolejne bb kompletnie bez szału.równia pochyła ku upadkowi tego mini eventu,nie wspominając już że ręczny zbiór to katorga ciągle się zacinał tak sama jak przy dawaniu perfum trwało to i trwalo aż wkońcu odpalilam kupon bo szkoda nerw.podsumowując na 500 paszy 2 pnacza dzialaja dodatkowych itemow brak bo i pasza sie skonczyla. na targu we wszystkich zwierzach pustka chcialam kupic bobry gesi albo kukułki do rozowej zagrody niestety brak fantastyczne bb
     
    toDzasta, panoramaogrodnicza oraz Megan lubią to.
  17. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    dobry


    boję się wyciągać zwierzaki z oaz
    bo od rana to same mega! cofki

    już płaczę z powodu straconych zwierzaków :cry:
     
    panoramaogrodnicza i Megan lubią to.
  18. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Robię, choć bez określonego celu. I choć nie kupie SP to widzę, że powinnam uzbierać kłódeczki na pnącze. Na razie jednak itemów nie odblokowuję. Wszystkie zagrody neonowe mam ... ekonomiczne koszmarki :D . Tylko kaczki docelowo sobie zostawię.
    Za wyjątkiem kilku wsadów krówek nie klonuję eventówek. Odblokowałam w końcu posagi hodowli pand i klonuje na wyspie lub boberki. Bez szału, ale nie ma co narzekać. Mam jeszcze 50 SP na jakiś spektakularny przeskok.
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    witam... jeszcze takiej kichy w bb to nie mialam jak po zmianie oaz...koniec z kupowaniem paszy ...szkoda bo to jedyny mini event ,ktory tak bardzo lubilam :( a co do eventu to hmm... siedzenia nie urywa.jeszcze dwa itemy ze sklepiku i koniec.i dobrze.dobrze ,ze mialam zapas super paszy i ze sasiedzi podarowali troche za co im bardzo dziekuje ;):inlove:
     
  20. zuza333

    zuza333 Okazjonalny autor

    tak musisz kupić:)
     
    eliza9070 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.