Opinie Neonowe Zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 7 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. [Ke$ha]

    [Ke$ha] Czeladnik forum

    U mnie ze zwykłych kukułek wyszła karnawałowa:D
     
  2. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    u mnie event skończony ale nie mogę uruchomić pnącza:(ma ktos też z tym problem?
     
    chrumcia91, renia111979 oraz kropelka04 lubią to.
  3. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    a skąd taki kosmiczy wynik ci wyszedł?
     
    gertruda1212 lubi to.
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    kaczuszki podstawowe już zrobiłam dzięki temu,że miałam sporo kaczorów i jedną kaczuszkę kąpielową:D
    owce i krówki narazie tylko pierwsze zadania:)
    niestety nadal po bożemu,żadnych przeskoków,ale u mnie to normalne:(
    a...............i kupiłam pnącze w sklepie:D
     
    toDzasta lubi to.
  5. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Po raz drugi z 4 owieczek brązowych= 1x kędzieżawa i naga oraz ze zwykłych krówek = 1 x ruda ,sypie prezentami te styczniowe BB
     
    Nutka i gertruda1212 lubią to.
  6. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    u mnie takiego szału nie ma... są czasami przeskoki o 1 max 2..
    ehh nie chce mi BB wybzykać żądnej pszczółki żwawej badź picassa do misji z zupą a krówki kaczki i owieczki też mogły by mieć jakieś fajne przeskoki :p
     
    gertruda1212 lubi to.
  7. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    podstawy 3 zadań zrobione ze stodoły teraz walczę o serduszka
     
    gertruda1212, kropelka04 oraz toDzasta lubią to.
  8. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    u mnie same cofki :wuerg:
     
  9. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Z eventowych zwierzaków krówka teksańska najwyżej i kaczusia weselna, ale i piesy ładnie wyskoczyły xD
    [​IMG]
    zbieram serduszka ;)
     
  10. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    ale numer, mam te dodatkowe itemy z tego zadania dodatkowego, dokupiłam samo pnącze, nie da się tych imtemów wystawić, czyli haczyk jest tu że trzeba kupic cały pakiet żeby to drugie pnącze mieć i guzik teraz bo brakło sp i będzie puste pnącze ech
     
  11. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    ja nie mogę itemów w ogóle postawić:(
     
    renia111979 lubi to.
  12. Megan

    Megan Komandor forum

    Wyniki BB u mnie marne, bardzo marne, raczej było to do przewidzenia, gdyż nigdy nie były za dobre.

    Na 120 prób i zużycia 240 SP trafiła się jedna krowa alpejska, cztery białe, jeden wielbłąd alpaka, kilka szympansów, reszta to przeskoki o jeden lub dwa poziomy, czyli nic nowego.
    Jestem zawiedziona na tyle prób za jeden też było sporo cofek:sleepy:
    Omyłkowo cofnęłam stronę i wyniki poleciały w powietrze, znikły.
    Szkoda, że likwidują się po odświeżeniu strony.
     
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    1 część zrobiłam z zapasów ze stodoły ( parę krów do oaz musiałam dać , trochę brakowało ), aby uzbierać serduszka na pnącze klonowałam różne zwierzaki ..przeskoki o 1 góra 2 :( tak jakby BB nie było ( u mnie to norma)...- więc kończę :) żal SP na taki badziew
    Gratki fajnych przeskoków ja to chyba trędowata jestem że mnie mijają :( nie lubię zad. hodowlanych ani BB ...:( na zwykłych trochę zarobiłam :)
    Powodzenia
     
  14. Kathea

    Kathea Baron forum

    Haczyka nie ma żadnego, przecież wyraźnie jest podane w faq że to są dwa odrębne pnącza z innym zestawem itemów.
     
    Nutka, .Robaczek. oraz kropelka04 lubią to.
  15. LadyBird80

    LadyBird80 Forum Pro

    zwierzyniec oddany8), teraz jeszcze muszę pokolorować dla serduszek :) event to nie problem:p teraz się zacznie, klonowanie klonowanie i klonowanie żeby wybudować te neonowe zagrody :) :D:D:D
     
    gertruda1212 lubi to.
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    event zakonczony,poszlo dosc szybko :p

    [​IMG]
     
  17. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    farmerzy mam pytanie, jeśli zrobiłam zadania tylko do neonowych zagród i chciałabym kupić pnącze z itemami to bd ono działało czy trzeba zdobyć najpierw te normalne pnącze zdobyte z ukończenia wszytskich zadań czy moge sb ot tak kupić w sklepie?
     
    gertruda1212 lubi to.
  18. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Bo są dwa pnącza. Pierwsze jest na itemy z I części i pnącze odblokowuje się dopiero po wrzuceniu tych 160 kłódeczek. Natomiast drugie jest ze sklepiku, tam również kupujesz itemki:)
    Możesz ot tak kupić;) Ja się rozpędziłam i najpierw do sklepiku poleciałam kupić pnącze;)
     
  19. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów


    aa teraz widze a ja mądra źle doczytałam i potem mam problem
    no to mam se to szare pnącze - i po co mi to teraz
    tak to jest jak się czyta bez zrozumienia
     
  20. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    mam wykupione wszystkie kłodeczki i nadal nie działa
     
    renia111979 i kropelka04 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.