Event Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 17 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 1rumcajs1

    1rumcajs1 Czeladnik forum

    Wartość nagród ma się nijak do nakładów a nagrody takie sobie. Misja tak jak zawsze tylko dla tych co sporo inwestują! Gra ma być przyjemnością a nie drenowaniem portfela. Pewnie wymyślił to ktoś co lewel ma wyższy jak 150. Średniakom zawsze pod górkę. Jak się nie ustawisz to dół pleców zawsze masz z tyłu. Można go kopać do oporu!!!
     
    Anetta41 lubi to.
  2. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Moje wyliczenia królików (są małe nadwyżki, ale znośne):
    [​IMG]
     
  3. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Eeee? A co tu inwestować? Jeno stodołę przewietrzyć trzeba. A jeśli już tam wiatr pajęczynami wiuwa, to jak to mówią - z pustego i Salomon nie naleje :p
     
  4. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    ech nikomu sie nie dogodzi, najlepiej siedziec i płakać jaki jestem biedny zamiast wziąć sie do pracy i hodować.A kasy realnej nic tu nie trzeba i na pewno z niższym poziomem jak 150 wiele osób da sobie rade.
    Ludzie trzymajta mnie bo jak widze takich maruderów to zawała dostaję;)
    A w grze całą przyjemnością jest to że pokonuje sie różne przeszkody i póżniej zostaje satysfakcja i duma z siebie,że dało sie radę:))))
     
  5. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Fajny letni ewencik , neonowe zagrody też nie wspominając o pnączu - robię jak zwykle ....
     
  6. cheray

    cheray Aktywny autor

    ja nie zamierzam inwestować realnej gotówki wcale a mimo to uważam że dam to zrobić radę bez większego stresu ;)
     
  7. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dziewczyny, myślę, że zdecydowanie bardziej opłacalne jest zrobienie eventu kolorowymi, niż zwykłymi.
    Wg obecnych cen z mojego targu zrobienie eventu tylko zwykłymi kosztuje ponad 13,5 mln. SG.

    Wiadomo, że teraz jest "szau ciau" i za kilka dni ceny trochę spadną, ale IMHO nawet kupno kolorowych nie będzie Was tyle kosztowało. A jeśli dadzą BB, to całkiem tanim kosztem można będzie zakończyc temat ;)
     
  8. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    I jeszcze kozy.
    [​IMG]
    Obliczenia wynikające z moich zapasów dalmatyńczyków, które mam z mega zagród.
     
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    I jeszcze kozy:
    Kozy
    7200 = 2 x afro-koza + 2 x dalmatyńczyk + 3 zwykłe = 7274
    14 400 = 1 wełniana + 2 afro + 1 dalmatyńczyk = 14 620 lub 1 wełniana + 2 afro +9 zwykłych = 14 402
    21 600 = 2 wełniane+ 1 afro+ 2 dalmateńczyki + 4 zwykłe = 21 652
    36 000 = 1 karłowata+ 1 wełniana + 7 zwykłych = 36 046
    50 400 = 1 karłowata+ 2 wełniane+ 2 afro + 1 dalmatyńczyk + 4 zwykłe= 50 432
    64 800 = 2 karłowata + 1 wełniana + 2 dalmatyńczyki + 6 zwykłych = 64 808
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2015
  10. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A na pewno miałaś na myśli twardziele?? o_O Bo w tabelce mają wartość 270 000;)
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No tak, liczyłam karłowate, wpisałam twardzielaxD:cry:xD. Poprawiłam, dzięki :)
     
    gosiagosia60, Sekme oraz agbiko lubią to.
  12. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    W pełni się zgadzam,cosik nowego ,trzeba troszkę pogłówkować,adrenalinka skacze w górę ,uwielbiam wyzwania:)
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jak dadzą BB to jakoś może ale jak nie dadzą to średnio fajnie zwykłych nie mam za dużo a co dopiero myśleć o kolorowych o_O
    zastanawiam się póki co :music:
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Miszcz xD:cry:xD:cry:xD.
    Dziękuję za ten post.


    Tylko i wyłącznie kolorami , a zwykłe na targ dla tych co nie potrafią liczyć.
    Przy okazji prywata i podziękowanie dla właścicieli fusów i innych wynalazków , znowu warto było zaglądać do ZZ
    .
     
  15. Sekme

    Sekme Generał forum

    Spokojnie. Lepiej, leć sprzedaj wszystkie posiadane kury - ceny są ponad 1000 SG/szt ;)
    Sprawdź, ile masz SG i ile kolorowych możesz kupić po max. cenach. Wtedy będziesz wiedziała, ile Ci brakuje. Spokojnie ze wszystkim się wyrobisz.
     
  16. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja przepraszam, że nieśmiało zapytam...te "średniaki" to w jakim przedziale poziomów sie plasują Twoim zdaniem?
    Bo skoro wymyślił ktoś +150, to ja cienias, mający jeszcze lata świetlne do setki, że 150 nie wspomnę, ten event zrobię z palcem w nosie, nogami na stole i jeszcze sporo zarobię nie tykając portfela, tudzież konta8)

    Tylko te neony mnie się nie podobają, ale że ekonomiczne bardziej, więc strawię je jakoś8)
     
  17. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Event bardzo przyjemny, nawet nie muszę dużo klonować :p Na targu zarobiłam już 1,5 mln na kolorowych królikach i kozach, teraz wystawiam kury za 900 za sztukę. Być może pół miliona jeszcze wpadnie :p
    Neonki bardzo mi się podobają, ale bardziej interesują mnie banany- tych nigdy za wiele ;)
    Mam również malutką prośbę dla osób z wolnym prezentem- jeśli ktoś może, niech podeśle perfumy dla Saygon25. Ma 20 poziom i chciałabym mu pomóc zdobyć przynajmniej te zagrody :)
     
  18. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    A ja się skupię na zarabianiu SG:music: Nie mam chęci na siedzenie przy kompie non stop i marnowanie SP. Miksy mi też nie wychodzą.:mad: A że tylko krowa nie zmienia poglądów, to może zmienię zdanie jeśli dadzą BB :p
     
    godia17 i AnnDżelina lubią to.
  19. Sekme

    Sekme Generał forum

    Cookie, a z jakiego kurczaczek jest targu?
    Jak z mojego, mogę od niego coś odkupić, żeby miał trochę gotówki.
    Aha, i czy zdąży wskoczyć na 21 poziom?

    Poza tym powiedź mu, niech szybko hoduje kury - ceny są z sufitu ;)
     
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Neonowo

    Nimam 150 poziomu ale będe walczył do upadłego, na początek w stodole 12 Kur, 8 Królików i 6 Kóz, zaraz wystawiam zagrody i te pare brakujących sztuk się doprodukuje :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.