Opinie Neonowe zagrody 7

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 15 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ale się wkopałam,myślałam,że te itemy dostaje się automatycznie.Strasznie drogi ten event.Niepotrzebnie go zaczynałam.
     
    -Gargamel-, Megan oraz empatyczna lubią to.
  2. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    taaa też żałuję że go zacząłem , na 60 klonowań na kotach brak przeskoków
     
  3. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    nie musisz go kończyć ..ja zaczęłam ale nie kończę , kłódki które mam wykorzystam w sklepie ..a dalej nie robię..za dużo i za drogo jak na mnie
     
    -Gargamel- i Megan lubią to.
  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Nie lubię zaczynać i nie kończyć ;)
     
    hlnrys i empatyczna lubią to.
  5. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    zrobiłam po 1 zadaniu z każdego,nie robię dalej,na 132 oazy przy BB tylko o 2 przeskoki,strasznie drogi,jak kliknęłam ile zwykłych myszy potrzeba na 1 zadaniu,musiałam okulary przetrzeć,około 1300,dziękuję poleżę
     
    Megan lubi to.
  6. md_m

    md_m Naśladowca mistrzów

    Witam. U mnie też żadnych przeskoków.Zostawiam to, nie robię.

    Post edytowałam. Oddzieliłam Twoją wypowiedź od cytatu.
    MOD_Zła
     
  7. yen10

    yen10 Naśladowca mistrzów

    Alez po 1 itemie dostajesz automatycznie w 3 zadaniu.
     
  8. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Zostało mi po ostatnim zadaniu do zrobienia, chyba odpuszczam. Przeskoki strasznie marne, kupa sp poszła.
     
    empatyczna i babydelfi lubią to.
  9. Megan

    Megan Komandor forum

    Pierwszy raz nie robię hodowlanego, obejdę się i bez tych neonów (w sumie to nawet nie podobają mi się).
    Zbyt drogi ten event, już nie chodzi mi o SP, bo mam jej dość sporo, lecz tyle zwierzaków oddać...
    Przeskoki prawie żadne, zebrałam 132 oazy i śmiechu warte, kłódki wydam w sklepiku na imprezówki i SN, odechciało mi się bawić w hodowlanym, dziękuję idę sobie odpocząć.
     
    empatyczna i babydelfi lubią to.
  10. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Ja też podziękuje. Za drogi. Przeskoków prawie nie ma. Na ty polu hamaczek.
     
    Megan i empatyczna lubią to.
  11. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    w ramach rekompensaty mogli by choć raz dać porządne BB z mega przeskokami
    bo te obecne to marne, oj marne bardzo

    i też nie wie czy robić event dalej czy nie, trochę SP poszło a zwierza jeszcze duuużo brakuje :(
     
  12. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Ja kłódki wymieniam na kupony na kombajn. I na sp, choć trochę się zwróci.
    Jednak bp nastawione chyba na ciągnięcie kasy i dokupywanie pakiecików, wiem nie chce nie muszę kupić - na całe szczęście.
     
    Megan lubi to.
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Klonowanie w pełnej oazie podzielonej równo między 3 zwierzaki.
    Parę fajnych:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Najlepiej miski skoczyły
     
    yen10 i Megan lubią to.
  14. daniell0123

    daniell0123 Aktywny autor

    Bb porażka neony po raz pierwszy odpuszczam szkoda sp:(
     
  15. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Ja też nie robię, szkoda pnącza ale wymagają zbyt dużego wkładu. Trudno, pas :(.
     
  16. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    ja też odpuszczam bo takiej nędzy na BB to dawno nie było :mad:
     
  17. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ja też nie tknę tego eventu nawet najmniejszym palcem8) Zwierzaki pójdą na targ, ani jeden nie trafi do zadania8)
     
  18. daniell0123

    daniell0123 Aktywny autor

    200 sp użyte i nawet niemam na pierwszy wsad do neonów >:(
     
  19. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    ja już napisałam do PT aby odkrecili ten kurek z przeskokami BB , bo ludzie maja dosyc tej lipy i bałaganu . moze ktos jeszcze do nich napisze ... może to coś zmieni ???:oops:
     
    IRENOWO lubi to.
  20. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Nie wiem czy to coś da, ale rzeczywiście bardzo słabo ta hodowla wygląda tym bardziej, że jest bardzo wyśrubowany ten event. Kiedyś wystarczało 300 czy 400 SP, a teraz to nie wiem ile tego trzeba! Hoduję i hoduję, a tu nic!
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.