Opinie Neonowa impreza w blasku księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. shashua

    shashua Młodszy ekspert

    sorki, mam , postawiłam na nowej planszy i zapomniałam, sorki
     
  2. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    U mnie króliki i indyki, ale z drzew 2 białe topole i 1 sosna Eliota, a z TS z zagród różowe anakondy.
     
    antonina-farmerska, agi31 oraz Anhedrea lubią to.
  3. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    [​IMG] no i ukończone
    z neonów niedźwiedzie i nietoperze :inlove::inlove:xDxD
     
  4. lubieplacki135

    lubieplacki135 Nadzorca forum

    ja przeszłam całe kukułki
    a ze skrzyni neonowe myszy
     
    Ostatnie edytowanie: 11 października 2020
  5. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    A ja, bo jest BB chyba skoncze wszystko...za 3 godzina sie popatrzy. Tylko brakuje mi tych neonowych dyn do pnacza.
    Mialam nie robic anakondy, bo ZB nie bylo na odblokowanie hodowania anakond, ale ze skrzynek troche wyszlo i reszta z poziomu i misji.
    Nie zawsze moge skonczyc event a ten skoncze :)
    Wiem, ze dla duzo graczy to pol godziny, ale dla mnie to wysoko poprzeczka byla.
     
  6. aniolekk0991

    aniolekk0991 Czeladnik forum

    Miałam podobnie :) Też zakładałam, że nie robię bo nic nie mam, nieodblokowana hodowla anakond, mała ilość zwierzaków do oazy, mała ilość SP itd :) ale powoli zrobiłam kukułki a potem był szybki przegląd stałych misji i jakoś udało się ogarnąć SP i całą resztę i wczoraj zrobiłam całość :p A z neonowych skrzynek miałam indyki i wielbłądy :D Powodzenia, dasz radę ;):)
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.