Opinie Neonowa impreza w blasku księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Punki i Anakonda zostali zaproszeni na wzbudzającą dreszcze neonową imprezę. Niestety nasza para zwyczajnych zwierząt nie ma żadnych straszno-wystrzałowych neonowych strojów na taką okazję. Pomożesz im oczarować wszystkich?

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 07.10.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 13.10.2020, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    O nie anakondy :(
     
    3mimoza7 lubi to.
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    No i teraz mam problem.:)
    Zbierać jutro załadowane anakondami i kukułkami oazy, bo BB jest, czy czekać z nimi do 9.10 i będą jednocześnie wypadajki do eventu misje codzienne.

    [​IMG]
    Dostępny od 09.10. godz. 14:00 do 10.10. godz. 14:00 tj. podczas Misji 3.
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na moje oko lepsze ewentualne dodatkowe zwierzaki.
    Wylotki łatwo dorobić.
     
  5. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    witam....ja też uwazam, że lepsze dodatkowe zwierzątka...pozdrawiam
     
    gosiagosia60 i magdusia668 lubią to.
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tych czajników potrzeba 270 szt. niby nie tak dużo, ale długorosnącej nie bardzo jak będzie posiać bo roślinę eventową trzeba siać . Tylko SN i uszlachetnione wchodzą w grę.
    A z drugiej strony tak jak piszesz dodatkowe zwierzaki kuszą - zwłaszcza anakondy.
    Przydałoby się 9.10 drugie BB i sprawa sama by się rozwiązała.:)

    Edycja:
    nie będzie źle z sianiem długorosnących, bo czajniczki będą wypadały z Głównej, a roślinę eventową będziemy siać na Dzikiej łące.
    Ależ to pogmatwane.:DxD
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2020
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Długie BB pewnie będzie, tylko od którego?
     
  8. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    to ja już w kaloszach xD:p:)
     
    Honorat., 3mimoza7 oraz gosiagosia60 lubią to.
  9. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Nareszcie! :inlove::inlove::inlove:

    Kukułki do misji w zasadzie już mam, ale te anakondy to mnie martwią powiem szczerze... zwłaszcza, że nawet hodowli nie mam odblokowanej jeszcze, więc ani jednej kolorowej w stodole.
    Trochę smutno, że inaczej niż poprzednich nie wymagają zwierza o danej wartości, tylko konkretne klony. Chyba trzeba będzie liczyć na szczęście...
     
    3mimoza7, magdusia668 oraz gosiagosia60 lubią to.
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja z widłami,bo kupę w oazach sprzątnąć będzie trzeba-tak długo tam siedzą,że strach jutro wejść :p
     
  11. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    ja się tak zakręciłam wcześniej , że nic nie wstawiłam do oaz :cry:xD to na razie widły zbędne :p
     
    3mimoza7 i gosiagosia60 lubią to.
  12. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    No to jutro się będzie działo z Anakondami.Już dałem na rynek 10 ofert jak ktoś nie ma
    [​IMG]
     
  13. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Serio, po evencie dla neonowej zagrody trzeba oddać 2 najwyższe zwierzaki? o_O
    To już wolę oddać 2 karnawałowe kukułki na różowy warsztat niż na neonową zagrodę.
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    event robie,brakuje tylko 1szt pszczelej kukułki,mysle,ze wyskoczy z oazy,130 dyn na poczatek bedzie czyli brakuje tylko 54 szt czyli 108 SP.
     
    magdusia668, bacowa70 oraz 3mimoza7 lubią to.
  15. abask

    abask Komandor forum

    nie wiem czy będę robić neonówki bo w sumie to nigdy ich nie wystawiam bo... Ich nie lubię.
    :)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zawsze je można na GT na coś przydatnego wymienić ;)
     
  17. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    To tak, ale @ania1713 ma rację, strasznie drogie te neonowe zagrody. Muszę się zastanowić.
     
    magdusia668 lubi to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A tam nie jest napisane"ulepszenie warsztatu"Czy mi już na oczy padło?o_O Idę jeszcze raz przeczytać...
    Ale jedna,to chyba mamy w nagrodach?o_O więcej sobie mozna w warsztaciku wybudować-no tak wyczytałam,chyba dobrze?o_O
     
    magdusia668, olgs3 oraz farmerinha lubią to.
  19. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    no to chyba właśnie lepiej je łapać podczas eventu? skoro są aż 2 na zwierza i to całkiem niewielkim kosztem ;)
     
    magdusia668 lubi to.
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    też to od razu przykuło moją uwagę. Lubię neonowe zagrody (ze względów ekonomicznych nie wizualnych), a tutaj taki zonk. Miałam zamiar sobie dobudować jakieś dodatkowe kukułki w tymże kolorze, ale teraz to już nie wiem.
    Oczywiście event robię w całości i dzięki naszym Dobrym Wiedźmom oaza załadowana po brzegi czeka na start ;)
     
    magdusia668 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.