Nawóz

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika ambrozja42, 18 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za tym by po wykręceniu kołem bonusu % nawóz był również równy bonusowi

  1. Tak

    64,3%
  2. Nie

    25,0%
  3. Nie mam zdania

    10,7%
  1. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Zarobi, pod warunkiem ze jego pierwsze rzemioslo bedzie kwiaciarnia.:D
    Bedzie sial pszenice, orchideje, przenice orchideje itd, robil stroiki i na targ:Dkasa za obornik bedzie przetworzona, upiekszona z kupy na bukiety.:D
     
  2. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    No tak ale...rzemiosło 40 poziom a tu mi o start chodzi;)
    A potem niech się dzieje wola boska xD każdy swój kierunek obiera indywidualnie, jedni kwiatki drudzy warzywka ,kto inny znów owoce i..zwierzaczki ;)
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a druga sprawa ile taki user moze miec np drutu czy innego cukru...jak puchary nie zrobione,,,i wiele innych rzeczy...
     
  4. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Mowiac o kwiaciarni?, kierowalam sie Twoimi slowami, ze nic nie zarobi nowy gracz.
    Ja bedac poczatkujacym graczem, skupialam sie na misjach w ktorych byla kasa, podgladalam targ co warto wysiac aby zarobic,
    i ? najlepsza kase zarabialam na marchewce, bo szybko, kombajn byl z misji wiec lekko, latwo, przyjemnie.
    Ale w temacie obornika, powinnas wiedziec i wiedziec:D:p ze mnostwo graczy nie uzywa obornika podczas kazdego eventu.
    Ja osobiscie uzywam obornika tylko jak wysieje roslinke eventowa zbyt puzno i wiem ze musze posiac na noc dlugorosnaca roslinke.Robie to sporadycznie i uzywam wlasny obornik.
    Jestes bardzo spostrzegawcza, lubisz jak nic sie nie zmarnuje,szukasz sposobu zarobienia a nie wyludzenia co bardzo mi sie spodoba u Ciebie, tak zauwazam, ze zaczynasz czuc sie dobrze u nas w farmeramie:) swietnie, bo mysle ze jestes juz po troszce zarazona naszym bakcylem :D
    Powaznie:) witaj w domu:D zadko poczatkujacy gracz mysli takimi kategoriami jak Ty.;)
     
  5. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    Jakby nie patrzac moje pole (choć wirtualne) to moja firma :)
    Szukam sposobu na rozkręcenie interesu by przynosił zysk ;)