Opinie Narciarstwo wodne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Czego trzeba użyć, żeby tyle wyciągnąć ( pomijam bonusy z koła ) ?
     
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    120 wejściówek imprezowych
     
  3. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Czyli tylko koło ?
     
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Są skrzynie bonusów,ale mi dają na drzewa, zagrody i warsztaty.
    Mam ich 15 szt ale teraz czekam bym miała ich ponad 20.
     
  5. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Cześć Norbi :). Muszę przyznać , że potrafisz zainspirować farmera ( 322 imprezówki ) ;)

    [​IMG]

    Więc i pnącza szybko zgarniam :D

    [​IMG]

    Pozdrowienia dla tych co umieją się relaksować nad morzem :p
     
  6. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

    jakim cudem :p
     
    antonina-farmerska, dantic3 oraz olka83 lubią to.
  7. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Norbi a musisz wkurzac farmerow tych co nie maja szczescia? Na 130 zwyklych i 85 imprezowych nawet nie wpadl jeden marny na 6 godz. i tak juz od niepamietnych czasow...i gdzie tu ma byc satysfakcja z eventow?
     
  8. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    to ja jestem podstarzała wyleniała wrona a nie orzeł i dlatego koło mi poskąpiło bonusów:cry:. Mówi się trudno- rozprostuję moje zreumatyzowane skrzydła i wolno orze na tym ugorze. Gratulacje tym co skończyli i powodzenia dla walczących(w tym i dla mnie:p)
    Aha kamizelek mi ponad 500 wyskoczyło więc nawet utoić się w kałuży nie mogę.
     
  9. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    na 178 imprezowych 1 (słownie jeden) na +1 na pola. za to dla zwierząt 7 - gdzie dwie menażerie na polach i żadna nie załapała się na 6 godzinny zbiór :(
     
    dantic3 lubi to.
  10. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    mnie koło ostatnio lubi - trafiłam +100%/24 h za jakimś 8-10 podejściem.
     
  11. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Widzę, że niektórzy zdobyli już pnącze, więc i ja się dołączę.
    [​IMG]
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :D Brawo.Najważniejsze,że dostaniesz 1 gwiazdek xD:cry:xD
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    U mnie też już jeden gwiazdek i 1 złotych bananów dopisanexD;), biegnę po kupon na kombajn :)
     
  14. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    [​IMG]
    Mam i ja swój gwiazdekxD.
    Miałabym też pierwsze pnącze Aquamanii,no niestety połowy nie przynoszą upragnionych pereł,tylko wszystko inne:cry:Mam dopiero 3 sztuki.
    Ale doszła czwarta skrzynia z przynętami to może teraz pójdzie lepiej:p;)
    Powodzenia wszystkim życzę!
     
  15. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    o_O ... to ja przestaję narzekać, że za dużo dali do wysiania , bo ... fakty mi tu pokazują coś zupełnie odwrotnego, znaczy się, że dali za mało :p
    W zamian ponarzekałabym sobie teraz na Koło,ale...
    ...idąc za powyższą radą postraszyłam- nawet lżej niż lekko, bo taka ,,zaraz po przebudzeniu,, nie wyglądam aż tak szpetnie ani groźnie, by się na mój widok od razu tak strachać, chociaż...
    [​IMG]
    hmmm:music:... kiedy taki efekt (przy piątej próbie :inlove:) to może jednak wyglądam:p - no mam radochę , tylko... już nie mam za bardzo na co ponarzekać xD:cry:xD
    Póki co to jedynie wytrychami jakimi mogę popróbować te bąbelki otworzyć, ale już o 14-stej to się zmieni i... liczę na obfity połów
    nawet z tych zwykłych przynęt, którymi skrzyneczki ,,łaskawie,, mnie darzą
    To prawda zzizzie - chociaż...ta gra ma także nie mniejszy sztab ludzi (przypuszczam, że nawet kilka takich sztabów) którzy ...gwarantują utrzymanie onego sprzętu, jako też i całej firmy , by jej się dobrze działo, więc...po co ja mam sobie głowę zaprzątać całym tym ,,hard... soft... i ...nance ,, - ot gram sobie i będę grać pokrzepiając się myślą , że ,,co ma płynąć nie utonie,, :p
    Ja mam dopiero 2 i...liczę że losowości nie zabraknie czasu, by mnie pozostałymi uraczyła
    - miłego dnia wszystkim i dużo słońca - no i niech Wam ryby nie tylko biorą ,ale i dają obficie :);)
     
  16. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a mnie brakuje kamizelek a bardzo malo leci z eventowki
     
  17. mala41

    mala41 Czeladnik forum

    A ja mam mały problem z misją...:eek: zdobyłam w zadaniach 1 bilet zwykły i 1 VIP, zrobiłam w misji 1zadanie srebrne 2,3,4,5 zadanie całe żeby zgarnąć roślinki i oddałam z rozpędu w 6srebrnym 2bilety VIp co uniemożliwiło mi już dokończenie misji bo nie da się już dokończyć 1zadania ani zrobić 6...i tak niby zdobyłam wszystko co potrzebne a nie mogę zdobyć pozostałych nagród :sleepy:
     
    dantic3 lubi to.
  18. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Wielkie dzięki, tylko nie wiem, gdzie mógłbym sobie pogwizdać.
    Na bonusy z koła, jak zawsze mogę liczyć, tylko że tym razem, poszło ponad 220 imprezowych, jednak się opłacało, bo, następne roślinki są już rozsiane na SP.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2020
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    mala41 1 bilet VIP jest nagrodą w 59. kroku po prawej stronie w evencie a 10 wśród nagród w zadaniach z misji to w sumie 11 i tyle samo biletów VIP jest wymaganych, ale faktycznie jak pominęłaś zadanie 1. złote i diamentowe a 2,3,4 i 5 zrobiłaś w całości to tych biletów VIP Ci zabrakło :(
     
    antonina-farmerska i olgs3 lubią to.
  20. mala41

    mala41 Czeladnik forum

    Moja wina, bo wcześniej nie zwróciłam uwagi że jednak jest ważna kolejność, jak rozpędziłam się w oddawaniu to nie popatrzyłam co jest wymagane, gdybym po zrobieniu 5 wróciła do 1 to byłoby OK
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.