Opinie Narciarstwo wodne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Sama prawda, tylko po co te nerwy? Swoją drogą może i dobrze, że niektórzy tak narzekają (nawet na pewno dobrze), bo to po pierwsze informacja o nie małej wadze dla owej firmy- która pomaga jej w zarabianiu owych koniecznych pieniędzy, a po drugie.... dzięki temu niektóre osoby ośmielają się napisać swój pierwszy komentarz po 6 latach na forum (które przecież jak sami przyznają czytują) ;)
    Wszystko w przyrodzie się przydaje...

    Nadal nie wiem czy zrobię cały.
    Pierwsze pnącze i dwa kompasy - za darmo.
    Drugie też nie wymaga większego wysiłku.
    Oczywiście dla mnie...
    Ale całość wydaje mi się zwyczajnie nudna.
    Co do marudzenia. Myślę, że gdyby zamiast trzeciego pnącza dać jakiś mnożnikowy item, ten event nie spotkałby się z taką krytyką.
    Byłoby wyraźne odcięcie, co jest dla szaraczka a co dla "ambitnych potentatów".
    Zwyczajnie nagroda "główna" jest słaba (zwłaszcza na tle reszty w tym evencie) i nijak się ma do zainteresowań i potrzeb osób które są w niej "orłami" (a do których podobno ma być adresowana).

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 lipca 2020
  2. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    hmmm....nie wiem jakie masz zasady prowadzenia biznesu...
    Klient zadowolony to klient kupujacy wiecej. Tu oglasza sie podczas zapisu, ze GRA JEST BEZPLATNA. Nie rozumiem wiec oburzenia, ze musza z czegos kogos oplacic. Od tego jest psychologia marketingu i sprzedazy. Umiejetna jednak a nie zachowujaca sie jak slon w skladzie porcelany.
    Wyciskanie na sile kasy z ludzi poprzez niby wyprzedaze np JC i innych "dobr" jest niczym innym jak umniejszeniem wartosci tych rzeczy. Przestaja one byc wyjatkowe i porzadane a staja sie tanim blichtrem. To powoduje niechec do inwestowania w farme i wykladania realnej kasy.
    Takich jak ja, kupujacych co msc jakies rzeczy jest mnostwo. Po tym co widze ostatnio nie zamierzam juz nic kupowac do grudnia i poczekam co bedzie dalej z farma. Takich decyzji jest mnostwo, choc starzy gracze o tym nie mowia, bo i po co.
    To jest REALNA utrata dochodu z farmeramy. Proba zarobienia na evencie jest ok, ale cala reszta daje do myslenia i kazdy rozsadny nie bedzie inwestowal w gre sama w sobie a takze eventy czy inne floreny, bo moze okazac sie, ze wspiera dogorywajaca, spisana na straty przez BP i majaca dac jak najwiecej zysku w czasie agonii gry.

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 lipca 2020
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    ..też się zastanawiam "czy to ten ewent?" Jak były drzewa florenowe do zdobycia to nie miałam wątpliwości żeby wytrzaskać się z zapasów wszelakich dóbr zgromadzonych przez X czasu, ale tutaj ? Niby się da całość zrobić, ale jak potem okaże się, że dwa kolejne eventy będą podobne, a zapasów zrobi się mało, to co wtedy...Pewnie nałogowo coś zrobię, ale szaleć nie będę. Chyba, że wypadną bonusy z koła :p
     
    aisunel, gretag, hator i dalsza osoba lubią to.
  4. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry :)
    No ja także robię , ale nie zrobię - skoro ,,przeciwnik,, nie gra fair play, nie ma sensu się z nim mierzyć, nawet jeśli mam dość realne szanse na zwycięstwo - a nie chwaląc się mam :p tylko...
    otóż to; czy warto ?
    Co niektórzy zapewne odpowiedzą, że warto, bo nagrody...Do tej pory największą i najwartościowszą nagrodą w każdym ewencie była dla mnie satysfakcja - co nie znaczy , że te inne nagrody nie miały znaczenia - miały i to dość duże, lecz satysfakcja, że swoją pracą mogę osiągnąć to na czym mi zależy, była... bezcenna. W tej zabawie, choćbym nie wiem jak się starała, i jakąkolwiek strategię obrała nie osiągnę tego bez ,,wspomagaczy,, - wysianie tych tysięcy badyla nie jest możliwe w tak krótkim czasie
    Mnie to nie dziwi i sama też mam ochotę odpuścić/zrezygnować z tej , jak i ,,głównej,, zabawy (Aquamanii) - bo nie o pnącze z kuponem będę się tu ,,potykać,, ale o te nieszczęsne kompasy , których zdobycie ... też jest przewidziane tylko dla orłów ? No może ,,sokołom,, także się uda, lecz takie ki-wi jak ja prędzej zrezygnują niż staną do tej nierównej walki.

    Otóż to :)- te pozostałe dwie części nadal są wielką niewiadomą i ... jeśli w nich podniesiono nam poprzeczkę równie wysoko/ możliwe , że nawet jeszcze wyżej niż tutaj to...

    ...ten mega pech staje się jak najbardziej realny - oby nie :)
    lecz ryzyko jest dość duże :music:i decyzja ,,co dalej,, nie taka łatwa .
    Też mam spory zapas nawozów i ...być może Fortuna ma dla mnie miłą niespodziankę w postaci jakichś ,,procentów,, xD:cry:xD jednak... nie pobiegnę radośnie w kierunku, który uważam za niewłaściwy - wręcz zły, bo gdy Olimp zobaczy, że dobrze się bawimy, to nas zacznie takimi ,,atrakcjami,, uszczęśliwiać coraz częściej - może nawet wymyśli tak powiązane ewenty , że...
    i najdzielniejsze orły nie dadzą im rady . A wtedy co ?:music:
    Aj aj aj... moc tej wypowiedzi niemalże mnie ogłuszyła - zaiste Szok :eek:
    Owszem, zdaję sobie sprawę, że tą grę ktoś stworzył i że musi nad nią czuwać sztab (?) ludzi, którzy nie pracują za darmo więc... nie inwestując w grę realnej gotówki nie oczekuję , że będę miała takie same szanse jak ktoś kto jednak wydaje pieniądze, ale... zastanawiam się właśnie , czy jako użytkownik produktu/gry nie zaliczam się automatycznie do potencjalnych klientów BP ?- nie inwestuję, lecz w każdej chwili mogę zainwestować, gdy mi się zaoferuje coś interesującego i przydatnego dla mnie. Może więc warto i o mnie powalczyć ? zaś o już zdobytych klientów ,,tylko,, dbać należycie , by ich nie stracić. Tymczasem gra zmierza w kierunku, który zaczyna zniechęcać większość zarówno klientów, jak i tych potencjalnych, a także zwykłych użytkowników, którzy nigdy klientami nie zostaną .Czyżby faktycznie ów kierunek oznaczał , że zbliżamy się do końca tej farmerskiej przygody ? I że niebawem wyrzuci się nas za burtę dodając (albo i nie) owo...
    - to dość czarny scenariusz, lecz co niektóre fakty wskazują na jego prawdopodobieństwo - jednak nie chcąc naginać faktów do teorii (spiskowych?) zaczekam cierpliwie, aż tych faktów uzbiera się na tyle, by w pełni potwierdzić, lub zaprzeczyć owym teoriom
    idę więc teraz zająć się bieżącymi sprawami mojej farmy, życząc wszystkim udanego dnia i dobrej zabawy:)

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 lipca 2020
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ano skandal,wszystko ładnie pięknie opisałaś.
    Tylko nie pomyślałaś że jesteśmy teraz w próżni.
    Kto chcę inwestować w coś co nie wie czy przyniesie mu to jakieś zyski,grudzień tuż tuż a my dalej nie wiemy co będzie z grą.
    Wiesz że teraz dużo ludzi napisało o wyciąganiu kasy co do tej pory inwestowało i to nie małe pieniądze.
     
  6. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Bawmy się bo orkiestra jeszcze gra i przynajmniej kamizelki dopisały .

    [​IMG]
    Jak statek zacznie tonąć nie zabraknie dla chcących się ratować ;)
     
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Ja to się chyba przykleiłam do tego mojego hamaczka xD Tradycyjnie nie robię, bo mi się nie chce :music:
     
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Siejąc normalnym trybem jutro o tej porze będę miał 2 kompasy i potem mogę siać dalej na luzie zbierając po drodze fanty. Wypadajek na start 789 + 3 od sąsiadów czyli 792 więc nie jest źle :)
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    w tym jest 6 jakie na dzień dobry dostałam w prezencie od Sąsiadów i Znajomych :)
     
  10. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Po co ja zaczęłam ten event???Już dawno postanowiłam nie robić żadnego i pomału wyleczyć się z nałogu.Bo to nie jest już gra którą zaczynałam kilka lat temu,tylko wyścig ,kombinacje i kasa i niema nic wspólnego z relaksem.
     
    pbkl lubi to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nieźle się tu gotuje.
    Tak wyrywkowo odpowiem, trochę jako adwokat diabła.

    Owszem musi.
    I owszem, to jest sztab, czasy trzech zapaleńców w garażu minęły naprawdę tak dawno temu, że już pora przestać do nich nawiązywać.
    Dodatkowo ten sztab naprawdę nie pracuje na wypasionych fonkach z puffinem, otrzymanych w promocji od operatora telefonii komórkowej.
    Ta gra, potężnie rozbudowana jak na przeglądarkową grę "free to play", czyli bez abonamentu, wymaga także - zdziwko - czegoś, co się nazywa hardware, software oraz maintenance, czyli sprzęt, oprogramowanie i serwis.
    Słowo honoru, wynagrodzenia dla personelu to grosze w porównaniu z kosztem tego sprzętu itd.
    O tym się jakoś tutaj nie pamięta. Dziwne.

    Olga, niby racja, ale nie do końca.
    To podwójne znaczenie słowa "inwestować" sporo tu miesza.
    Inwestować w przyszłość (czyli zamiast kupić dziecku soczek dzisiaj, upakować kasę na specjalny rachunek, z którego za 15 lat opłacimy jego studia w Wyższej Szkole Czegoś Tam) - to jedno.
    Inwestować w grę (czyli płacić, żeby się fajniej/łatwiej grało) - to inna sprawa i niewielki ma związek z jakąkolwiek przyszłością.
    Farmerama jest już dziś matuzalemem wśród gier tego typu, naprawdę bardzo dużo gier przeglądarkowych znika znacznie szybciej - bo się komuś odechciało na przykład.
    Inwestowanie w przyszłość w kontekście darmowej gry online to dziwaczny pomysł, bo nie można mieć pewności, że ta gra przetrwa.
    Kiedy ja płaciłam za rozmaitości farmerskie, robiłam to tylko po to, żeby sobie ułatwić i uprzyjemnić grę na dziś, a nie - żeby zapewnić sobie farmerską emeryturę za 20 lat.
    Tempo, z jakim internetowe biznesy działające zmieniają się w eks-biznesy, jest tak zawrotne, że nie warto o tej przyszłości nawet myśleć.

    Rozumiem, że ostatnia aktywizacja grupy Kubusiów (Fatalistów) wieszczących rychły koniec daje wszystkim do myślenia... ale jednak dziwię się, że większość graczy życzy sobie inwestować wyłącznie w ową "przyszłość", nigdy - płacić za dzień dzisiejszy.

    A w temacie - eventu nie robię, bo i po co.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 lipca 2020
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Wiem że podwójne znaczenie,napisałam tak pod wpływem wpisów graczy.
     
    gretag, zzizzie oraz draculik34 lubią to.
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję, że rzucisz jedną w moim kierunku :inlove:zawsze to kamizelka i daje szansę na ratunek xD

    W dalszym ciągu hamaczek i nic tego nie zmieni.
    Powodzenia robiącym event, cierpliwości i wytrwałości każdemu :)
     
  14. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Cześć . Na razie podrzucam hamaczek bo do " tanga bujanga " odpowiedni :).

    [​IMG]
    W grudniu podjadę kutrem torpedowym bo w tej kamizelce nie wytrzymasz w zimnej wodzie 3 minut ;).
    Miłego.
     
  15. aisunel

    aisunel Generał forum

    Robie,a czemu nie.o_O.Jako gracz bezinwestycyjny widze tutaj kilka +-sikow czyli 24 floriany,duzo pd,kuponiki,kompasy na 3 baloniki i jeszcze jakies darmowe bzdety:p.Na 100 krecen zwyklym i 30 imprezowym kolem wpadlo 2x+1 na 6h;O.Tysiac kropelek poswiece i juz bedzie blizej wyznaczonego celu,ktorym jest 96 lewa i 98 prawa strona,pikusxD.Wracajac do licznych przepowiedni konca gry,to od chyba 8 lat czytam o tym tak srednio 3 razy w roku,a jednak nadal gram za darmo i bede gral do samego konca mojego lub jej;):p.Troszke wiecej optymizmu i radosci z tego co jest,ewencik ciekawy i prosty i nie zganiajcie na firme,a bardziej opanujcie swoje lenistwo:).Mnie sie podoba i wyznaczony cel napewno osiagne.:p
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Teraz to na bank z niego nie zejdę xD ale czy wytrzymam aż do grudnia? Nie wiem :)
    Dziękuję i Tobie również miłego :)


     
    Cardamon, olgs3 oraz ewanta lubią to.
  17. ewanta

    ewanta Komandor forum

    evencik robię - naklejkę już mam :p kamizelek na start było trochę ponad 400, ale rano zebrałam część upraw
    trafiłam bonus za żniwa 100% zużywając coś około 100 imprezowych, a przy okazji wpadło ponad 10 kuponów na 12, 24 i 48 h. bardzo się z nich cieszę bo już jechałam na oparach ;)
     
  18. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    heja, u mnie z 3 pól karnegi oraz dwóch pól juty, wyskoczyło równe 500 kamizelek :D także chyba się uda dorwać to pnącze nr 1 :) a 2gie chyba sobie odpuszczę :)
     
    ewanta, aisunel oraz draculik34 lubią to.
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zastanawiałam się w którym wątku ponarzekać.:D
    No nic mi w tej grze nie idzie.
    Po pierwsze (primo) ;), kręcę kołem od 15-ej i nie chcą wypaść żadne bonusy :oops: i w związku z tym nie wiem czy zrobię cały event, a bardzo bym chciała.:cry::cry::cry: Po drugie (secondo) - na rybach też mi nie idzie - dosyć, że ze skrzynek w większości wpadają zwykłe przynęty, to z tych przynęt papugoryby, a te ze skrzynek dają SN albo TNZ. :cry::cry::cry: I po trzecie (terzo) nie mogę uszlachetnić szarłatu - czekam na ostatnie najważniejsze - miłość do SN i nie chce wpaść, a gdyby wypadło, to mogłabym podgonić wypadajki. :cry::cry::cry:
    I teraz nie wiem czy pisać od razu do PT, BP, PCK, PiS, BHP czy jeszcze do kogoś innego, że moja farma jest traktowana po macoszemu.:cry::cry::cry:
    No nic, sieję dalej. Co se ponarzekałam to moje.:D

    Edycja:
    No nie . . . zapomniałam napisać o wypadajkach - tu jest ok.
    [​IMG]
     
  20. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    co do łowienia to u mnie jak do tej pory 100% pereł wyskoczyło ze skrzynek po zapełnieniu danej rybki i obecnie mam 8 pereł
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.