Opinie Narciarstwo wodne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A mnie tam pasują eventy o różnym stopniu trudności.:)
    Jedne kończę wcześniej, inne później. Gdyby nie było takich eventów już dawno przestałabym grać.
    Misje np. mnie wcale nie interesują, nie są dla mnie celem w tej grze - robię je wybiórczo jak szukam potrzebnych nagród.
    Gram od 2013 roku, pamiętam początek gry i "kombinowanie" jak zarobić na cmj bo mnie już wstyd było przyjmować go w prezencie od sąsiadki. :)
    Bawmy się i wybierajmy z gry to, na co pozwalają nam nasze farmowe zasoby.:)
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gratuluję tym co ewent cały ukończyli :) gdyby koło było dla mnie łaskawe pewnie tez bym skończyła ;)mój wynik to 82/74 pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę :)
     
  3. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    Event definitywnie nastawiony na wyczyszczenie stodół z wejściówek, bonusów, SN czy SNZ. Trochę tego wypada ze skrzynek, więc pewnie dochody spadły, ale niech sie ugryzą w oko, bo to było przegięcie. Ja nie mam problemu z tym że sa odpłatne rzeczy w grze, bo to jest biznes, ale ostatnio tak chca kasy że juz jest niesmaczne.
     
  4. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Nie skończę eventu >:(. Zabrakło jednego zasiewu zielska. Trudno :oops:. Pozostaje żal i niedosyt. Lubię kończyć jak zaczynam.
     
  5. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    No to dobrnęłam :D, po wielkich trudach ostatni kompas i pnącze zdobytexDxDxD Satysfakcja ogromnaxD
    Trzymam kciuki za jeszcze walczących z czasem, gratulacje dla wszystkich bardziej lub mniej wygranych, za włożony wysiłek i poświęcony czas;)
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    oczywiście, że masz rację, każdy może robić co chce i kiedy chce...
    ale wczuj się w położenie kogoś, kto nie ma całej stodoły nawozów i nie ma szczęścia na kole (ale ma za mało biletów), chodzi do pracy której nawet na telefonie nie może zebrać farmy i wieczorem czyta wątek eventowy, kiedy on sam jeszcze dobrze nie zaczął a inny melduje że już skończył.... i tak jest od dłuższego czasu... można stracić chęć do grania?
    a rywalizacja jest owszem potrzebna jak są dożynki (chociaż ja nie przepadam za rywalizacją), ale żeby tak ciągle pokazywać co ja nie mam w stodole i jak to potrafię wykorzystać....
    dla mnie najlepsze eventy są takie, gdzie cała załoga współpracuje, wręcz się nie da skończyć jak nie ma współpracy, a takich eventów jest mało...

    gratuluje wszystkim, którzy się za to zabrali, niezależnie od wyniku :)
     
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Tak jak przewidywałam nie skończyłam.... Nic to, jak mawiał pan Michał. Bonusów z koła nie było, to i trudno było skończyć, a chlapać na pola SN i SNZ nie zamierzałam, bo nagrody takie sobie, a na pewno jeszcze nie jeden taki event będzie w przyszłości gdzie będzie warto chlapać. Jedna skrzynka z przynętami do otwierania mniej.....
    Gratuluję wygranym, a przegranym niosę słowa otuchy..... jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie (oby)
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Skończyłam na zrobieniu 150 zadań będąc tym razem na farmie non-stop z 5 godz przerwa na sen.
    Użyłam SN i Zośki przez 2 dni, poza tym woda + obornik
    Stwierdzam, że nie można było zrobić tego eventu bez góry różnego rodzaju wspomagaczy.
    To niewykonalne.
     
  9. Piotrusia1

    Piotrusia1 Okazjonalny autor

    Ja dotarlam tylko do 59/58. Zabraklo mi 30 kamizelek i utonelam przed doplymieciem do biletu na statek.
    Ale numer. z 3 pol marchewki wypadlo mi 15 kamizelek,gdybym wiedziala sadzilabym marchewke...
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2020
  10. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Niestety nie mam. Wtedy jakos przestalam grac...
    Po ponad 5 latach wrocilam i stad nie mialam pojecia co to kasztanek...
    A i ze szklarnia musze sie zapoznac...

    Event do tej pory uwazam za nieudany.
     
  11. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    jakos zmeczylam nieprzespane noce troche wydanej kasy i wszystkie zapasy bonusy cobyly w zapasie kolo dalo tylko raz 1 plus ale nasiac ponad 60 tys zielska to bylo bardzo duzo nie mowiac nic o wypadajkach
     
  12. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Ja też nie skończyłam - doszłam do 68. Byłoby trochę dalej, ale wczoraj już stwierdziłam, że nie ma sensu, szkoda kuponów. Nie dałabym rady już skończyć, a tylko pnącze z kuponami było warte uwagi.
     
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)

    Po dobie zastanawiania się czy robić, zaczęłam :music:, a jak zaczęłam to i wczoraj wieczorem skończyłam:p


    [​IMG]

    Farmerom którzy skończyli ogromne gratulacje, a tym którym się nie udało - nie macie czego żałować, event totalnie do bani.
    Pozdrawiam ciepło wszystkich:)
     
  14. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Niestety zdobyłem tylko jeden kompas....pytanie do zorientowanych ;)czy jest inna możliwość zdobycia brakującego kompasu
     
  15. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    niestety, ale nie ma takiej możliwości:(
     
  16. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    ok dzięki ....mówi się trudno i gra się dalej
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Były czasy, że nie miałam całej stodoły nawozów i wyczynem było zgromadzenie 100 SN na następny ewent, nie było skrzynek więc i z wejściówkami był kłopot, ewenty kończyłam w ostatniej minucie, ale nigdy nie zniechęcało mnie do grania to, że ktoś zrobił ewent błyskawicznie, raczej podziwiałam i podziwiam, że jednak można tak szybko i mobilizuje do kombinowania, co by tu jeszcze ulepszyć.
    To co uważasz, że narzekać to jest ok., a pochwalić się, że udało się zrobić szybko to już nie wolno?
    Zawsze ktoś będzie pierwszy a ktoś ostatni.
    A bardziej niepokojące dla mnie jest to, że niektórzy co by nie było to zawsze narzekają, ewent trudny, źle, łatwy, o to okropnie, albo za długo rośnie, albo za krótko, nigdy w sam raz. Myślę, że ostatnio zbyt dużo jest narzekania, a zbyt mało dobrych rad.
     
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Event jest określony jako trudny, gdy chciało się zrobić całość.

    Odkąd zaczęły się eventy ze stopniowanym poziomem trudności typu łowy/kości, to zwykle w poradniku pisano "podstawowy event: łatwy/średni, całość: trudny". I tak też odbierałam ten event. Co prawda w poradniku tym razem nie rozgraniczano na minimum i całość.

    Dla mnie podstawą tego eventu było dojście do 1.pnączy i zgarnięcie 2 kompasów do Aquamanii. Wtedy zebrało się jeden bąbelek ze skrzynią i odblokowało dostęp do pnącza nr 1. Więcej nie potrzeba. A jak ktoś chciał, to pokusił się o pnącze nr 2 i 3 z Narciarstwa i zyskał pozostałe 2 kompasy, które odblokują kolejny bąbelek ze skrzynią.

    I podstawę Narciarstwa dało się spokojnie zrobić siejąc systematycznie, bez dopalaczy i innych.

    A tu pojawiają się posty, przez które co...? Mam się czuć winna, że chomikowałam skrzynki z imprezówkami i SN/SNZ? Że kręciłam kołem do znudzenia z tego co dały skrzynki? Nie potrafię utrzymać wejściówek na kole, zwykle mam 0/0 i gdy poluję na bonusy, to wszystkie wejściówki są tylko ze skrzynek.

    Swoją drogą część graczy najpierw narzeka jakie to niesprawiedliwe, bo oni nie mają tyle zasobów, a potem pogardliwie że i tak by ich nie wykorzystali na takie marne nagrody. To skąd ta afera, skoro nagrody takie marne?


    Jakby dali wszystkie pnącza za darmo, to by było narzekanie, że nie warto grać, bo gra na pewno padnie, skoro dają kupony za darmo.
    I tak źle i tak niedobrze... :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2020
  19. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    cyt:"więc pewnie dochody spadły, ale niech się ugryzą w oko".Wiesz próbowałem i kurczę no nie da się:) ale za to ugryzłem się w językxD:p.
     
  20. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Ja tym razem też nie skończyłam :p , jakoś do tej pory w podobnych eventach tzn. takich gdzie trzeba osiągnąć dwa równoległe 100 zadania nigdy jeszcze nie udało mi się dotrzeć do końca :cry:, może gdybym nie chodziła do pracy i miała ogromne zapasy SN ;) udałoby się , wiem zaraz ktoś mnie skrytykuje że wcale tak nie trzeba , ale to tylko gra i jak czegoś nie dam rady zrobić to świat nie runie a ja najwyżej będę miała lekki niedosyt i nadzieję , że może jak nie tym to innym razem się uda ;):) .Pozdrawiam wszystkich farmerów życząc powodzenia w przyszłych eventach 8):)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.