Opinie Narciarstwo wodne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Event zakończyłem ponad 300 imprezówek do tego ok 2500 SN i troche SNZ bez tego dla mnie nie do zakończenia jeżeli trzecia część bedzie wymagała takich lub podobnych nakładów to niech BP samo sobie robi ten kolejny event zresztą już myśle o zakończeniu tej zabawy przynajmniej na jakiś czas .
     
  2. Magda7373

    Magda7373 Forumowy żółtodziób

    powiedzcie proszę...bo dptarłam do 70 i dostałam rząd....i nie wiem który to jest i jak na nim umieścić przedmioty!!!


    Pomożecie?????
     
    talarek1961, MYSZKA2005 oraz Ania.1987 lubią to.
  3. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Rzędy z palikami i sznurami , posadź na nie itemy 1 lub 2 polowe
     
    Ania.1987 i talarek1961 lubią to.
  4. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    Właśnie - ewent z taką ilością roślin długo rosnących nie jest dla zwykłych Farmerów. Trzeba użyć dużo wspomagaczy, a tylko wybrani je mają. Mimo bonusu 100%/24h, użycia nie małej ilości SN, SNZ - do 100 brakło 8 zadań, kamizelek zostało 1250, roślin zabrakło. Oby takie ewenty już się nie powtórzyły.
     
  5. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    uff dotarłam do mety ale jeszcze mam zadyszkę było ciężko
     
  6. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Zrobiłam nieco ponad plan:D 134 zadania i starczy:pBez wspomagaczy bo i tak czasu brak na sianie z zegarkiem:)
     
  7. abask

    abask Komandor forum

    Po obu stronach mam po 71 zadań. Reszta przepadła.
     
  8. Ania.1987

    Ania.1987 Okazjonalny autor

    Witam :) Mi udało się dobrnąć do końca eventu, koło pomogło...ale poszło 150 wejściówek i dużo, dużo wspomagaczy ( SN, SNZ ).[​IMG]
     
  9. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    Wtam , oby nigdy więcej takich eventów, powtórze się ale powiem masakra jakaś , bez bonusów na kole, bez oceanu zielonych kropelek, imprezówek, nikt nie ukończyłby takiej gierki, brakuje 600 po prawej tymiamku, ale o 13 zbieram reszte i gotowe. Jeśli BP nie chce stracić graczy to niech zwolni tempa, bo nie nadążamy:)
     
  10. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    dawno nie byłam tak zniesmaczona eventem, pomimo wychlapania 4tys SN nie udało mi się dobrnąć do końca. Bez premek z kola nie dało sie tego zrobić, a koło nie chciało premek dawać. Poszło ponad 300 imprezowych wejściówek (całe zapasy wejściówek i skrzyneczek z wejściówkami), o zwykłych nie wspomnę i tylko perfumy, banany i gwiazdki z koła, PD i TPD, co przy poziomie 231 jest nic nie warte.
     
  11. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    nie pamiętam kiedy musiałam robić event do ostatniej chwili,jeszcze jeden zbiór i dopiero koniec.Jakbym wiedziała to raczej bym nie zaczynała za dużo mnie kosztował mimo tego że miałam na kole +100%+1+1. SN i SNZ poszło dużo uważam nawet że za dużo jak na te nagrody.To że skończę mnie nie zadowala ,bo teraz widzę że jak farmer pracowity a biedny nie ma szans zrobić.
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzięki niedogodnościom związanym z wiekiem udało się ukończyć. Oczywiście jest w tym ogromna zasługa koła fortuny i morza SN. Największa jednak jest w tym zasługa graczy, którzy tutaj dzielą się swoimi wyliczeniami i radami :)
     
  13. CiociaUla

    CiociaUla Czeladnik forum

    Mi jak zwykle brakuje wypadajek i nie wiem jak to inni gracze robią jak na powyższym zdjęciu 1452.Ja próbowałam wszystkiego duże pola i małe pola,rośliny eventowe i takie które długo rosną.Cudów nie było najwięcej ponad 50 na polu,-.-Tą oto metodą dowlokłam się do 112 zadania i odpuszczam czasu brak.:cry::cry:
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Zrobię (bo jeszcze zbiorę rośliny za godzinę) 91/100 i 100/100 (cztery kompasy będą zdobyte). Wylotek ponad 1400 ponad stan, a niczym nie podganiałam...
    Moje 1000% "nie" dla eventów w których wynik zależy od zasobów a nie od pracowitości i pomysłowości. Nie każdy ma całe łąki nawozowców i kupione kiedyś za kasę pnącza dające imprezowe wejściówki (tych całkiem darmowych z eventów nie ma specjalnie dużo i mam je wszystkie, ale dają mi jakieś 30kilka niebieskich biletów na tydzień, a nie 200-300 jak niektórzy co event wywalają).
     
  15. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Ja zdobylam kompasy, bez szalenstwa, troche SN i smigielek, bo duzo mam a czasu brak, ( praca wzywa ), ale nie zamierzam zuzywac moich zapsow bez sensu. Tych kilka "baobabow nawozowych", ktore mam ze starych czasow nie ma "owocow" co godzine. Dalej ani mysle robic tej czesci eventu. O reszcie pomysle, choc na sama "mysl" odechciewa mi sie po tych "rewelacyjnych czesciach" eventu, ktore juz znamy.
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Nie ma żadnego pnącza kupionego za realna kasę. Tylko te co nazbieram ze skrzynek i innych eventow.
     
  17. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Lubię eventy i staram się robić je do końca. Ten ewent też udało się skończyć, ale satysfakcja... średnia.

    [​IMG]
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Udało się i skończyłam, znalazłam w spiżarni taki bonus do złotego slotu "Większe plony z uprawy roślin polnych bonus 100% " i to pomogło.

    [​IMG]

    A kamizelki leciały u mnie jak szalone i pozostało tyle : [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2020
  19. -Agnieszka.s-

    -Agnieszka.s- Czeladnik forum

    Z jednej strony event przyjemny, z drugiej masakra jakaś! Raz za mało wypadajek, a teraz brak ok 6 tys. kotwiczado i tymianków do końca. Obawiam się, że zabraknie mi jednego zadania do zdobycia ostatniego kompasu. Inni gracze mają rację - bez bonusów, wejściówek i super nawozu ani rusz. Oj farmo, farmo, chyba się przeliczyłaś... Zdecydowanie jeszcze kilka godzin, a nawet jeden dzień byłyby przydatne, żeby na spokojnie to skończyć. Palce zaczynają mnie boleć od wyrywania badyli. Ach. xD

    Edit. Siedziałam i wysiedziałam! Udało mi się z koła fortuny zdobyć jakieś 3 kolejne bonusy i się udało zdobyć ostatni kompas! :inlove: Do ostatniego pnącza zabrakło mi 6 zadań, więc oceniam wynik za całkiem ładny. Ale tempo było mordercze. Oj oj xD
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2020
  20. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Udało mi się zrobić całość.:D Mimo 3x100% i 2x +1do plonów z koła, skończyłem 3 godz. przed końcem. Szok! Koło było dla mnie bardzo hojne pierwszego dnia. W ciągu 2 min wykręciłem 2x100% i 2x+1 z plonów i 4 kupony (3x12h i 1x24h). I ostatnie 100% wczoraj o 6.15, wiec dziś musiałem na siłe wstać przed 6.15. Co powiedziała na to moja żona (mamy urlop) nie napisze bo bana dostanę...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.