Opinie Narciarstwo wodne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ja zdążyłam i śmieję się do tej pory.;)
    Gdyby można było przesyłać dowolną ilość kamizelek, to chętnie bym Ci wysłała.:)
    Tyle mi zostało po zrobieniu całego eventu.
    [​IMG]
     
  2. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    finito trzymam kciuki zaresztę walczących
     
  3. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Event zakończony w całości:oops::D , koło się do mnie uśmiechnęło :D:inlove:( pomógł bonus + 100 % na 24 h i 200% na 12 h ) nie wierzyłam że skończę a tu jeszcze przed czasem :pxD, bywa tak że cuda się zdarzają :p. Powodzenia dla walczących :).
     
  4. dotas

    dotas Stały bywalec

    A ja nie lubię takich eventów, bo nigdy nie mogę skończyć. Brakuje wypadajek i roślin. A najgorsze, że braknie też komasów. Może jeden zdobędę, ale i tak braknie jednego. Porażka.
    Gratuluję tym, którzy skończyli. Powodzenia walczącym dalej. Ja nie odpuszczam. Walczę dalej. Super nawóz cały wypaćkałam, ale co tam. Jakoś go zdobędę.
     
  5. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    ja na pewno nie skończę bo w nocy smacznie spałam ale cieszę się jak małe dziecko że jutro już koniec tego eventu i będę mogła wystawić swoje ukochane zagrody
     
  6. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Normalnie trudno w to uwieżyć ale ja wyleniała wrona prawie zostałam orłem i skończyłamxD. Dla zainteresowanych: płacę tylko za premium nie kupuję nic więcej. Na kole wykręciłam około 130 imprezowych wejściówek i koło 200 zielonych. Miałam raz bonus 100% i raz +1(Drugiego dnia eventu,) dołożyłam wówczas do diamentowego bonus 100% oraz +3( te bonusy miałam zachomikowane z poprzednich eventów) siałam wówczas na super polach. wylałam ok 2000 super nawozu bo chyba 5 razy musiałam wypadajki podgonić uszlachetnionym krokusem. Super nawóz zdobyłam w misji miłośnicy zupy- na zakup strusia i jajek straciłam 250milionów.
    Przepraszam że tak szczegółowo i rozwlekle to wszystko opisałam, ale może komuś kiedyś to pomoże w następnych eventach. Acha mam level219. Pozdrawiam i trzymam kciuki za walczących.
     
  7. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Do krokusa to trzeba mieć jeszcze level odpowiedni :p
    Ja póki co męczę cebulę xD po ilu mniej wiecej wizytach w szklarni udawało Wam się ją uszlachetnić na efektywność SN?

    A jak jest z wypadajkami z super pól? Bo ja myślałam, naiwnie chyba, że super pola - więcej roślin, więcej wypadajek. A tu z cebuli na jednej łące wyskoczyło 45, czyli dokładnie tyle samo, co ze zwykłych pól...

    Na szczęście się udało - jedyny realny dla mnie plan, czyli dwa pnącza zdobyte :)No ale kosztowało to sporo nerwów, czy kamizelki wylecą i spooooro zachomikowanych zielonych kropelek. Dzięki wszystkim za wymiany kamizelek, powodzenia wszystkim jeszcze walczącym!
     
  8. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Z każdego pola (w tym też super pola) otrzymujemy zawsze maksymalnie 1 wypadajkę, czyli z 45 wystawionych pól można otrzymać najwięcej 45 wypadajek (jak było też w twoim przypadku)...warto jednak nadmienić, że na super polach jest praktycznie 100% szansa na wylotkę...przynajmniej ja do tej pory zawsze tak miałem:)
     
  9. ewanta

    ewanta Komandor forum

    przed chwilą rozsiałam na farmie kotwiczado - a jakbym nie rozsiała to bym skończyła :cry::cry::cry: brakuje mi 392 sztuki a na polach radośnie rosną 401 ziarenka.
    tak to jest jak przed poranną kawą obrabia się farmę:p
    za 5 godzin będzie koniec
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mnie udało sie dziś sfinalizowac narty wodne ,końcówka była bardzo emocjonująca:)
    Kamizelek mam trochę więcej niż 200
     
  11. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    podzielam Twoją opinię takie ewenty są po prostu do bani ale już niedługo będziemy się wkurzać zaraz gra pójdzie do lamusa jak zabiorą flash
     
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Udało się skończyć to chyba do tych orłów,orlic,orląt się zaliczam.
    Rozmowa z tobą i narzekanie trochę mi pomogła,dzięki temu się sprawdziłam.
    Satysfakcja ogromna z ukończonego eventu.
     
  13. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Nareszcie koniec:)
    Nie będę pisać ile czego "wypaćkałam",ile bonusów itd. bo szkoda słów:(
    Fakt pozostaje faktem - bez tego event nie do przejścia:p
    Zaparłam się to i skończyłam ale jak kolejne takie będą to już raczej poleżakuję sobie,tym bardziej,że od Soboty zaczynam 2 tyg. urlopxD
    Powodzenia walczącym życzę:)
    Ps.Gdyby Ktoś był chętny na sąsiedztwo-zapraszam-znów jeden mi odpadł;)
     
  14. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    też nie zaliczyłam roślinek dużo a wypadajki dramat
     
  15. magros

    magros Nadzorca forum

    Nareszcie u mnie tez koniec wymeczylam
     
  16. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    zrobiłam 142 gry ....
     
  17. halina54

    halina54 Hrabia forum

    gra zakonczona na 173..pnacze nie wyroslo
     
    aisunel i talarek1961 lubią to.
  18. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    też skończyłam lewa74/100 i prawa71/100:cry:
    na pasku dolnym145/200xD:D
     
    aisunel, kalinamala oraz talarek1961 lubią to.
  19. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    Ja skończyłam na 71/71 z wypadajkami 1187 ... brak roślin :)
     
  20. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Robię do neonowej zagrody i koniec , brak roślinki
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.