Opinie Narciarstwo wodne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie 86/86. Muszę się skupić teraz na czwartym kompasie. Może się uda. :p
     
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Udało się zrobić całość. Jak dla mnie rośliny za długie
    [​IMG]
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nie wiem co u ciebie znaczy środek, ale dobrze jest trafić w ten zielony okrąg.:)
    [​IMG] Pewnie, że nie zawsze wypadają najlepsze ryby, ale szansa jest większa.:)
     
  4. magros

    magros Nadzorca forum

    bacowa ten w srodku czy na zewnatrz
     
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    To właśnie miałam na myśli :)
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Na zewnątrz.
     
  7. magros

    magros Nadzorca forum

    dzieki a ja caly czas trafialam w srodku i byly fladry
     
    talarek1961 i tereska1108 lubią to.
  8. abask

    abask Komandor forum

    A mnie się wydaje jednak losowe przydzielanie rybek.
     
  9. aisunel

    aisunel Generał forum

    Juz policzylem,calosci nie zrobie nawet gdybym stanal na lokciu,dzien za pozno odpalilem bonusy na zniwa ze skrzynek ale kompasy bede mial wszystkie.Placzu nie bedzie,bo tez szalu nagrodowego w tym ewencie brako_O.Te 4 kupony 1h miesiecznie niewiele urywaja:):p.Ale zawsze bylyby 4 gratisxD.Gratki dla spelnionych:)
     
  10. katrina_60

    katrina_60 Aktywny autor

    powinni przedłużyć ten event, z takimi ilościami roślin nie ma opcji w normalnym czasie wszystko zrobić bez nawozów w dużej ilości a to wszystko kosztuje kasę. Powinni takie eventy robić by wszyscy mieli szansę zdobyć chociaż rzeczy potrzebne do równoległego eventu a tak nie ma szans żebym zdobyła 4-ty kompas. Jeszcze tak długo rosną te rośliny. Porażka i takie coś mnie wkurza na maksa.
     
  11. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Więc tak- event do ukończenia dla wszystkich :)... żarcik ;)
    Aby zdobyć tylko kompasy do równoległego eventu z rybami (nie licząc ukończenia całości) brakuje mi: 10577 majeranku, 865 kotwic, około 6300 rdestu, około 5100 szalonych nart, 271 kamizelek (akurat tu problemu nie ma)... myślicie, że nasieję? :D, oczywiście, że nie :), jak na mój 219 poziom, to powinnam już mieć prawie ukończone wszystko, a wygląda, jakbym nic nie robiła i tylko leżała na polu :D
    Tyle w temacie ;)
     
  12. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Podsumowanie dziś bo jutro nie będzie czasu
    [​IMG]

    Być może jeszcze jakieś zadania zrobię ale nie zdążę wstawić przed końcem eventu
    Powodzenia jaszcze walczącym
     
  13. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Ja też nie skończę pomimo mam 223 lvl i będzie to mój ostatni ,szkoda nerwów .
     
  14. artur12200

    artur12200 Czeladnik forum

    Jak wam się to udaje? Wstawiam te rośliny, podlewam wodą i nawozem, zbieram nawet w nocy i dopiero dziś rano udało się dobrnąć do drugiego biletu i dłuższych roślin. :( Brakuje mi wypadajek, a nie roślin. Mam te posągi na drzewie na najwyższym poziomie.
     
  15. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Kręcimy kołem z zachomikowanych na takie eventy imprezówek i jak wpadnie bonus to wtedy siejemy z supernawozem i Zośką na superpolach lub na małych. Wszystko zależy od tego ile kto ma uzbieranego supenawozu i Zoski. dawniej pociąg przywoził takie drzewa nawozowe co niektórzy gracze odsyłali z powrotem bo im się za duże wydawały i za długo rosną. Ot i cała tajemnica
    Nawet jak nie masz tych drzew to idzie nazbierać supernawozu i zośki w różnych misjach, skleporamie. na kole i gospodarując rozsądnie pomagać sobie podczas eventu
     
  16. artur12200

    artur12200 Czeladnik forum

    Tak jak pisałem, mam rośliny, brakuje mi wypadajek, w tym wypadku kamizelek. Dzięki za wskazówki.
     
  17. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Warto zainteresować się szklarnią i uszlachetnić rośliny tak żeby móc zbierać długorosnące np. dwa razy dziennie. Alchemika tez poczytaj
     
  18. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Proponuję uszlachetnić krokusa i wypadajki zdobędziesz
    Krokus podrasowany rośnie sekundę
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    zx221 - Twój post, który nic nie wnosił do tematu eventu usunęłam.

    Jest szansa, że zdobędę czwarty kompas, a tym samym dostęp do kolejnej skrzynki z przynętami.
    Koło łaskawie dało mi na koniec 100% do zbiorów :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 sierpnia 2020
  20. truskawa2004

    truskawa2004 Czeladnik forum

    [ciach]

    A żeby nie było, że nie na temat - mnie się nie uda, brak kamizelek. Trudno, to tylko gra.

    Post edytowałam i usunęłam Twoją uwagę. Jeżeli masz jakieś uwagi dotyczące mojej pracy, to zapraszam ze zgłoszeniem do Pomocy Technicznej.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 sierpnia 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.