Opinie Narciarstwo wodne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    [​IMG]

    Dziś po wykręceniu 100 imprezowych wejściówek na chutneju :D
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Może warto przejść na super pola ;) przy użyciu kerststola i białej niewinności zbiory byłyby większe ale to wymaga jednak zapasu SN.
     
  3. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Planuje robić na małych i na SN. Mówisz że lepiej wyjdę na dużych super polach?
     
    Ania.1987 i talarek1961 lubią to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A nie brałam pod uwagę małych pól i SN, trzeba by to przeliczyć a ja już teraz muszę uciekać :(
     
    Ania.1987 i olgs3 lubią to.
  5. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Jak na razie, nie mam na co narzekać, z pięciu połowów, dostałem 3 nagrody, a w jednej z nich, była brakująca szusta perła, i tym sposobem, pierwsze pnącze już dynda.
     
  6. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    [​IMG]

    miałaś rację na super polach jest znacznie lepiej i zaoszczędze trochę SN :)

    dziękuje za radę
     
  7. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Poczekam i zobacze. Juz w nic czego naocznie nie zobacze nie uwierze...
     
  8. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Końcówka eventu i już wiadomo, że nie dociągnę do końca...wypadalce będą w komplecie, bo już niewiele ich brakuje do wymaganej ilości, ale roślin to ja już nie zdąże wysiać (10 tys. jednej i drugiej), mimo wcześniejszego +100%, które łaskawie wyskoczyło po 150 kręceniach kołem-.- nie podobał mi się ten event, wykończył mnie nerwowo, mimo, że to tylko gra...wiem>:(mam trochę bonusów w pasku, ale na pewno ich nie użyję, bo za długo je zbierałem, żeby teraz wydać na taki małowarty event....chciałem zdobyć choć wszystkie kompasy, ale chyba jednego po prawej stronie braknie i będzie o jedną skrzyneczkę mniej, trudno, misiek trochę mniej połowi;) na szczęście z perłami u mnie nie jest najgorzej....chciałem skończyć dla satysfakcji i tych wszystkich wejściówek, które wykręciłem...niepotrzebnie:cry: gratulacje dla wszystkich, którzy ukończyli/ukończą ten event w całości!8)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 sierpnia 2020
  9. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    chroniczny brak kamizelek :cry::cry::cry:o perłach nie wspomnę bo szt 2
     
  10. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Nie skończę Narciarstwa.Żałuję,że rozpoczęłam event. Za dużo tego ,zapomniałam przez 2 dni o otwieraniu skrzynek.Nie tylko farmą żyję,do pracy muszę iść a rośliny mogłyby szybciej rosnąć.Mruczki także nie skończę. To nie są eventy dla ludzi pracujących.Powodzenia dla kończących eventy ,gratulacje dla tych ,którzy ukończyli.:D:D:D
     
  11. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    przysięgam, że zacznę warczeć... dalej mam całe 3 perły, skrzyń otwartych multum...
    z pozytywów - koło dalej mnie lubi i trafiłam +100%/24h i +1 na ok. 20 imprezowych
     
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Pięć skrzynek dało pięć najgorszych przynęt...połowy dają najgorsze ryby nawet jak trafię w środek ( przynajmniej tak to wizualnie wygląda). Jednej perły do uruchomienia pnącza nadal brakuje, nerw szarpnięty na max 8)
     
  13. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Mam na ten moment 91/94,zbiór brakujących roślin za 2h,nie wiem czy bez bonusów zdążę:p ale robię do końca;)
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Event jest do jutra. Spoko zdązysz
     
  15. cookie11maya

    cookie11maya Okazjonalny autor

    Startując w tym evencie założyłam zdobyć dwa kompasy. Dziś zdobyłam pnącze z gwiazdką. Po lewej stronie mam wykonanych 45 zadan a po prawej33. Czytając Wasze komentarze to z moim stażem jestem zadowolona. Roślinki mam, kamizelek niestety brak.
    Pozdrawiam
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Zdobyłam 2 bilety do spółdzielni i nowe rośliny na rozsiew.
    68 /58 to wszystko, co udało się zdobyć, siejąc non-stop, używając pare razy SN i Zośki, pilnując zbiorów w dzień i o 2 w nocy...
    Stan roślin 180 kotwiczado i 106 tymianku...

    Uważam, że nie da się ukończyć eventu bez JC, SN i Zośki.
     
  17. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Pnącza zdobyte, resztę roślinek rozsiałam na dokończenie pierwszego i ostatniego poziomu misji.
     
  18. halina54

    halina54 Hrabia forum

    .... u mnie niestety tez nie bedzie zakonczony event i nawet nie wiem czy dojde do pnacza,na teraz mam 80 /81.Roslinek duzo brakuje zbior za 3 godz ale bez bonusow z kola niestety nie da sie zakonczyc na samej wodzie i kupie.Misji tez nie zakoncze..niestety smutna dola rolnika...gratuluje tym co ukonczyli
     
  19. -ola55-

    -ola55- Okazjonalny autor

    doszłam do połowy pozbyłam sie wzsystkich ulepszaczy dopalaczy :p:pi jestem goła i wesoła a osiagnełam tylko jedna chmurke masakra kto to wymyslił a nocy zarywac nie bede a jeszcze wypadajek jak na lekarstwo:oops::cry:
     
  20. Ania.1987

    Ania.1987 Okazjonalny autor

    [​IMG] Zostały 22 godziny do końca eventu, raczej nie zdążę wysiać tyle eventówki :oops: ... ale powalczę do końca ;) może koło będzie łaskawe. Powodzenia dla robiących eventy i gratulacje dla tych, którzy ukończyli . :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.