Opinie Narciarstwo wodne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    U mnie dopiero 34 zadania po lewej i 34 po prawej stronie.
    Cały czas brak kamizelek :(
    Ciekawe, czy dojdę do 59 zadania, żeby zdobyć choć jeden bilet...
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Spróbuj posiać na leśnej i wodospadach roślinę na wylotki,korzystając z alchemika:)
     
  3. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Jeśli komuś potrzebna Maska tiki to niech podeśle sowę;)
    U mnie event na końcówce- brakuje jeszcze tylko kotwicowatych i trochę turbinek- prawdopodobnie od jutra leżaczek;)
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Aniu, źle zrozumiałem. Po fakcie załapałem że wypadajki odgrywają tutaj rolę :)
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Koniec urlopu, koniec pływania na nartach wodnych;)

    [​IMG]
     
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Wszędzie sieję teraz długorosnące na kamizelki w tropikach j na farmie... ( w nocy i w dzień ) -.-
    a kamizelek dalej brakuje:(
    Za 3 godz zbiór...

    poprawka: po 33 zadania zrobione, mam 2 kompasy.
     
    dantic3, antonina-farmerska oraz olgs3 lubią to.
  7. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    A ja mam 41/39 i raczej nie uda mi się skończyć z perłami masakra .. Tak robię bo robię na urlopie jestem ale od poniedziałku wracam do pracy więc kiszka :) bonusów 0 ech...
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tak sobie siedzę i myślę-czasami mi się to zdarza..:p Bonusy na ten,byle jaki event, wybieracie z koła,skrzynek itd...Po co?o_OCo takiego jest w tych pnączach?o_Oo_O No może za stara jestem i nie rozgarnięta ale mi by było szkoda...8) Zakończyłam te cudowne eventy,zbieram moje 3 skrzynki-masakra-no może,,jak dadzą w dalszych częściach item ze słoniem,to zawalczę=a tak,to nic tu dla mnie nie ma,żeby o to walczyć-siać,siać...zbierać,zbierać...:p
     
  9. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Przepraszam, ale chyba się już troszkę pogubiłam w tym wszystkim i proszę o rozjaśnienie mojego umysłu do czego są potrzebne te roślinki rdest i szalone narty?
    Pozdrawiam:)
     
  10. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    może Ciebie już pnącze nie bawi ale przypomnij sobie jak to było kilka lat temu.. nie wszyscy mają lv 227
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Te roślinki są potrzebne do wykonania kolejnych zadań w evencie. Dokładnie od numeru 69.
    [​IMG]
     
  12. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Dziękuję pięknie dobra kobietko:)
    Pozdrawiam:)
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Gosia, a na co mam trzymać te bonusy? Jeśli w grudniu powiedzą mi papa, to tyle mojego, że sobie je wykorzystam teraz:p
    Jutro dokończę misję, już na spokojnie, bez bonusów;)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No nie bawi ale akurat to w ogóle...:p Co daje?;) Nie wszyscy maja 227 level ale ja mam=nikt mi go nie dał,sama wypracowałam przez te 6 lat; i mogę trochę wybrzydzać...;)
    Do grudnia jeszcze chwila-wiem,wiem,sama nic prawie nie robię na farmie,więc spoko...Pewnie nic,z tego co osiągnęliśmy nie ma znaczenia...Ale może?;)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2020
  15. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    pewnie, że możesz powybrzyzać a mnie dobrze rozbudowane pnącze daje coraz więcej profitów i pomaga w doszlusowaniu do Twojej pozycji... miłego weekendowania życzę
     
  16. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    U mnie na chwilę obecną stan 59 / 38 , z wypadajkami też nie najlepiej ale walczę nadal ile zrobię czas pokaże , perełek brak 3 sztuki do drugiego pnącza , powodzenia wszystkim 8);):)
     
  17. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum


    I podobnie myślę :) hehhee misje w spółdzielni nawet nie ruszone :) tak sobie robię ile zrobię :)
     
  18. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Na leśnej i wodospadach sieję na wypadajki ale krucho okrutnie. Mam jednego Jaśka ale chłopak nie daje rady. Wszyscy juz chyba pokończyli bo na targu peno nawozu a wczoraj trzeba było sie o niego bić.

    Czy ja mogę wiedzieć o co chodzi z tym końcen Farmeramy po Nowym Roku? Jak? Czemu? To ja, córka marnotrawna wracam po kilku latach nieobecności na swoją farmę, bo mi się mimo wszystko ciągle tęskniło, tylko nie umiałam odzyskać hasła, z 93 poziomu toczę się powoli i co? Nawet do setki nie dociągnę? Nawet mnie nie straszcie!
     
  19. rzucha4

    rzucha4 Aktywny autor

    no właśnie, ktoś wie co dalej z Farmeramą?odnośnie eventu 59/39...totalny brak wypadajek
     
  20. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    jak go zaliczyć roślinek w sam raz ale z wypadajkami gorzej starczy tylko na jedną nie na obydwa o_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.