Opinie Narciarstwo wodne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    na razie tyle i raczej więcej nie będzie
    [​IMG]
    powodzenia walczącym i gratki dla tych co już skończyli
     
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Idziemy łeb w łeb ;)
    Nie poddawaj się - trzymam kciuki :)
     
  3. Ania.1987

    Ania.1987 Okazjonalny autor

    [​IMG] U mnie troszeczkę więcej, bo koło się zlitowało i +100% 2 razy dało. Powodzenia walczącym :) :) :)
     
  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Kurczaki kręcę na tym kole. Już nie mam prawie żadnej skrzynki z wejściówkami (a miałam ich sporo) i od kilku dni nie mogę trafić choć na jedno +100%, albo żeby chociaż +1 do plonów -.- Zaraz będę miała focha na koło -.-:p Jak tu event skończyć. Się zawzięłam na teleskopy
     
  5. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    A wypadajki jak zdobywacie w takiej ilości?

    Czy tylko uszlachetnioną cebulą czy innym krokusem podlanymi SN, by szybko dojrzały?
    Czy puchary faktycznie pomagają w jakimś zauważalnym stopniu?

    Pytam, bo u mnie o ile uruchomię CMJ na małych polach to z rośliną nawet nie ma takiego problemu do wykonania założonego planu minimum, ale z wypadajką tak. Zazwyczaj mam sporą nadprodukcję badyla w stosunku do wypadajek - teraz też, 4 tys rośliny czeka na oddanie, ale wypadajek brak :sleepy:

    Statystycznie z jednej łąki zasianej w całości kotwiczandem czy tym drugim wylatuje ok 25 przedmiotów, czyli prawie o połowę mniej niż potrzeba do jednego kroku... Z cebuli na leśnej łące wypadło tylko 39, czyli wciąż mniej, niż by się przydało. Hitem było jak raz z eventówki wyleciało tylko 14 przedmiotów na głównej łące.

    Co robić? :cry:
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tu jeszcze sporo siania przede mną, ukończonych 142 zadani.

    [​IMG]

    Misja zrobiona [​IMG]
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    póki co to lecą z eventówki, wyleciało ich 68,5% wszystkich potrzebnych, wiec spokojnie wylecą bez gryki czy krokusa na super polach z SN (bo to jest dopiero 40% czasu jaki minął od początku eventu)
    i napiszę jeszcze, że nie sprzątnęłam menażerii i manufaktur z których wylotka nie leci....

    nigdy tak nie robię, żeby robić "nadprodukcję" wylotek do rośliny czy odwrotnie...
    sieję eventówkę, do skutku, aż wysieję całość (teraz wyjątkowo zrobiłam po 59 zadań z każdej strony żeby zdobyć kompasy i bilety do misji) i wtedy jak wysieję a brakuje mi wypadajek to zaczynam coś z tym robić - ale tak żeby brakowało to zdarzyło się może z dwa, trzy razy w czasie ponad 4 lat grania, zwykle mam duży nadmiar wypadajek

    owszem puchary na Drzewie i JC na Drzewie (moim zdaniem to pomaga) i pierwszy zbiór (jakiejś bardzo długiej rośliny z moim Jaśkami, mam ich 8 szt.), a potem to tylko jak był ten event z florenowcami to Jaśki stały cały czas, a tak to ich już nie używam, sporadycznie tylko...
     
    talarek1961 i farmerinha lubią to.
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Tak zrobię jak piszesz. Jutro zobaczymy co wyleci z 8 skrzynek.
     
  9. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    U mnie podobnie.
    Misja zrobiona,tylko zadań troszkę mniej bo 136-może zdążę nasiać na całość;)
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Nawet nie chodzi o skrzynki, co o nagrody. Wcześniej też miałam 6 skrzynek i jakoś marnie mi łowy szły, więc pereł nie było, bo raptem 2 nagrody.
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    I jest bonus 100%:) będzie szybciej z sianiem.:music::)
    Mam teraz 75 lewa i 78 prawa strona, ale na razie będę robiła lewą do kompasu (poz.84) i później przenoszę się na prawą też do kompasu. Zgarnę po drodze te zawrotne ilości FL.:)
     
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Nie lepiej siać obydwie rośliny? I tak siejesz na wyspie tymianek i rdest a na farmie kotwiczado i narty. Bonus będzie wtedy działał na wszystko co jest na polu, zarówno na farmie i na wyspie
     
  13. koty454

    koty454 Czeladnik forum

    A czy jest jakiś patent na nadmiar kamizelek? Ja mam ciągłe braki. :cry:
     
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Są ulepszone rośliny w szklarni i supernawoz oraz miski z itemami neonowy mi. Jak nie ma pnącza skracającego czas działania supernawoz to jest tai kwiatek co się zwie krokus. Ulepszony w szklarni, polany sn, w slotach kerstol i białą niewinność. Wtedy rośnie 1 sekundę na superpolach. Można też skrócić rośliny te co rosną ponad 20 godzin w taki sposób żeby rosły np. 12 godzin. Alchemik, szklarnia, woda, zwykły nawóz taki krokus np. rośnie mniej niż 12 godzin
     
  15. koty454

    koty454 Czeladnik forum

    Bardzo dziękuję za wskazówki
    A czy znasz nazwę tego pnącza skracającego czas super nawozu bo może go mam tylko nie zdaje sobie z tego sprawy. :D
    Nie rozumiem o co tu chodzi to jest jakaś dekoracja? : "oraz miski z itemami neonowy mi" Czy mogę prosić o drobne wyjaśnienie
     
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    item "neonowy niedźwiedź" skraca czas dojrzewania zagród dla niedźwiedzi - jeśli ktoś posiada 20 takich itemów to czas dojrzewania zagród dla niedźwiedzi wynosi 1 sekundę
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nie rozumiem :)
    Sieję obydwie rośliny na wszystkich dostępnych łąkach. Na farmie narty, a na wyspie rdest, bo tych mam więcej do wysiania. Kotwiczado i tymianek już wcześniej podgoniłam i brakuje mi ich po ok. 3 tys. Powinnam zdążyć wysiać wszystko w czasie działania bonusu.
    A napisałam w jakiej kolejności będę robić zadania, bo chcę jak najszybciej dostać się do kompasów, aby zbierać skrzyneczki z przynętami.:) Mogą mnie przyblokować kamizelki - na całość potrzeba mi jeszcze 462 szt, a nie ma potrzeby chlapać SN, bo czasu dużo.
     
  18. koty454

    koty454 Czeladnik forum

    Dziękuję. No to chyba ten item nie ma związku z wypadajkami w evencie? wypadajki są tylko z pól i drzew.
     
  19. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no dobrze, eventówka jest, przeparkowałem pola na 99% karnegi oraz 99% juty :D po 1 miejscu na johnego, ale niedługo koleś poleci na drzewo i zapomnę o jego istnieniu :D
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gratki,najważniejsza jest inspiracja:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.