Opinie Narciarstwo wodne II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 2 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    miałam nie robić i zaczęłam z marszu event, rekordowe 174 kamizelkixD:music:
     
  2. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! Kiedyś w FAQ podawano potrzebne ilości. Myślę, że można by do tego wrócić. Dziś ogarnia mnie lenistwo, ale jutro sobie policzę ile czego potrzeba :) Pozdrawiam
     
  3. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    U mnie bez jaśków ( tylko ten na drzewie ) 25 sztuk z kotwiczanda z małych pól więc gołym okiem widać jaka jest moc jaśków
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a u mnie 463 kamizelki z sasiadami musze wystawic te moje jaski aż pięć :D i eden na drzewie
     
  5. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    187 wypadajek,ostatnio ewent odpuściłem to teraz porobię 8) będąc na głodzie xD
     
  6. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Oj Ryś, nie ma co narzekać , bo akurat za to ,,wsłuchanie się w głos ludu,, trzeba nasz Olimp pochwalić:p;) zmniejszone ilości zielska przysporzą większego zadowolenia wielu Farmerom - chociaż chcąc robić tylko 150 zadań , to chyba trzeba ciut więcej wysiać niż było przed zmianą :music:ale to w sumie pikuś
    No na to wychodzi , skoro nas tak zanęcili do robienia całości :p
    U mnie to nawet i losowość się o to zanęcenie postarała i dziś w skrzynce bonusowej (jednej jedniutkiej którą miałam) dwie sety dała:D
    -oczywiście Mietka chciała żeby chlusnąć je w rozpędzie
    lecz ją jakoś przekonałam że najlepiej przy weekendzie
    może Koło też coś doda coby bardziej nas zachęcić:music:
    albo też by udowodnić że nikt nic w nim nie przykręcił....xD:cry:xD

    - tak więc porozsiewałam badylki i teraz już na małych będę kotwiczado z turbinowym wysiewać - a na noc te dwa dłuższe ziela .
    - kamizelek na obecną chwilę mam 890 więc chyba nie będzie konieczności zbytnio przemęczać tej mojej ,,cytrynowej zgrai,, :p

    no nie da się zaprzeczyć tej ich mocy :)choć jeszcze nie tak dawno podejrzewałam, że przypisywanie im takiej mocy jest sporą przesadą :p
    no ale...jestem z tych co to ,,jak nie dotknę/spróbuję itp./ to nie uwierzę,, :music:
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No oki...Serio? o_O Pół godziny przed eventem zmiany? o_O Jeszcze brakuje info,że w nagrodach florenowe,wielkie drzewa i inne takie...-.- Do tej pory było tak-jest info o evencie i decyduję czy mi zależy na nim czy nie...I pod tą decyzję ustawiam farmę...Co to za novum teraz?Może po 3 dniach się zdaży,że jednak "nie,za wiele wam daliśmy-jednak nie 3 pnącza a jedno i to 5% z niczego...A za to przepraszamy,nasza wina,w nagrodę 5 oborników z kodu dajemy..."Ja [ciach] -.-

    Nerwy nerwami, ale wulgaryzm wykropkowany nadal nim jest, więc było "ciach".
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 sierpnia 2023
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mi to w zasadzie zwisa, ale poczytaj Gosię.
    Czy nie ma racji?
    Czytam FAQ i decyduję że nie robię, nie przygotowuję się.
    A tu z partyzanta zmiana.
    Gdyby te ilości były od początku, to pewnie bym się skusił, a tak to...
    ... zobaczę jakie warunki będą 2 dni przed końcem i wtedy zdecyduję.8);)
    xD:cry:xD
     
  9. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Właśnie przeczytałam Gosię - oczywiście że ma rację .
    Nie tak dawno zdarzyło się podobnie - też wprowadzono zmiany ,,na ostatnią chwilę,, i były one na niekorzyść graczy - i podobnie jak Gosia pisałam, że jest to nie w porządku wobec nas i że takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Tymczasem cóż... BP rządzi się jakimiś własnymi zasadami i my....
    no albo musimy się z tym godzić, albo też zrobić to, co ostatnio zrobiła Grecia - bo raczej innych możliwości nie mamy :music:
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Rano farmę zebrałam,wyspy w ogóle nie zmieniłam,bo mi nie zależało na tym evencie i nadal nie zależy,mimo zmian.Ale właśnie-a gdyby nagrody zmienili?A ja wypadalce już w kosmos puściłam?-.-Nie mam zapasów SN,żeby to odrobić...
    A fe BP-nie ładnie z nami pogrywacie...(tym razem nawet taka zła nie jestem jednak)
     
  11. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witajcie jestem zdania tak jak hlnrys głosił ze z 2 dniowym wyprzedzeniem poradniki powinny być publikowane bo potem jest niezły chaos i można się pogubić. Sam jak zobaczyłem ze ilości zostały zmienione to nie dowierzałem że jednak jest łatwiej można oczywiście że można :) Ja i tak sieję na jednej krótszą na drugiej dłuższą to samo na wyspie wylotki ładnie lecą a zatem nie będzie problemu z nimi :) Zaznaczam ze jestem po rozsiewie i wszystko już jest na małych polach :)

    Tak przedstawia się status moich dobroci eventowych:


    [​IMG]

    Zaznaczam że z 6 łąk wszystko zbieram ręcznie więc nieźle się naklikam kombajnu nie kupuje szkoda florków a kuponów nie mam :p dla mnie to wyzwanie ile mi zajmie ogarnięcie łąk eventowych leśnej i niepełnych kryształowych na czas ;P Może pokuszę się o całość zresztą zobaczymy :) Powodzenia w evencie i ukończenia w całości albo choćby zdobycia gałązek ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 sierpnia 2023
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Podziwiam 8) Chyba nic by mnie nie zmusiło do "klikania"ręcznie na tyle pól..
     
  13. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Wiesz czasem trzeba sobie utrudnić życie :D xd A tak poważnie da się wszystko zrobić w 15 minut albo i szybciej lata praktyki :D a trening czyni mistrza :D xd
     
  14. zefirek55

    zefirek55 Zaawansowany

    Ja posiałam to samo lecz bez Jaśków (oprócz tych na drzewie) i mam wynik o 100 szt gorszy. Trzeba jednak wziąść pod uwagę to że jeszcze mamy do dyspozycji z gałązek na pnączu bonusy na wypajdki. Nie wiem czy dzisiaj jakis mi odpalił bo wszystko hurtem odpalam nie sprawdzając.
     
  15. incasent

    incasent Ambasador forum

    Mam nadzieję, że masz zapasową myszkę ;)

    To i tak pięknie :)
    Mnie pewnikiem sporo gałązek ominęło, ale dzięki dobrym duszyczkom uzbierałem małą bandę Jaśków i teraz już "wylotki" mi nie straszne :)
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    I to by było na tyle :p

    [​IMG]
     
  17. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Jest jedna ale za to jaka wszystko zniesie heh nie no solidna da radę uwierz mi w ciągu dnia ile nią klikam to głowa mała a najbardziej znosi męki właśnie przy robieniu eventów wtedy nie ma zmiłuj niech cierpi :D
     
  18. incasent

    incasent Ambasador forum

    Wszyscy tu rachujemy - ile zbiorów, ile wylotek...
    Przyszła Olga i pozamiatała ;)
    ------
    Gratulacje!!!
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Swoim postem wywołałeś u mnie uśmiech xDxDxD
    Dzięki Piotrze :)
    Ja z tych bardzo niecierpliwych, lubię zrobić i mieć luz :p

    Powodzenie wszystkim robiącym :)
     
  20. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Co dla niektórych to event powinien trwać tak do 20 ej hehe :p Oczywiście żartuję jestem pełen podziwu i gratulacje za błyskawiczne tempo widzisz rach ciach i już masz spokój :) Brawo :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.