Opinie Narciarstwo wodne II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 2 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A dlaczego główna i deszczowy bez JC?
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    685 kamizelek z trzciny, hortensji,hoii,karnegii+6 jaśków przestawianych,,teraz będą stać na leśnej do końca ewentu
     
  3. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    544 kamizelek 5 Jaśków, przestawianie na 6 pól to koszmar.
     
  4. Tiger_Lily

    Tiger_Lily Mistrz forum

    U mnie 492 kamizelki z krokusa i karnegii. Jaśka mam jednego i siedzi na drzewie :)
     
  5. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    U mnie 569 kamizelek , na dzikiej i połowie leśnej rosły nawozowe , w wodospadach wełniakowce ( jasiek tylko na drzewie ) i dlatego siłą rzeczy mniej ich wypadło a że lecą ze wszystkich pól więc nie przewiduję abym musiała korzystać z sekundowego szarłatu :).
     
  6. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    miałam robić event tylko tak, aby zdobyć trzy pnącza, ale po tych zmianach, myślicie, że da się zrobić na piechotę? obecnie udało mi się wylosować +200%, ale tylko na 12 godzin, a innych bonów brak oprócz oczywiście CMJ :oops:
     
  7. Nocna-Furia

    Nocna-Furia Młodszy ekspert

    ahh to moje 306 to jakiś śmiech przy was ;p
     
  8. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    445 kamizelek łącznie (1JC) nie najgorzej resztę się dozbiera. Powodzenia wszystkim! :inlove:
     
  9. ryzio

    ryzio Weteran forum

    robie calosc, chociaz widze, ze kolo tez mocno dokrecili :eek: na 170 krecen ani jednego bonusu :cry:
     
  10. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Myślę, że da się ogarnąć na pieszo :) przy obecnych ilościach zielska potrzeba mniej więcej 15 zbiorów, a zakładając 3 zbiory dziennie wychodzi akurat 5 dni :) za dnia krótszą roślinę na 3 zbiory, a na noc dłuższa roślina :)
     
  11. rysio

    rysio Ambasador forum

    mam troche inne ilosci:
    - kotwiczadlo = 17549
    - turbinowy tymianek = 16233
    - pozostale identycznie
     
  12. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    to lecę po całość :inlove: może uda mi się ogarnąć nawet cztery zbiory dziennie!
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A kurde bo zapomniałam o nich :oops::sleepy:
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak wysoki bonus najlepiej wykorzystać na Super Polach.
    Tylko to kosztuje SN, oraz kerstol i białą niewinność w slotach.
    Po dodaniu wody i nawozu czas jest taki sam jak "normalnie" z wodą i nawozem na zwykłych polach.
    (Oczywiście + runa Szybsze Dojrzewanie)
    Wtedy z 44 SP (główna łąka) jest na czysto 1936 szt, a jak się doda śmigła (na SP dają +6), to na czysto jest zbiór 2.200,
    Nie liczę małych pól, którymi upycha się luki.:p
    -------------------------------------------------------
    Kręcenie kołem zaraz po rozpoczęciu ewentu uważam za błąd.
    Ja robiłem inaczej.
    Pierwszego dnia rozsiewałem i robiłem jeden, albo dwa zbiory na małych - zależy jak czas pozwalał.
    Wtedy na noc dawałem właśnie na super polach (można bez kerstola i białej) i dopiero rano przed zbiorem odpalałem kerstol, białą i wtedy szukałem bonusów na kole.
    I jak trafiłem np 200%, to miałem 4 zbiory.
    Przeważnie była roślina 5:30, która po dodaniu wody i nawozu rośnie 3:58, tyle samo na Super Polach z podanymi wyżej składnikami.
    Przy dłuższej roślinie wyjdzie jeden zbiór mniej, ale to i tak lepiej wychodzi niż na małych.
    Warunek konieczny - zapas Super Nawozu.
    Inaczej pozostaje sianie na małych.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 sierpnia 2023
  15. Tiger_Lily

    Tiger_Lily Mistrz forum

    Sprawdziłam swoje i nadal wyszło mi tak samo.
    Wpisałam nawet do excela i ciągle wychodzi mi 17178 i 15702 :)

    Myślę, że i tak różnica jest na tyle mała, że możemy przymknąć na nią oko ;)
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Parafrazując Kazika:
    Twój excel jest lepszy niż mój...8):p;)
    xD:cry:xD
     
  17. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Event pora rozpocząć .Kamizelek 777 szt. Do pnącza muszę zrobić reszta się zobaczy.Koło nie ma litości dało tylko 100% ale PD/TPD.Warto pisać co myśli się o evencie ,ma to sens gdy góra pozbawiona jest wyobraźni i nie wiem na co liczy?szalone zakupy w sklepiku?Farmerzy także potrafią liczyć ,nawet lepiej Nam to wychodzi.Powodzenia pracusie .:):DxD
     
  18. incasent

    incasent Ambasador forum

    U mnie po pierwszym rozsiewie wygląda to tak:

    [​IMG]

    Na całej farmie miałem posiany szarłat, na wyspie iksorę. Wszystko zbierałem w towarzystwie Cytryn.
    Ciekawe jak poleci z eventówki na małych polach?
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Z eventówki w towarzystwie wiadomych z kotwiczanda 50 sztuk z polaxD
     
  20. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    piękny wynik ...brawo ...u mnie tylko 3 cytryny i jedna na drzewie kuka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.