Opinie Narciarstwo wodne II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 2 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Mi tam pnacza z punktami nie sa jakos szczegolnie potrzebne, wiec patrzac za ilosci i laki itd itp odpuszczam po calosci i wracam do starodawnych misji w spoldzielni :)
     
  2. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    dodam od siebie aby zdobyć pnącza
    farma

    kotwiczado 15 372 :1212 = 13 zbiorów / z wodą 4:24 / z wodą i nawozem 3:58
    szalone narty wodne 5854 :1212 = 5 zbiorów /z wodą 5:12 / z wodą i nawozem 4:41

    wyspa
    turbinowy rumianek 14328 :1128 = 13 zbiorów / z wodą 4:24 / z wodą i nawozem 3:58
    rdest marynarza 5427 ::1128 = 5 zbiorów /z wodą 5:12 / z wodą i nawozem 4:41

    aby zdobyć pnącza to "na pieszo " się uda
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No nie wiem czy będę robiła ten event. Koło jak do tej pory było bardzo
    "oszczędne" w bonusach do roślin a jakoś nie uśmiecha mi się pozbycie
    wielu tysięcy super nawozu. Muszę to przemyśleć bo i pikolaki też nie
    rozpieszczają dyniowymi - już nie pamiętam kiedy dostałam taki prezent.
     
  4. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Czytam wpisy na forum i zaczynam wątpić w moją chęć robienia eventu...
    Mogliby chociaż zmniejszyć ilości zielska do wysiania, bo będzie ciężko, mimo to zacznę i zobaczę, jak się to wszystko potoczy ;)
     
  5. Mastiff41

    Mastiff41 Czeladnik forum

    Witam wszystkich i pozdrawiam. Ja niestety odpuszczam choć od jakiegoś czasu robiłem jak leci. Powodzenia dla wszystkich którzy mają ochotę powalczyć.
     
  6. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Jak to kobieta - chcę i boję się. Też się wahałam, ale ostatecznie zdemolowałam całą farmę i bahamę i posiałam rzepę na farmie i iksorę i wspięgę na bahamie. Jestem zdumiona swoją odwagą i brawurą, bo gracze, mający całe tony zielonych kropelek, bonusów, rezygnują z gry - chyba, że zmienią zdanie - a ja mam dosłownie kilkadziesiąt SN i porywam się, jak z "motyką na słońce". Ale że lubię wyzwania i pokonywanie trudności, powalczę, jak lew, albo mój ulubieniec z awataru. Najwyżej będę zaciskała zęby ze złości :)
     
  7. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Robię. Ale bez spiny. Ile się uda, tyle się uda.
     
  8. -stygmat-

    -stygmat- Młodszy ekspert

    Odpuszczam.więcej czasu zajmuje mi obsługa pnącza
    niż praca na polach,również z tych pnącz wciąż te same zagrody i drzewa,nie ma jak wygodny leżak:music::D
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A ja tam robię. Ile zrobię to zrobię ale postaram się o całosc. . Po co mam chomikować wirtualny sn? Bo może się przyda kiedy indziej?
     
  10. ola88888

    ola88888 Analityk forum

    Dla mnie ten event nie jest dobry, wiec nie bede robic. Tak duzo wszystkiego trzeba.
    Wole zostac w schronisku dla psow dluzej niz siedziec na farmie.
    Jestem tam wolontariuszem i wole isc z psem na specer, bo sie cieszy. albo go uczesac, moze sie komus spodoba i pojdzie do domu niz mam wkurzac sie, ze nie moge zdarzyc z eventem.
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja tez robie:) jak zwykle bede sie starac:) ile sie zrobi to sie okaze :p moze jakies pnącze wyrwie :D
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    milka1057 Twój post usunęłam, niczego do tematu eventu nie wnosił. Proszę trzymać się tematu wątku.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak po prawdzie też się skłaniam ku całości...
    Początkowo chciałam poprzestać na pnączach, wykonując po 75 zadań z każdej strony. Nie jest to trudne, bo właściwie wystarczy siać dłużej rosnące roślinki na noc, a w dzień robić po 3 zbiory "krótszych" roślin. Można to zrobić na małych poletkach używając tylko wody, CMJ no i oczywiście SN/SNZ na rozsiew.
    Później jednak pomyślałam: kolejny prosty event robiony na piechotę? Nieee, trzeba trochę przewietrzyć zapasy nawozów, bo spleśnieją albo do jakiegoś samozapłonu dojdziexD
    Stanęło na tym, że będę robić event tylko na głównej łące i plantacji (zawsze mniej łąk do rujnowania). Dziś zrobię rozsiew i jeden zbiór krócej rosnących roślin, na noc pójdą dłuższe. Rano pokręcę trochę kołem i uruchomię dyniowe prezenty. W czasie trwania tych bonusów uporam się z krótszymi roślinkami (małe poletka i SN), a później już bez bonusów (chyba, że przypadkiem coś wpadnie) będę siać dłuższe roślinki - prawdopodobnie niemal do końca eventu.
    Zawartość Piccolo raczej nie zrekompensuje wylanych nawozów, ale czasem trzeba zaszaleć:music::music::music:
     
  14. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    ola88888 ...brawo Ty ...chylę czoła...
    jeśli chodzi o mnie ewent robię...tak jak powiedziała Sookie...trzeba używać te wirtualne dobra...powodzenia
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja jakoś dalej nie mam ochoty na eventy, więc... Stanęło na tym, że nie robię. Z resztą.. Trudno by mi było zrobić ten event, bo nawet praktycznie nic nie posiałem na wylotki a SN nie mam wcale aż tak dużo;)
     
    GreenHills, AngelGina oraz bogusiania lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie robię, bo mi szkoda PD.
    Jak bym nie chlapał SN, czy ile nie odpalił bonusów, to i tak mi jeden zbiór itemów odejdzie.
    A to kilka mld PD!!
    Pnącze mi tego nie zrekompensuje, a przynajmniej nie prędko.
    Mam zamiar dojść do 300 lvl jeszcze w tym 10.000 leciu (!), więc każdy dzień straty miliardów PD jest mi nie na rękę.
    Tak, że wiecie ...8)
    xD:cry:xD
     
  17. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    ...jak mieszkałam w Gliwicach też pomagałam w schronisku dla psów....ich radość ze spotkania ze mną ....bezcenna ..teraz mam dwie koteczki ..wyleguyją się ..na kanapach ..chociaż mieszkam na wsi ...to zwykłe dachowce ...a jak wychodzimy na pole popracować...to pilnują nas ...jedna lubi gości a druga nie toleruje wyprowadza się ...evencik robię ...pewnie do pnącza ...to zależy od koła...powodzenia dla walczących....a dla tych co na hamaku słoneczka w serduchach ...
     
  18. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    wirtualne dobra, jak SN, Zośka i Turbo trzeba używać, bo po to są....
    ale używać z głową (o ile głowa ma decydujący głos w kwestii eventów)....
    czasami to Miecio ma decydujący głos
    ;):p

    ale też nie ma co wytaczać TiR-a jeśli jedziesz po pudełko zapałek do kiosku za rogiem

     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No ja też ze względu na te miliardy PD tak się z tym eventem wahałam, ale tak szczerze mówiąc to znudziła mi się już pogoń za PD bo i tak patrząc ile jeszcze przede mną do kolejnych poziomów to ciągle jestem daleko w lesie :eek:
    Trochę mnie zniechęca też ta ilość zielska, w dodatku 4 różne o różnym czasie wzrostu, ale mam nadzieję, że koło jakimś bonusem rzuci a jak nie to z inwentarza wyciągnę i może nie całość ale coś tam zrobię :)
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Hmm....
    Nie przywiązujcie się za bardzo do eventowej "matematyki"
    Są zmiany i to chyba dość istotne...
    Szczegóły będą, gdy już się uporamy z tymi wielkimi tabelami...:sleepy:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.