Opinie Narciarstwo wodne II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 2 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Także jeszcze nie wiem czy robię,dużo siania,pilnowanie czasu.Przeraża mnie ta ilość zadań.Wiem ,że jak zacznę to będę chciała ukończyć ale jakim kosztem?Na piechotę będzie trudno.Poczekam jeszcze na opinie innych farmerów.
     
  2. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Moim zdaniem najlepiej zrobić po 75 zadań zarówno z farmy jak i wyspy jest to najmniejsza linia oporu choć nie oznacza to że jest do zrobienia bez problemu. Może początkowe zadania i tak ale potem trzeba się wysilić i spinać się z czasem gdyż event jest wymagający nie tak z wylotkami ale z badylami i owszem. Jednak dla chcącego nic trudnego wiem że duża liczba graczy pójdzie „ na całość ” i zrobi wszystko ale znaczna część poprzestanie na 3 pnączach albo choćby jednym więc wybieramy tak jak uważamy :) Trzymam kciuki za graczy i jak zwykle powodzonka aby event był ukończony w całości lub do tego poziomu jaki sobie obraliśmy :) Moim priorytetem będą 3 pnącza co dalej zobaczymy ;)
     
  3. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Nie robię , za dużo zielska do wysiania , wakacje są . Powodzenia robiącym :)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak nawet Halny Rysio nie wie czy robić (o zgrozo, BP, coś Ty narobiłoo_O), to poczekam i ja na opinię innych farmerów:)
     
  5. anusia!

    anusia! Ekspert forum

    Na dorobku jestem, każda gałązka ważna więc robię.
    Problemem jest brak kombajnu, zamęczę się zbieraniem ręcznie :(
    Idę szukać kuponów...
     
  6. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    Robię, poćwiczę operacje z bonusami, dla 4ch pól jak najbardziej się opłaca, żeby szybko uzbierać po 36tyś zielska na pierwszą część, a potem spokojnie zrobię resztę ile się da. Imprezowe wejściówki zawsze w cenie:), nie wspominając o skrzyneczkach.
    Czy może mi ktoś wyliczyć jak farmerka w poprzednim evencie uzyskała 120szt z jednego pola (chyba małego) dla mnie niewyobrażalne.
     
  7. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    nie robie szkoda czasu a kasy nie mam
    ale troche za duzo naliczyli siania pobujam sie w hamaczku
     
  8. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Okazjonalny autor

    WYPADAJKI ??? mam alergię:cry: na nie.... może do pierwszego pnącza wypadną ;)
     
  9. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Czy ja jestem siewnik, nie robię, a może tak do pnącza ....:)
    Jeszcze wypadajki na wyspie wróżą kłopoty ...
     
  10. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    demolka wszędzie, pnącza słabiutkie, 1 imprezowa/40 godz?....
    mnożniki też nic wielkiego...
    solidnych itemów też brak
    w bonusowych skrzynkach dawno nie widziałem bonusów = ściema !!
    z piccolo samo badziewie ostatnio, więc kuracja odchudzająca
    :music::music:

    ew. trzecia gałązka, warte uwagi, ale nie za tyle zielska -
    ewidentna wakacyjna zapchajdziura

    tym razem pas....
    8)8)

    powodzenia startującym
     
    Ostatnie edytowanie: 2 sierpnia 2023
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Wyspy nie szkoda mi demolować, ale farmę już tak :sleepy:
    Pewnie, raczej podejmę wyzwanie :p
    Muszę się jeszcze raz przyjrzeć nagrodom...
     
  12. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    będę robił a czy zrobię to już kwestia słynnej losowości;)
     
  13. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Oszaleli. Nie robię ;D
     
  14. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    Były takie wymagania do wysiania na 2 łąki. Teraz można na 4.
    Czasem i taki musi być, a że nie jest to event z gatunku - "daje wyjątkowy niemożliwy do odpuszczenia bonus"... to jestem na tak.
    Może nie "piechotkowy", ale pewnie załatwi się go dość łatwo 200 i 100 w slocie.
    Zwłaszcza, że powinnam dać w jego czasie radę "pilnować" zbiorów w wystarczającym stopniu, by się z całego SN nie wypsikać.
    A pnącza fajne i ładne, więc je chętnie zaproszę do siebie na Farme.
     
  15. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Noo... :music:nie wiem...;)
    ... Czy to zapchajdziura gdy siania... że rety!!:eek:
    - i trzeba z Fortuną w ostre piruety
    wyruszyć na Kole by z trzy setki dostać
    inaczej niestety sianiu się nie sprosta.
    Ruszyć też zasoby zielonych kropelek
    - może i nocami nie sypiać za wiele,
    albo do budzenia nastawiać koguta
    i jak kukuryknie w pole ruszać z buta.xD:cry:xD
    Może ze dwie doby tak bym radę dała
    lecz więcej to chyba już bym ...sfiksowała,
    więc namawiam Mietkę niech przemyśli sprawę
    nim się wpakujemy w tą całą ,,zabawę,,:p

    - naprawdę nie wiem czy robić , czy może lepiej leżak rozłożyć i korzystać z lata:music:Nawet jeśli tylko te 150 zadań , by pnącza zgarnąć to i tak bez ,,wsparcia,, nie da rady przez 5 dni . Muszę jeszcze ten z karmieniem zwierzaczków dokończyć - choć tu akurat sianie mi nie koliduje, bo z tego co wyczytałam to zdaje się na wodospadach i leśnej będzie można siać (o ile przy ponownym włączeniu znowu się jakie ,,zahakerowanie,, nie przytrafi:p
    A może tylko na dwa pnącza - 125 zadań - się ,,pokusić,, bo tyle chyba da się w letnio-lajtowym trybie zrobić:music:
    - no zobaczę jutro i w zależności jaki będzie efekt piruetów z Kołem , podejmę ostateczną decyzję.
     
  16. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    W piątkowy ranek "wypad" nad morze bez laptopa, więc wiele nie powalczę, ale coś popróbuję. Pozwodzenia tym, co będą walczyć:))))
     
  17. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    A zwróciłaś uwagę ,że event trwa krócej o jednej dzień niż zwykle? ;)
     
  18. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Zdecydowałam, że nie robię, po czym zdemolowałam leśną polanę i las tropikalny i na całej farmie posiałam szarłat a na wyspach iksorę xD.
    Jutro pomyślę co z tym zrobić-.-
     
  19. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    Nawet nie biorę pod uwagę, że zajmie mi więcej czasu niż do poniedziałku. Do wtedy muszę się wyrobić i powinnam;)
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ja nie robię, przesadzili z ilością zielska za takie nagrody. Piccolo u mnie daje same badziewia, nie mam ochoty zużywać bonusów a bez nich się nie obędzie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.