Opinie Narciarstwo wodne II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 2 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Zobacz, co twoje zwierzęta wyczyniają na nartach wodnych podczas tej spektakularnej akcji specjalnej! Czy uda im się stworzyć pływającą piramidę? Pomóż im to zrobić i zdobądź wspaniałe nagrody!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek, 03.08.2023, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 08.08.2023, godz. 22:00,

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Matisiek200 lubi to.
  2. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Nagrody (pnącza) mi się podobają, zawsze to kolejny dochód wejściówek, gwiazdek no i bonus 100% PD. Do 150 mam zamiar zrobić, bo nie wiem czy więcej dam radę, bo tak na oko to dużo roślinek trzeba zebrać o_O.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 sierpnia 2023
  3. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    niedługo samo odpalanie wszystkich pnącz zajmie mi pół dnia... u mnie pas.
     
  4. Tiger_Lily

    Tiger_Lily Mistrz forum

    W nagrodach 24 floreny do zdobycia, 2 x piccolo i sporo innych fajnych fantów :)
    event robię choć ilości zielska spore...
    Tak na szybko policzyłam:

    Lewa strona:
    - Kotwiczado = 35 764 szt.
    - Szalone narty wodne = 12 142 szt.
    - Kamizelka ratunkowa = 1 350 szt.

    Prawa strona:

    - Turbinowy tymianek = 33 256 szt.
    - Rdest marynarza = 11 251 szt.
    - Kamizelka ratunkowa = 1 359 szt.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 sierpnia 2023
  5. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Ja bym zrobił dla pnącza z gwiazdką i wejściówką ale za dużo siania. Odpuszczam sobie.
     
  6. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Nie narzekam, ustawiłam sobie te najcenniejsze jak dla mnie pnącza w ulubionych na pierwsze miejsca i je zbieram, reszta zostaje ;), jak mam więcej chęci i czasu zbieram wszystkie zaznaczone w ulubionych i te dające przedmioty (przeważnie skrzyneczki), w czasie aktywnego kombajnu zbieram całe pnącze :)
    A jestem tego zdania, że lepiej mieć, bo może się coś kiedyś przydać :) natomiast imprezówek nigdy za wiele ;)

    W planach mam zrobienie całego eventu (dla tych Piccolo i przy okazji innych nagród), ale jest dużo siania, więc w trakcie wyjdzie, czy mi się uda :)
     
  7. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Do pnącza z gwiazdką siania dużo nie ma, może jeszcze zmienisz zdanie :)
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ewentualnie 3 pnącze.
    Na to potrzeba 150 zadań.
    Albo jedna strona + 50, albo 2 po 75, albo dowolny inny miks.
    Jak by nie było, ilość badyla pewnie będzie podobna i na bank nie da się tego zrobić na pieszo.
    22 - 25 tysi 6 h badyla na dwie łąki jest do ogarnięcia na piechotę.
    Tutaj potrzeba na jedną stronę 45 - 47 tysi badyli.
    Wylotek (podglądam na DE) - 1350 na stronę z 3 łąk - to akurat do ogarnięcia.
    Nie wiem czy to tykać.
    Dzisiaj i tak nie będę itemów ściągać, poczekam na inne opinie i wtedy podejmę decyzję.
    Na razie ilość badyla i podwójny miks (po dwie rośliny w dwóch strefach) mnie zniechęcają.
    Hamak?
     
  9. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    roślin sporo potrzeba, z głównej i dzikiej jedynie prawie 70tys. , więc z leksza przegięcie.
    Podejmę rękawicę, ale na piechotę bez dopingu z koła, będzie ciężko. Pnącza klasycznie kuszą 8)8)
     
  10. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Masakryczne ilości zielska są potrzebne... i do tego event zaczyna się w czwartek a kończy we wtorek. Za biedna jestem ,żeby go robić. Dwa pikolaki kuszą,ale nie wiem czy podejmę rękawicę w tych okolicznościach przyrody.
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    a ja robię pass,hamaczek :p
     
  12. incasent

    incasent Ambasador forum

    Event robię. Dla mnie priorytetem jest pnącze 100%, ale może uda się zrobić coś więcej.
    Powodzenia dla wszystkich :)
     
  13. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Moje wyliczenia dokładnie sprawdzone :

    Lewa strona :
    - Kotwiczado - 36 x 427 szt = 15372 szt , oraz 8 x 2549 = 20392 szt łącznie daje nam 15372 + 20392 = 35 764 szt
    - Kamizelka ratunkowa - 45 x 30 = 1350 szt
    - Szalone narty wodne - 1800 + 2 x 2027 + 8 x 786 = 1800 + 4054 + 6288 = 12142 szt

    Prawa strona:
    - Turbinowy tymianek - 36 x 398 = 14328 , oraz 8 x 2366 = 18928 łącznie daje nam 14328 + 18928 = 33256 szt
    - Rdest marynarza - 3 x 1809 + 8 x 728 = 5427 + 5824 = 11 251 szt
    - Kamizelka ratunkowa - 2 x 25 + 34 x 30 + 9 x 31 = 50 + 1020 + 279 = 1349 szt
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A jakie były eventy z podobną mechaniką ???
    zakręcona Maćka
    narciarstwo wodne I (i tu sobie pluję w brodę wprawdzie co tydzień ale 4 kupony / miesiąc by wpadły wrrrr )
    i obecny

    jakie jeszcze ?
    coś podobnego robiłam ale pól na pól ale pnącza nie umiem znaleźć :oops:

    sporo zielska :wuerg:

    jak się zdecyduję to prawa cała bo piccolo jak już robić to niech będzie potencjalny florenowiec ;)

    plus
    lewa strona 50 zadań i tylko jeden badyl do wysiania główna i dzika
    kotiwczado 10 675

    prawa strona 100 zadań
    - Turbinowy tymianek = 33 256 szt.
    - Rdest marynarza = 11 251 szt.
    to na wyspie

    i trzeba pamiętać że event trwa krócej niż inne bo 5 dni

    Wylotki
    nie powinny być problemem aż z 6 łąk to wylata

    muszę się mocno zastanowić czy to warte
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jako,że część eventu na wyspie i do tego x furmanek zielska,to sobie robię wolne do wtorku :p
     
  16. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No właśnie,kluczowe pytanie:czy to warte ? Event jest krótszy ale o wysokim poziomie trudności. Gdybym miała dwa razy więcej nawozów to bym się nie zastanawiała. Na razie biję się z myślami ale nie ukrywam,ze raczej jestem na nie.Nie lubię inwestowac w coś czego wyniku nie jestem pewna. A tutaj interesowała by mnie całość. Trzeba mierzyc siły na zmiary.
     
  17. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Tak myślałem, że będą chcieli gdzieś jak najszybciej urwać ten jeden dzień, żeby wrócić do eventów w środy, tylko dlaczego przy okazji takiego wymagającego wydarzenia...-.-

    Pnącza kuszą, tym bardziej, że wyglądają świetnie:inlove:. Ale ilość zielska jest odpychająca... może faktycznie tylko te 150 zadań... ;)
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja mam ponad 30 tysi zielonych kropelek,ponad 5 tysi śmigieł do tego bonusy +300,+200,+100 ale ...ale chyba BP w dalszym ciagu nas testuje czy damy rade wysiac tyle zielska :(,ja mówie pass.Jak zmniejszą o połowe tego zielska i wylotek to ...to sie zastanowie czy moje dobra ruszyć,wolę iść w Alpy i sie pobujać na hamaczku :p
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    wyliczenia na zrobienie zadań 75 lewa i 75 prawa strona =150 by zgarnąć 3 pnącza

    farma
    kotwiczado 15 372

    szalone narty wodne 5854

    wyspa

    turbinowy rumianek 14328
    rdest marynarza 5427

    proszę sprawdzić :)

    korzystniej bo bez skrzynki piccolo czy się tak wydaje ?
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Liczcie, liczcie :) Jeszcze nie wiem co zrobię. To znaczy pnącza chcę mieć z całą pewnością, ale muszę się zastanowić, czy porywać się na całość, czy poprzestać na 150 zadaniach. A jeśli 150, to które? Po równo, czy przesunąć główny ciężar eventu na Farmę lub Wyspę?
    Kusi mnie też zrobienie całości, na zasadzie "no bo tak". Raczej rzadko korzystam z bonusów, może tym razem sięgnę po zachomikowane zapasy?
    Dziś jednak nie mam ani czasu, ani chęci na wyliczanki. Policzę i pomyślę rano przy kawie, jakoś wtedy najlepiej mi się myśli:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.