Nakładanie na siebie itemów ozdobnych.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika johanaa1988, 19 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba ci się pomysł nakładania na siebie itemów?

  1. tak

    26 głos(ów)
    83,9%
  2. nie

    4 głos(ów)
    12,9%
  3. nie mam zdania

    1 głos(ów)
    3,2%
  1. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Itemów ozdobnych gromadzi nam się coraz więcej, chodzi mi o itemy, które dają skrzynie czy inne dobroci głownie te z koła, a miejsca coraz mniej. Mój pomysł w związku z tym jest taki, aby te itemy można było nakładać na siebie, tak jak to jest z ulepszeniami. Takich sposobem zaoszczędzimy miejsce np mając 7xwarzywna zjeżdżalnia czy inne można by było je nakładać na siebie i takim sposobem zajmowało by to tylko 1x2 a dawało by wtedy skrzynie razy 7 i PD itemu razy 7 itd w zależności ile by było na siebie nałożonych.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Gdzieś już taki pomysł widziałam ale teraz przejrzałam spis w tym dziale i nie namierzyłam. W związku z tym dodaję wątek do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
    Głos oddaję na Tak bo mam w pasku mnóstwo takich itemów a miejsca brak, fajnie byłoby gdyby można nakładać takie same itemy na siebie i najlepiej bez limitu ale to już byłoby pewnie za piękne ;)

    P.S. Poprawiłam delikatnie tytuł.
     
    kudlaty147 lubi to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    juka769 - Twój post usunęłam, ponieważ:
    • Proszę pamiętać, że w tym dziale pożądane są dyskusje, a więc wszelkie posty typu: "jestem na tak", "zły pomysł", "nie zgadzam się", "super", itp. będą traktowane jako spam.